• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
gabi tak mu napis smsku nech kupi po ceste
15. máj 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi to len to si jedla?? :confused: ja rano celozrne chlebiky ale dva a k tomu kopec zeleniny a sunky za tym nieco sladke ako bodka a pred obedom opat nieco a na obed polievka a druhe a opat sladke a po obede idem radsej von nech nezerem,ale v meste si daco kupim na chumanie a ked dojdem tak opat jem a po siestej ovocie alebo cornflaky alebo tycinky len tak chrumem.......fuj a neviem kde to mam, na vecko chodim 2 krat denne tak asi mi dobre pali....ale aj pred tehu som si dala a nic som nepribrala..
15. máj 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ti fakt dobre spaluje,lebo ja keby som zjedla vsetko na co mam chut,tak doma burame zarubne... :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm didi asi ti dobre travi
15. máj 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a samozrejme,ze aj ranajky som mala-jogurt a potom 2 rozky s pastetou
gabi skor iny kraj iny mrav, nie :wink:
zmrzka, ale preco ved to je tu normalne a ako ked na sk zenu natrihnu ci treba ci nie,tazke je to ok :wink:
didi pojes toho dost, ja tolko nejem a furt priberam a to som bola pred tehu sparatko trpiace podvyzivou a teraz ma na ulici ludia nespoznavaju
15. máj 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabka :grinning: :grinning: :grinning: som sa zasmiala az ma brucho rozbolelo.... :sweat_smile:
monti hej dobre travi, len aj penazneka chudne, kto by nam nastacil aj muz lubi jest, ale same dobroby by sme jedli aj mala, kazdy ma svoju skritnku s tym co lubi, taky sme pazravci a ani na nas nevidno :grinning:
15. máj 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi posrat sa pred skupinou lekarov to je super, ja by som asi neporodila bo by som sa bala ze sa po....
15. máj 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda to mate dobre vymyslene. ja by som asi potom chodila kradnut do ostatnych skriniek kebyze si vyjem tu moju.:grinning:
15. máj 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka, sak ty si stale chudunka...sice do 40tt daleko, ale aj ked viac priberies nebude to vidno, tak ako namojej segre nebolo a to mala 30 navyse a pred tym 43 kil.
no veru zmzka ale tak co ked nedavaju klystir no zabijes sa kebyze ti ujde ty za to nemozes
zmrzka cosi tu bude somnou jedna midwife, co je vyucena zena na porody a asistentka, tot vsko, takze sa nemam co habit a muz to prezije :grinning: ani to nebude vnimat, taky bude hotovy :grinning: , ale neboj to je malo pravdepodobne ,ze sa tam pokakam, pojdme pred , to je jasne, ked budu tlaky....
monti :sweat_smile: sak to aj robim :grinning:
15. máj 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakze nevidno ta fotka co som v svadobnych satach je hlboko pred tehu, teraz mam fajne licka a cela som tak jak napuchnuta
15. máj 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi super. ale no zmrzka nic nevidno.a po porode budes aj tak ako pred tehu.:slight_smile: uvidis
15. máj 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babule ja sa lucim , idem kukat telku a potom ruzovu zahratu a este sa chcem dat do gala, nech som vonava :grinning: zajtra bude tutumutu sa tesim na davku vyvolavacku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobru nocku kocky a nerodte este, mame cas :slight_smile: :grinning: :grinning:
15. máj 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi este ze tak lebo si predstav lekar 3 sestricky, este pediater :slight_smile:
Babule pojdem ja lebo ide panelak.
Dobre sa mi kecalo, pekny vecer majte sa
15. máj 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,vy ste boli stihle aspon pred tehotenstvom,aj som bola gulka a teraz som gulisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja kuknut panelak a potom ordinaciu...papa a pekny vecer... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no vsetky ste zduchli no tak idem aj ja. ahojte a pekny vecer a gabi aj ja som bola pred tehu gulka. tak ahojte
15. máj 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak lucka sa ma dobre aj malinky zajtra by jej mali vyberat stehy a ma sa uz dobre kuknite dala som new fotku
15. máj 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kto tu je
16. máj 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , pekne ranko vam prajem.....ja tu som ale aj niesom , budem tu neskor idem si este lahnut, bo sa mi nedalo spat :angry:
16. máj 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
práve sa chystám na poradňu, som zvedavá čo a ako. držte palce. od rána mám taký divný pocit akoby som krámy mala dostať. dúfam, že sa to tam už trochu pohlo. veď uvidíme. ahojte
16. máj 2008 o 10:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babule
Lucka tak maly Patko je riadny bunkov, kusisko chlapa z neho bude :slight_smile:
16. máj 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahj zmrzka ako??
16. máj 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aviril, tak som zvedava ako dopadnes, drzim palec nech sa to uz pohne :wink:
zmzka, veru je a pri tom ona je aka drobunka , kde sa to aj v nej ulozilo :grinning:
mikra caf, vyspani? :grinning:
16. máj 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mirrka a didi.
mirka ako maly hajal daco v noci?
didi to si ani neviem predstavit po kom to dite je :wink: ale je zaltucky
16. máj 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka no celkom sa mam dobre az na to ze neviem spavat, boli ma chrbat aj brucho a malemu sa nepaci v ziadnej polohe, takze to potom cez den dospavam
16. máj 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka Samko je uplne na zozratie a najviac v tom pruzkovanom s ciapockou
16. máj 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok