• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
monti no dala som mu trochu feniklovy cajik tak chvala bohu zabralo zaspinkal aspon tak no...
11. máj 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak aj ten je na vetryze, mna inak napadol rascovy ale to asi este taky drobcekovia nemozu
11. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti no ten feniklovy je podobny tiez na vetry chudatko moje malinkee
11. máj 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti a co som napisala :grinning: .....jasne kontrakcie naprv, sak to je logicke, ale su na prd ked sa neotvaras, tu ta nevazmu..proste ide o to,ze sa musis poriadne otvorit a jasne,ze najprv kontrakcie :slight_smile: ....ale su zeny co maju neustale blesti a neotvaraju sa, treba im pomoct...na sk pomozu ale tu az ked skapinas :angry:
ja praveze kavu pijem iba s mliekom a cukrom. a pivko nooo sem tam so sirupom.:-P
aako na sk pomozu?
11. máj 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka aj ja mam kupeny feniklovy, pre istotu.....neviem ci to tu maju...
pivo so sirupom no to musi byt grc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by som sa asi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee didi nahodou to je super. a mne to asi preto chuti ze mi to sem tam babka davala ked som bola mala aby som lepsie spala.:slight_smile: hmmm vidite este musim dokupit dalsiu vec feniklovy caj
11. máj 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi dobry je aj ja ho pijem aby slo do mliecka
neviem monti ale urcite to ulahcia, ale kto vie, napr mojej segre nepomohli a aj niektorym babam, ale aspo napichaju vyvolavacku, tu az po 42tt napichnu , stale cakaju na prirodu, lebo chcu byt prvi vo svete kde sa rodi prirodzene bez pomocok a bez cisarskych....
mikra ale ked ty ho pijes uz malickemlu nedavaj, bo aj ked sa a tym cajikom prezenie ani to neije dobre..
hej monti?? no ale od pivka sa aj pribera :grinning:
11. máj 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozneee to si tam ani nemozes vybrat ci chces cisarsky ci normalne? sice to su neda ani tu ale inde v zahranici hej
11. máj 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no doma sa da poplatit tu nie...tu si cudzinec......aj kamoska vravela,ze ak budu mat naladu tak daju aj epi ale ak nie tak nedostanes nic,,,,,ale kto vie ako to je, aj u nas su vselijaki...
11. máj 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm ale ved ho nepijem stale a a na litre raz za uhorsky rok ked mi je po obede tazko. hmmm sice mne staci asi aj ta troska na pribratie.:slight_smile:
11. máj 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte babizne....tak dik ze ste ma tam hnali....urcite sa mi ulavilo.Stale boli,ale som viac vyrelaxovana.Viac som nevydrzala,to je moj najlepsi vykon....aj sa mi ovecky na prstoch urobili:slight_smile:))
No som zvedava kde s tymto anglicania zajdu...... :confounded: ....kazda zena ako ja ich asi nakope do riti!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. máj 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ja viem ze aj ttu su vselijaki
11. máj 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti mne teraz to pivko velmi chuti a majonezove salaty tie by som jedla na kila ale obmedzujem to...tatarku aj do polievky :grinning:
11. máj 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooo? hmmm didi to ja zase nemusim. no vidis pupi ze ti je lepsie a ak bude zase zle mozes navstivit sprchu znova.:slight_smile:
11. máj 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To aj ja dididi s tou tatarkou... :wink:
11. máj 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi som malemu dala len par lyziciek nebojaj :slight_smile:

monti a ty chces ist ako rodit??normalne??

baby idem ja off lebo som taka nejaka..aj mna zacal zaludok boliet...tak paaaaaaaaaaaaaa
11. máj 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm dievcence opustam vas idem vyvencit toho mojho chlpaca stvornoheho. ahojte a pekny vecer a potom dobru noc
11. máj 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku monti a mirka!
A ty dididi co porabas? :wink:
11. máj 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miri normalne ved ani tu sa neda vybrat co chces. hm kazde ma aj svoje vyhody aj svoje nevyhody. ale tak asi vydrzat normalny je lepsie ako cisarsky. tak ahojte ja uz bezim
11. máj 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupi tak to som tiez rada,ze ti je lepsie....no a tu tatarku?? hm sak tu je aka mastna,ze sa necudujem,ze kila idu hore :confounded:
mikra ahoj......pekne snicky a malickemu pusku :slight_smile:
monti....ja uz idem do vane a oddychnut si , papa
pupi , budem na teba mysliet aby si uz rano bola maminka.....inak sa cudujem, ze anglicanky tolko rodia, ked take trapenie mavaju....tak dobru nocku a mysli pozitivne :wink:
11. máj 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupi dakujem aj tebe pekny vecer... :slight_smile:

monti ved ano to je pravda--tak beziim paa :slight_smile:
11. máj 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru dididi....a babulky!Pekne snicky! :slight_smile:
11. máj 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mien zial som to asi nevhodne napisal a nebol to vobec utok na madarov ja som spolovice madarka totiz, takze asi tak, a to ze ta to nstavalo sorry, ja som bola este viac nastvata, az tak ze som utiekla radsej domov, neviem akoby si sa citila ty keby si sa citila ako niekto kto je na nasej spolocnej izbe akoby na navsteve. Ale to by si musela zazit, a keby si neustale musela pocuvat ako sa o tebe bavia v madarcine a myslia si nerozumies, asi tolko k tomu, ale to nebola iba ona, baby, ktore hovorili tymto jazykom casto v poslocnosti inych zacali hovorit po madarsky a ohovarat ich, a myslelli si ze im niekto nerozumie. Takze asi tolko moj postoj. Ale inac to tam bolo celkom fajn, ale su tam aj dobre aj zle sestricky. POdla toho na koho natrafis.
Gabka ja som sa stretla s Fricom na vizite bol zlaty. Ale inac som spoznala asi vsetkych doktorov, Sevcovicova je milucka, a dr. Dosedla este viac ten sa mi pacil asi najviac.
12. máj 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
takze porod sa nekonal nasa Nelly sa rozhodla ze este nechce von :frowning2:
12. máj 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
vsetkych tehulkam a mamickam prajem krasny dnik :dizzy_face:
12. máj 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky, tak ako s avam daroi, vidim ze lossik je este 2 v 1 , a aj gabi je este tu, ta losiik malej sa nejak nechce ist vonka.
My s malou emmkou sa mame fajn, cez den sme ako medik ani neviem ze ju mam, len ecer od siestej do jedenastej bojujeme s hodinovym kojenim a nebuvkanim, sem tam s bruskom a bolestami, a vcera sme mali asi z oci.
Ta uz cakame ci sa to nejak upravi.
12. máj 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok