• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
didi to su take nohavicove tie teplaky :grinning: :grinning: kupim daco na leto :grinning:
23. máj 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj :grinning: joj taka nuda, nikoho tu asi idem kukat telku, tak sa maj a drz sa, malinkemu pusinku :wink:
23. máj 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi sak ja tuuuuu...no ked ides tak paaaaaaaaaaaa :frowning2:
23. máj 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje zlaté, blbne nám hardware, tak jsem jakosi mimo, ale podařilo se mi nahodit nějaké fotečky Jakubka, tak múžete mrknout...zkusím zas zítra něco přidat...držte se- těm co ještě čekají hodně sil a trpělivosti a těm co už ten vzácný a krásný den mají za sebou hodně mlíčka a hromadu hromadu trpělivosti...papapa :wink: :wink: :dizzy_face:
23. máj 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka kubko je krasny a ty si uz porodila??som ani nevedela zmen si pas:slight_smile:) mas tam 40tt:slight_smile:)) aj ty si zlataa :slight_smile:
23. máj 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkujeme za pochvalu.. :dizzy_face: jej miri eště žes mi to řekla, vúbec mi to nedošlo :grinning: :grinning: rodili jsme 13.5 v 8.15 se Kubko poprvé nadechnul zatím co jsem já pěkně spinkala na chirurgickém stole :dizzy_face: a Jakubko je naštěstí zdravučký a šikovný chlapeček...je aj moc hodný a pěkně prospinká aj 6 hodin v noci...jenom se mu moc nechce "sosat" mlíčko od maminky, takže pijeme Bebu :frowning2: :frowning2: a maximálně dvakrát si maličko vypije od maminky...no musím jít odpočinout, bo s tím mojím bolavým bruškom je denní kolotoč zatím "silná káva" :confounded: :confounded: ...tak pěkný večer... :wink:
23. máj 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka tesiim sa s tebou:slight_smile:) ano bez si oddychnut aj ja uz pojdem lebo tiez som unavena mame za sebou prebdetu noc :frowning2: tak paaa :slight_smile:
23. máj 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning:
aji nevadi ze pije bebu, hlavne ze mu chuti :wink: vela sil :wink:
24. máj 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, prajem pekny vikendik :slight_smile:
24. máj 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky!Je tu nekdo? :grinning:
24. máj 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dididi si tu??? :slight_smile:
24. máj 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pupi :grinning: co noveho?? maliicky poslucha? :wink:
24. máj 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dididi....no poslucha poslucha.Boli sme v nemocke....sa nam zdalo ze asi zle dycha,ale vsetko je ok.....tak sme radi:slight_smile:.Maly je dobrunky ako medik.S mojim drahym sme nasli ako si dobre pospime obidvaja...tak som spala 9 hodin dnes!A on tiez:slight_smile:))Sme radi.
Dnes idem von sama....cudne.Na obed s kamaratkami....mozno niaky drink.Nevies kolko si mozem dovolit ked maly pije moje mliecko?
A ty ako?
24. máj 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. je tu niekto? ako sa mate? ja dobre akurat sme sa vratili z vyletu bolo super.:slight_smile:
24. máj 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
joj ja som si dnes uzila,boli sme vsade kde sa da , obedik v meste dali sme si origo kebab a za tym zmrzku z mcdolnaldu, mnam....a teraz tlacim puding, fuj uz ledva dycham......paradny den :slight_smile:
24. máj 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
aj my sme dnes boli v meste.Len skoda ze tu nemame Mc Donald.Zboznujem zmrzku z neho.Ale mala som ju vcera v Kosiciach a aj v pondelok ideme :dizzy_face:
24. máj 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monti,kde ste boli na vylete?
24. máj 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupi no teda, ze aj drink:slight_smile:) :grinning: no nemala by si, ale jedno pivko cierne nezaskodi, on vies malicky je ste malinky tak si daj pozor, aj z poharika hrozi otrava krvy :zipper_mouth: tak si daj pozor.........aj my sme boli vonku cela rodinka, dlhy vikendik tak si uzivame :grinning:
dnes som bola kuk porodnicu ako sa tam ide, kebyze ma to chyti v noci, veru nasli sme to raz dva, ta pohoda....ale aj tak sa este nechystam, hoci tlaky riadne, ziadna zatka neodisla nic.....mozno ani neodide
a to nechapem ako si sa vyspala , akoze ste sa striedali s muzom ci ako??
24. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi my sme sa boli prejst ja a nasi a pes iba tuto blizko Ziliny je take ehm no vola sa to Stranik prechadzka po lese.:slight_smile: inak aj ja som dnes mala zmrzku ked sme boli s Ivom v carrefoure.:slight_smile:
24. máj 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi a motni cafte...co noveho??
24. máj 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no super vy ešte na výlety chodíte, tak ja mám problémy vstať z postele ledva sa hýbem, ale super, ke´d ste na tom takto
24. máj 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som dnes bola v meste s kamoskami.Tie by som isla do lesa na prechadzku ale nemam s kym...manzel je dnes na polovacke..... :sweat_smile: Tak mozno zajtra....
Didi,nic nove....v piatok som bola na kontrolu a v pondelok idem zase.....
24. máj 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mien,preco mas problemy vstat?Bolia krize?
24. máj 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ani ja som nebola s polovickou ved ten by tam ani nesiel ten je moc zvyknuty na auto. didi napisala som ti rp na pokeci tam mas zopar noviniek potom precitaj.
24. máj 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mien neblazni to az tak ti je zle, to nieje dobre a na lahky porod je dobry pohyb praveze cim viac lezis a oddychujes tym viac vzdialujes a stazujes si porod, snaz sa co najviac byt v pohybe hoci aj ako kacicka :grinning:
gabi ja tiez beham po kontrolach no uz ked sme tak na konci a ty uz v 39tt :confused: teda nebezpecne blizko :sweat_smile: inak som v pohode vseko ok hlavicka klesnuta uplne dole sak to aj citim, noci su hrozne , ked mne nepraskne voda tak neverim nicom
inak dnes som si kupila tie lanove semiacka, celkom fajn to je, mne take gebuziny teraz chutia a na letaku pise,ze sa moze aj 3 krat denne, ja si budem davat raz denne....no sak tu po porode neumyvaju az doma si ho umyjem, tak nech nieje zahlieneny chuda moje...
24. máj 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabkazabka mňa bolí mpja váha hihi
24. máj 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok monti idem citat :wink:
24. máj 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi a na co su lanove semienka? hm aj ja preto chodim aspon ako tak von.:slight_smile: aby sa mi lepsie rodilo no uvidime ci to je aj pravda.:slight_smile:
24. máj 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mien... :grinning: keby mna mala trapit moja vaha tak preplacem dni a noci.... :sweat_smile: Ale stale si hovorim,ze to pojde dole...neboj,budeme kocky maminky... :wink:
24. máj 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na lahsie vyklznutie babatka :wink:
24. máj 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok