Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

pupicek22
11. máj 2008

Ok doki...idem to teda hodit do vane....tak zatim a sa ozvem....dakujem 🙂

montinka
11. máj 2008

teda vy tu za chvilku vsetky porodite. loss drzim palceky a aj tebe pupi nech sa dlho netrapite.

dididi30
11. máj 2008

aky ?? ten malinkovy?? aj ja ho chcem pit, ale mi vravela,ze ked som mala pri malej lahky porod tak mi ho vobec netreba, koza jedna 😝 ale daj si ten cajik, bude dobre.....
my ako?? prezivame s tebou🙂) 😀
inak pohoda, tlaky dole kazdym dnom viac , ale inak pohoda, na nohach byvam od rana do vecera,,,,,,teda pohyb riadny, len ked mi pri porode nepomoze, tak neverim na nic 🙂

pupicek22
11. máj 2008

Lossik...vela stastia!!! 🙂

montinka
11. máj 2008

hmmm no vidis pupi dala si si povedat a pekne tam bud tolko kolko vydrzis

loss
11. máj 2008

babulky dakujem

montinka
11. máj 2008

hm veru didi aj ja sa spolieham na to ze ked kazdy den umyvam podlahy a beham so psom a chodim cvicit a tak ze mi trosicku pomoze aj ked no neviem

dididi30
11. máj 2008

pupi vidis, u nas doma ti staci trocha, ako mne len ktrocha krvy na gatkach a hned ma v nemocke nechali, tu ma urcite nenechaju, budem tu plakat ako ty , pocitam s tym....
lossik vela stastia...
pupi tak pekne s vymoc vo vani 😉

montinka
11. máj 2008

inak nevies mi didi povedat preco som bola v tom ze loss uz ma drobca doma?😀

dididi30
11. máj 2008

hm monti kto vie ako to bude....este aby si ma nepredbehla 😀
inak my sme vcera s muzom sexovali a parata, aj ma kukal ako gynekolok, vraj nic nevidel 😅 asi som otvorena 🙂

montinka
11. máj 2008

hmmm ja uz asi radsej sexovat nebudem po sobote

dididi30
11. máj 2008

monti asi si ich myslis, niektore baby su tu ako jedna 😀

montinka
11. máj 2008

no veru a ozik uvidime po stvrtku ci ta predbehnem.😀 ale dufam ze nie len nech si pekne este pobudne v brusku

dididi30
11. máj 2008

hm kto vie monti....ja v poho nic sa nedialo....inak kamoska mi pisala,ze som na prasknutie 😝 aj ja sa tak citim, ale nemyslim na to.....ja som sa tiez dlho ovarala, preto ma tak natrihli a este ma roztrhlo ale tu nenastrihuju, tak sa nebudem tebat do nemocky, radsej si to vytrpim doma a aj tak po porode po 6 hodinach domov..

dididi30
11. máj 2008

ale ja uz rodit mozem na druhy tyzden to som uz v 37 a babo je dozrete 😀 len trocha chlpate 🙂 ale ja nechcem opicku , ja chcem synceka 😀

montinka
11. máj 2008

joj potrhalo, to muselo bolet ked ta zasivali aj zvnutra inak si neviem predstavit ako to zasivaju vznutra. inak aj teba boliava dole brusko ked chodis?alebo bolievalo ta to?

montinka
11. máj 2008

ty si šajo didi. tak budesmat chvilku opicku.😀

dididi30
11. máj 2008

no uricte sak to tak bolelo a stipalo,,,dole ta boli preto,ze sa roztahujes 😉 tak ako ja, ale u mna to mozu byt aj poslickovia....no ked som chodila tak som mala tvrdnutie a teraz mam skor pichanie a tlaky dole, ale take brutal, az ma trhne

montinka
11. máj 2008

hm to som mala dnes aj ja strasny pocit ze vypadne ale to sa tam dole asi iba usalasilo.🙂 imak vo stvrtok na mna mysli nech je vsetko ok lebo chcem ist aj na poobedne sono.🙂

dididi30
11. máj 2008

no hej moze byt, sak opadaju chlpky 😀 ale nie sak nech si tam este je,,,,este da vela mrvy a dnes az moc, asi vytriezvel po vcerajsom pive 😀 chudiatko moje, ale ked ja by som ho pila den a noc, aj dnes som mala chut, ze si dam cierne, ale radsej nie, nebudem to prehanat, taka zla mama nebudem...ale mozno zajtra si dam trocha ked si da muz, teda ked ho nahovorim 🙂

dididi30
11. máj 2008

monti budem, ved ja na vas stale myslim 😉 konik je moj druhy domov 😀 ......ale podla mna ta na sono aj tak poslu, pre istotu, mozno v nemocke keby sa im nezdalo....ale si myslim,ze to bude ok, ved tu nemozes chybat 😅

montinka
11. máj 2008

no veru hadam nebudem. vzdy mam depky ked idem na poradni ale po tejto sobote o cosi viac aj ked asi to nic vazne nebolo ked to preslo. a keby cosi napisem Mirke a ti da vediet.🙂

montinka
11. máj 2008

a poharik pivka podla mna nemoze uskodit

mirka8429
11. máj 2008

baby ja som nemala ani pravidelne kontrakcie..predtym ako mi odtiekla voda som mala kontrakcie v casoch 10 min -5-6-7-5-a tak...nikdy nie presne..a mala som stale...

montinka
11. máj 2008

hm miri ako maly?

dididi30
11. máj 2008

no pekne ani na to nemyslilm a ani nemysli, co by si v nemocke robila, pekne doma budes 😉
sak nemoze, ale predstav si predtym som ani kvapku alkoholu nezniesla a teraz, no pozri .maly bude po dedkoch 😅

montinka
11. máj 2008

hmmm mozno ti chybaju nejake vitaminy co su v pivku. hmmmvsak ja sa snazim mysliet pozitivne ale tak uvidime.🙂

dididi30
11. máj 2008

mirka tu je to ine, tu ti musi voda odtiec na to aby ta vzali hned alebo byt otvorena minim 4 prsty...ani pravidelne kontrakcie ti nepomozu...tu to ide ako na pase...

dididi30
11. máj 2008

monti zeby?? mozno chmel 😀 ....inak aj kava mi viac chuti taka horka bez cukru a mlieka... 😝

montinka
11. máj 2008

ale didi inak to je blbost ved niektorym zacnu najprv kontrakcie a otvorit sa otvoria neskor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre