• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
hej vsak to, na jednej strane ze nezer cica a na druhej by kukali ze nepriberam. Bolo obdobie ked som ficala na hrozne a pribrala som 4 kg za 4 tyzdne, tak ma hned dala do kruzku ze to je vela a ze to je z hrozna lebo je tam vela cukru. Tak uz ho radsej nejem ale za to jablcka bananik jahody
15. máj 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi ani ja moc ovocia za zivot nepojem, skor v zelenine by som sa macala..ale pri obidvoch tehu ovocie mi strasne chuti, aj jablka co inak vobec nejedavam.......no a nepomylili sa nahodou pri pohlavi tvojeho baba?? lebo pomarance su kyslejsie a vraj chuta viac pri chlapcoch...ale to je asi tiez blud :grinning:
monti no este ze tak, nech to rychlo vybavis.....ja som tiez zacala vybavovat, ach jaj, dufam,ze to do porodu stihnem..
15. máj 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi z porodu
15. máj 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka neblazni takto sa obmedzovat a inak jahody by si skor nemala bo obsahuju alergen, tak ako tropice ovocie orechy a cokolada....hm vidis, tak uz nebudes nic jest? :sweat_smile:
ahojte maminy ževraj ovocie, zeleninka a viete čo chutí mne čokoláda, to asi preto mám už plus 23 kg bože môj
vsak ja sa tam idem iba spytat ze ked mam 7.6. matersku ci mu mozem dat potvrdit papier ( ak nejaky bude treba) uz teraz a poslem oca tak
15. máj 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka neboj daju ti klistir :grinning: tu v anglicku nedavaju, tak skor sa pokakam ja :sweat_smile: ale je mi to jedno ich problem :grinning:
a aha opat niekto rodi, ani gabiky ani monti :grinning:
15. máj 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm ja jem vsetky z ovocia a zeleniny a kaslem na to. ved po porode pojdu kila dole a urcite je to zdravsie ako normalne sladkosti sice aj tie si sem tam dam.
15. máj 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mien......ze wow :grinning: :grinning: foto aj album :wink: a kde je brusko? inak ahoj :slight_smile:
jasne monti cim skor tym lespie :wink:
15. máj 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tu soooooom
didi ja urcite este nerodim.:grinning: :grinning: to fakt nedavaju klystir v Anglicku?
didi nesetria nase nervule co?
mien kaslat na vahu ked si telo ziada tak co budes behat nervozna po byte?
monti sak ja si dam aj sladkosti aj klobasecku vsetko, ale take tazsie sa snazim doobeda, nech to strovim :slight_smile: ale inak sa snazim zdravo :grinning:
gabi co si jedla? :grinning:
15. máj 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi zajtra dám nové fotk aj moje veľké bruško ja som sem iba tak kukla chcem vám popriať pekný večer
mien mas to krasne zariadene
preco nadavaju klistir v anglicku?
15. máj 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem zmrzka len tam treba spravi´t troška poriadok, ale už máme všetko už iba malý chýba
15. máj 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mien,aj tebe :wink:
a naozaj-ta izbicka je krasna
15. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti nie, sa aj cudujem, no priroda je priroda ,co narobis :grinning:
zmrzka nesetria nech sa im ale dari :grinning:
mien, tesim sa na nove foto ale aj to je pekne , fakt......aj ja tebe prajem pekny vecer....a kam sa zberas?? do postielky??
15. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm didi myslis ze to je lepsie alebo horsie ze nedavaju klystir?
15. máj 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika no nedavaju lebo tu sa to nerobi a ani nenastrihavaju len tak, len v nutrom pripade.....ani nekukaju zo spodu pocas tehu, ze aby sa nedostala dnu infekcia a aby sa zena nezacala zbytocne otvarat...
15. máj 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi,na obed zeleninovu polievku a na veceru 2 chlebicky....a teraz mam strasnu chut na pomaranc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej mien aku krasnu izbicku mas.:slight_smile: teda drobcek bude mat.
15. máj 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti ,neviem este porovnat, ale ze normalne zena ked ma tlaky tak ide aj na velku pretym, tak im tam bude tlacit s okakanou ritou alebo sa rovno pokakam, ale podla mna su na to pripraveny, uricte :grinning:
gabka posli muza do bochodu
hm,dalo by sa dlho polemizovat o tom,ci nastrihavat alebo nie,ci klistir alebo nie,ci pozerat zo spodu alebo nie.....Co lekar to iny nazor... :confounded:
15. máj 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmrzka,aj by som poslala,ale momentalne nieje doma :unamused:
15. máj 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi pripada mi to strasne ponizujuce ked sa im tam mas vylozit
15. máj 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ale akoze nechapem ked vidia ze netreba nadstrihovat preco aj tak nastrihnu
15. máj 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabka ja som tiez sama tak radsej neuvazuje co by som si dala
15. máj 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok