• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
zmrzka, no ono to tak byva, tie mensie maju vacsie deti a opacne, napr miy s muzom niesme az taki nizky a mam drobunku dceru a mozno aj syn bude drobunky.
no pockaj ked budes vo vyssom tt, to ti bude tazke spanie, tak ako ja, ak sa moc mrvy tak nespim, neda sa mi, ako aj dnes som zaspala az po jednej hodine, ked aj on zaspal, no mam sa asi na co tesit v noci...malinka mi pekne v noci spavala a od 3 mesiacov celu noc.
16. máj 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vcera vecer zacal maly o desiatej tak vystrajat ze mi to az bolo neprijemne, normalne som nevedela ako ho utisit a aj v noci ma dirigoval
16. máj 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka no oni maju take dni, niekedy sa az moc mrvia a niekedy nic, spinkaju..
16. máj 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka no to uz ani ja som nespala ku koncu...maly dnes v noci sa zobudil 3 krat ale teraz som ho krmila a grckal chudatko moje...a dakujeem hihi

didi ahooj moja...
16. máj 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka joj moja, len sa neboj pekne sa snaz, drobcek sa nauci, uvidis, drzkaj sa :wink:
16. máj 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus dakujeeem moja..a ty sa ako citis
16. máj 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mirus, tak co ako sa mate s malinky, aj my sme vcera v noci plackali, trapia nas trosku sopliky, ale inac je vsetko ok, len vecer potrebujeme trosku mrnkat, ale da sa o zvladnut , uvidime co bude cez vikend ostali sme uz s muzom sami, ta uvidime, moja mamka sal uz domcov
16. máj 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ahoj no maly ked sa napappa sem tam grckaa....a tiez je taky nepokojny..mrnci...stale...ale teraz spinka tak uvidime ako dlho
16. máj 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate. miri poslem ti IP
16. máj 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta ja tiez uvidim ako to bude, ked si este stale urcujeme svoj rytmus, sem tam aj my grckame
16. máj 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte...... :grinning:
16. máj 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj didi
16. máj 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monti
16. máj 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mame?
16. máj 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: fajne, dnes sme mali tutumutu a citim sa fajne, mne to nic nerobi, skor ma to uvolnuje a nemam take tlaky dole....muz po skonceni , ze ci ideme do nemocky :grinning:
16. máj 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja uz radsej tutumutu nebudem mat
16. máj 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som uz pri konci tak to je jedno, hoci dufam,ze nedostanem zapal, sak by som nemala , verime si :sweat_smile:
si si ista ,ze nebudes mat?? co si otvorena?
16. máj 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ale doki my vcera dobre vylakal som sa ho pytala vies na ten problem
16. máj 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja som bola otvorena a mali sme aj tutu mutu xixiix

monti :grinning:
16. máj 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ti zakazal hej?? no ved tak treba, bo to sa moze ukazat az tak neskor napr v mojom tt, tak ty mas este cas a no a ked si uz o jedno prisla, tak radsej sa sanuj :wink:
16. máj 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ved viem, lenze ty si aj nejaky cas lezala a napicahli ta kadecim,tak preto si tak dho vydrzala.... :wink: to iste aj moja kamoska, bola otvorena a lezala do konca a potom nie a nie porodit.
16. máj 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no aj mne zakazal..to som dodrziavala...ale potom uz vo vyssom tyzdni mi bolo jedno ci porodim..od 37tt
16. máj 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hej.....ja neviem ako som na tom, vobec..ja som stale v pohohyb nesedim, nelezim , cely den som na nohach a schodov mam doma kopec..tak som zvedava, mozno ani to nepomoze, ak si rozkaze neskor tak pojde neskor.
16. máj 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak dnes som bola na poradni a vraj sa krček už vstrebal ostalo 0,5 cm a na špičku otvorená. Malý už nalieha, že už zostúpil do panvy, už len čakať na klop klop. Tak dúfam, že čoskoro už aj ja porodím a budem to malinké držať v náručí
16. máj 2008 o 17:48  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi poslala som ti Ip
16. máj 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aviril, joj ti nasi chlapi su lenivci, ale uz by aj mohol zaklopat ze?? :grinning: drzim palec..a to citis aj nejaku ulavu pri tom zostupe do panve?? lebo mne sa uz dobre dycha a nemam take tlaky hore, skor dole...
16. máj 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aviril drzim palce aby coskor zaklopal.:slight_smile:
16. máj 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, úľavu? Kyselina ma páli tak či tak, s dýchaním som problémy nemala. Ale horšie sa mi chodí, strašne ma tam dole tlačí, chodím jak golem. Viac ma to tam dole bolí, všetky kosti cítim pri každom pohybe. Pomaly akoby mi už bol "v nohavičkách".
16. máj 2008 o 17:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj inak baby v poslednej dobe pali zaha aj mna a to som sa tesila ze ja take problemy nemam
16. máj 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti bude vlasate :grinning: :grinning:
16. máj 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok