Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

montinka
16. máj 2008

hmmmved ma byt po kom.😀 hmmm zeby som mala z pomaranca a mandarinky kyselinu?

mirka8429
16. máj 2008

monti a to pomaha??

montinka
16. máj 2008

cooo? ja som sa pytala ci ma moze z tych dvoch veci palit zaha.😀

mirka8429
16. máj 2008

monti jaaj xixi niee to preto lebo rastu vlasky xixi 😀 😀

montinka
16. máj 2008

inak kam zmizla didusa. hadam este nerodi.🙂

montinka
16. máj 2008

hmmm dufam ze budu kucerave po Ivanovi.🙂

mirka8429
16. máj 2008

monti som musela tisit maleho lebo strasne plakal..ehe som mu zacala spievat xxixiix sa utisil heh..a to take len bludne slova a do toho melodia 😀 😀 inak aj môj muz ma kucerave ked ma uz dlhe vlasy xixii vidno

montinka
16. máj 2008

Ivan ked bol maly tak mal a aj teraz ma take vselijake.🙂

mirka8429
16. máj 2008

monti moj muz aj ked bol maly aj teraz ...mozno zdedi maly...lebo teraz to nieje tak vidno..ale mam dojem ako by sa sem tam vlnili tak uvidime

montinka
16. máj 2008

hmmm uvidis ked bude vacsi

mirka8429
16. máj 2008

monti hej ved to

dididi30
16. máj 2008

ahojte, mam navstevu tak tu budem neskor......inak aj moj ma kucerave ked si necha dlhsie, ale nasa ma rovne ako nitky 😅 aj ja mam take vlnky na konci....moja segra ma rovne aj jej muz a maju hnede ci a jeden ich syn ma rovne a zelene oci a druhy ma kucerave vlasy a modre oci, aj ja by som tak chcel 😀 no kto vie...inak my mame s muzom zelene oci, mala ma zeleno hnede a drobec by mohol mat po babkach modre 😀

montinka
16. máj 2008

hm nooo ved uvidime

dididi30
16. máj 2008

no mna pri malej zaha nepalila a narodila sa bez vlaskov ale bola ako andelik...teraz ma trochu pali, ale kto vie ci bude vlasate 🙂

montinka
16. máj 2008

hmmm no aj mna.joj uvidime a potom dame vediet ci to je pravda.😀

mirka8429
16. máj 2008

didi hehe...môj mal uplne cierne vlasky ked sa narodil a teraz mu trosku zosvetlili

dididi30
16. máj 2008

inak to tak bya mirka, dietatka s tmavymi vlaskami maju potom svetle a opacne, nasa sa narodila uplne blondava a jej uz tmavnu tak ako muzovi...ja mam skor hnede...
inak moja mama bola rysava ale brutal, som zvedava kto zo surodencov bude mat rysave, ja by som chcela, aj ked mojej svokre sa take babakta nepacia, truba 😀

dididi30
16. máj 2008

baby objavila som novu chut koly s viskou, mnam mi velmi chuti uz druhy pohar pijem...ze dr pepper sa vola 😀

mirka8429
16. máj 2008

didi hlavne je co sa paci tebe xixi...no ja som zvedava..lebo aj moj muz ked bol maly bol blondiak a teraz ma tmave 😀 😀

dididi30
16. máj 2008

no sak ako moj mirka 😀 ale to je jedno ja ho budem lubit aj ked bude mat zelene vlasky 😀

mirka8429
16. máj 2008

didi ved aj ja 😀

montinka
16. máj 2008

no didi cola s visnou je naozaj chutna

dididi30
16. máj 2008

mikra a ako jazva dole, ok? schody ako zvladas?? inak ja som mesiac chodilia curat do vane, pri curani som si pustala sprchu aby som nic necitila

dididi30
16. máj 2008

ze monti, uplne ina chut, mnam 😀 hoci bublinky by som nemala niesu dobre na vyssi tlak a ani na konci tehu, lebo mozem opuchat ako aj so solenim je ak, ale ked mne to tak chuti 😀
teraz tu ma bracho frajerku a tak isli na cebab, mnam aj mne donesu, ja to milujem, tu maju origo jahnci ,taky smradavy a fajne cili k tomu a cesnakovu omacku a zeleninku a loksu, mnaaaaaaaaaam 😀

mirka8429
16. máj 2008

didi uz beham v poho..ale tak este citim vies...ale uz vojdem do vane..dnes som uz aj holila ale okolo jazvy nie len tak ...hihi...sa budem bat holit po tom...a aj vysetrenia sa bojim...lebo v posve mam taky tlak a aj bolest miestami co po chvilke prejde..to si mala aj ty??

monti ja som zjedla cokoladu..lepsie povedane zmrzlinu a maly sa kus vyhadzal..tak cokolada minus 😒

dididi30
16. máj 2008

mirka hej mala aj ak som sa holila ako pises 😀 to sa ti maternica stahuje tak ako ked sa ti roztahovala a ta to dole pichalo, tak to iste ale opacne...
a cokolada je alergen, takze bacha 😀

mirka8429
16. máj 2008

didi ale dakomu nevadi tak som skusila...a teraz papam krupicu...inak mna dolu nepicha ale tak tlakovo bolii

montinka
16. máj 2008

aha no super. hmm cokolada joj no musis vydzat.inak didi to na tie stehy sa moze puustat voda? teda myslim tu jazvu

mirka8429
16. máj 2008

monti hej...sprcha na to pomaha..len dufam ze teraz papam krupicu s grankom ze mu to neposkodi

dididi30
16. máj 2008

mikra to je ono tlaky , kazdy to ma ine, niekto ma bolesti druhy tlaky a tak......
monti ano moze ved aj v nemocke ides curat do sprchy a potom si treba dad pod seba stare uteraky a susit jazvu a obocovat v harmanceku...no idem papat, papa zatim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre