Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

gabkazabka
12. máj 2008

Ahoj Danielka,
chcela som sa ta opytat,ci si mala nadstandardnu izbu v Saci?Lebo ked tam chodim,maju tam vystavene cenniky a celkom dobre tomu nerozumiem-maju nadst. 1 postelovu izbu za 500 ale aj za 1000 a 2 postelovu za 500 aj za 350... 😨 Aky je medzi nimi rozdiel?preco je jedna za 500 a jedna 1000?

dididi30
12. máj 2008

ahojte babulky......ako sa mate?? nik nerodi ?? ani lossik??
danielka, malinka si na vsetko musi zvyknut, coskoro bude buvat a ty si naozaj oddychnes 😉 len to kojenie nevzdavaj.....
dabi caf, co tak skoro na nete?

gabkazabka
12. máj 2008

caf didi 😵
dnes som skoro vstavala,tak sa zacinam nudit......
Inac dnes o 5:00 hod saom sa zobudila na dost velku bolest v podbrusku-ako keby som mala kramy.....ale po 10 min. to preslo....normalne som sa zlakla,ze dokelu este rodit nemozem....ved nemam umyte okna a vypraty baldachyn 😀

gabkazabka
12. máj 2008

a konecne uz mame doma fotak,tak idem nieco pofotit a hodit do albumu,lebo vy mate pekne albumceky a ja mam prd... 😝

daniela84
12. máj 2008

Gabka ja som mala dvojku nadstandard aplatila som 700, co mi hovorila sevcovicova tak trojkky su klasika izby, za tie sa neplati, za dvojky sa plati od 500 do 700, a za jednotku sa plati 1000.

gabkazabka
12. máj 2008

a aky je rozdiel medzi dvojkou za 500 a 700? 😕

dididi30
12. máj 2008

gabi to drobec klesa dole , preto ten pocit....ved uvidime, kto skor porodi 😀 .....idem kuk albumik 😉

dididi30
12. máj 2008

gabi, pekne fotecky......ste zlatunky.....a kde mas brusko>> aj to treba odfotit. 😉

gabkazabka
12. máj 2008

didi,kuk album,pridala som dalsie.....ale s bruskom (brusiskom) ma bude musiet odfotit manzel....teraz nieje doma

dididi30
12. máj 2008

no tak som zvedava 😉 odfot aj nejake oblecko pre babo a tak.. 😉

dididi30
12. máj 2008

uz som kuk, vsetko peknucke a potom to brusko 😉

daniela84
12. máj 2008

No tak to ti neviem povedat, ale nasa za 700 bola luxusnejsia aspon na prvy pohlad ako ta co bolo vedla, mali sme telku a chladnicku, na tej druhej dvojke to asi nebolo neviem. Ale priprav sa este na to ze na izbach je priserne teplo a dusno

gabkazabka
12. máj 2008

diky Dani,ale s tym teplom si ma velmi nepotesila....namam rada teplo a dusno.. 😖

zmrzka333
12. máj 2008

gabka ja idem tiez do sace a je to s izbou tak, ze mas 4 postelove, 3, 2 a jednopostelove. tak stvor je asi za 350, 3 - 500, 2- 700- a jednopostelova-1100

gabkazabka
12. máj 2008

ale v cenniku su : 4 postelove
3 postelove
2 postelove za 500 a za 700
1 postelove za 700 a za 1000
Ja som len chcela vediet,aky je rozdiel medzi 2 postelovou za 500 a za 700.Asi ta za 700 ma lepsiu vybavu,alebo teda neviem 😨

lucka0122
12. máj 2008

ahojte ja som luckina sestra chcem vam vsetkym povedat ze uz som teta a maly patko sa narodil o 11:00 cisarskym rezom ma 3,90kg a 54cm takze je riadny chlapisko...... 🙂

gabkazabka
12. máj 2008

jeeeeeeej.Blahozelame a prajeme obom vela zdravicka...Pozdravuj ich od nas.... 😵 😵 😵

gabkazabka
12. máj 2008

teda,az teraz som si vsimla tie miery....riadny valibuk to je 😎

lucka0122
12. máj 2008

dakujeme jasne ze ich pozdravim pojdeme dnes za nimi som zvedava ako vyzera ten tucniacik malicky,ze musela ist cisarskym lebo ze by to nezvladla ale ze ju neuspali len od spodku ju umrtvili....juuuj taky sme vsetci stastny

gabkazabka
12. máj 2008

tesime sa s Vami 😵

lucka0122
12. máj 2008

dufam ze bude vsetko ok ze sa nic nestane ale verim ze bude dobre🙂

gabkazabka
12. máj 2008

neboj,vsetko bude dobre 😉
Hlavne nech su zdravucki

montinka
12. máj 2008

ahojte babule pekny den vam prajem je tu niekto?

lucka0122
12. máj 2008

boze som asi sibnuta ale stale placem od stastia chcem uz aby boli doma a chcem ho drzat🙂

montinka
12. máj 2008

a ozaj Lucke gratulujem a nech sa drzkaju. a neboj sa urcite bude vsetko ok.🙂

lucka0122
12. máj 2008

oki dakujeme

gabkazabka
12. máj 2008

niesi sibnuta,ja revem vzdy a pre vsetko....aj teraz mi nieje vsetko jedno.... 😉

daniela84
12. máj 2008

Tak sa pridavam k blahozelaniam, lucke zelam vela sil a plne jej pomahajte, pocisarskom je to namahave, bude vela unavena viem co hovorim, ja som uz 12 dni po, ale este stale nie som tip top a vdaka za to ze mam mamku pri sebe, odkazte jej ze nech sa setri najma prve dni, a hned nech sa nenatahuje, ja som za to zaplatila bolestami

montinka
12. máj 2008

veru veru plac je prirodzena reakcia a este v takom to pripade joj aj ja budem asi plakat ked uz bude drobec tu. ale to asi kazda zena tak preziva.🙂

lucka0122
12. máj 2008

oki dakujem za radu a nvies asi ako dlho bude v nemocnici?ak bude vsetko ok?a bude moct kojit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre