Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mien
23. máj 2008

ahoj mirka Samko je veľmi zlatý skoro som ťa neskopoznala ako si si zmenila foto ja troška upratujem a potom idem kukať telku ako dobré, že to máš už za sebou ak by si to zhodnotila, čo povieš bolo to oveľa horšie ako si si to predstavovala alebo ani nie, ale pravdu ja sa už níčoho nezľaknem, nechce sa mi ani veriť. že Samko má užmesiac strašne ten čas letí však

mirka8429
23. máj 2008

mien no veru som vcera bola u kadernicky xixi no ..neviem...ako bolesti som mala riadne a vtedy to bolo hrozne..a este to krvacanie pred pôrodom pocas kontrakcii vtedy som nevedela ze to tak nema byt az teraz som sa dozvedela ze to je nebezpecne..tak som bola trosku nesvoja..ale 1 dietatko este chcem..a stastne to zeny co maju super pôrod,..ja som mala dobre ze som sa dost skoto otvorila..da sa povedat ze za 5,5 hodin..tak to sa dalo...ved niektore sa trapie aj dlhsie...no a som rada ze chvala bohu to dobre dopadlo...teda dufam ze aj kontrola po sestonedeli dopadne dobre...ty sa nestresuj hlavne moja mozno budes mat uplne super pôrod 😉 a samko je velky huncuut...tuto noc sme mali nocnu maly nechcel spinkat...tak som unavena...a ty sa ako citis...no veru a ma uz mesiac a v nedelu krstime hihi tak sa tesiim

weroni
23. máj 2008

wow monti ty mas vacsie brusko ako ja - a to som tri tyzdne pred porodom 😅 kraaaasne ho mas 😵 to moje krpate - este sa mi moze stat ze ma aj odmietnu hospitalizovat ked uz budem rodit ze co tam vymyslam s takym prdibruskom 😀

ozaj neviete co je s miriamkou a sandrikou?

mirka8429
23. máj 2008

weroni ahooj sandrika je uz doma

dididi30
23. máj 2008

cafte, mirka...teda kocka z teba, aj nove foto mas, nezvyk 😉
mien caf ,co noveho??

lucka0122
23. máj 2008

ahojte malinky je dobry stale spinka papka....uz si zvykol aj na kupanie.....mirka a ty ako?

mirka8429
23. máj 2008

didi caau no diky hihi som bola vcera u kadernicky lebo v nedelu krstime tak nech budem paradna xixi

luci no to je super..aj nas sa rad kupka 😀 ale niekedy je taky nekludny a necjce spinkat..pokial cez den tak ok..ale v noci..no 😖

dididi30
23. máj 2008

mirka daj si foto do albumu nech vidim ten uces zvacseny 😀
tak budete mat zajtra hostinu??
a uz sa ti dobre chodi?? chodis na prechadzk?

miriamka
23. máj 2008

Ahojte kocky,tak aj my sme uz domenkos 😵

mirka8429
23. máj 2008

didi ok dam a krstiny v nedelu..no chdim uz v pohode ale citim este tu jazvu a posledny steh mi sfialovel a kus ako keby kopcek...no dufam ze to bude ok...fotku dam len dokojim maleho...teraz pisem 1 prstom

miriamka vitaj domka 😀

lucka0122
23. máj 2008

miriamka vitaj ....mirka a vy ako sa mate?mam nove fotky v albume tak kuk

mirka8429
23. máj 2008

luci maly je zlatunky a tie licka hihi roztomily.a ty si aka kocka 😀 😀 onak som sa vazila tak mam 5 kil navyse ale panva sa mi este nestiahla...to este pockaaa...a ty ako...

lucka0122
23. máj 2008

ja tiez musim dako zhodit lebo nic neobleciem....tak iba teplaky este mam panvu roztiahnutu....som zvedava kedy sa to napravi...a brusko take ako v 2 mesiaci a padnute ako keby som pivo pila.....hihi

mirka8429
23. máj 2008

luci to aj ja xixi tiez len teplaky mam hihi a v nich chodim lebo nic neobleciem 😒 a brusko tiez ako v 2 mesiaci kukni fotky mam nove..

miriamka
23. máj 2008

A kolko ste baby nechali kg b porodnici?Ja -9,5kg takze este 5kg mi ostalo

mirka8429
23. máj 2008

miriamka aj mne ostalo 5 kg..citam tvoj pôrod uplne super az to tisko zavidim..a necitis stehy??

miriamka
23. máj 2008

Miri...moj porod bol pohodicka 😉
No tam dole to jasne ze citim,sadam si stale len bokom 😀

dididi30
23. máj 2008

no ja som sa veru dala do poriadku az po 2 rokoch, som sa nemohla zbavit 5 kil boli na mne ako nalepene, ale to asi preto,ze som nekojila....
mirka aj ty pomalicky chudnes, vidno to, to to kojenie robi...len pekne vydrz...uces mas ako origo mamina 😉 hodi sa ti...a malicky je uz taky velky, teda riadne rastie..
luci...neverim, ved ani ty nevyzeraz nejako tucno, taka normalna, ja som bola riadne opuchnuta...
miriamka, hm dobra si ja som tam nechala len 5 kil a to mala mala 3 kila no nic moc..

mirka8429
23. máj 2008

didi diky..som to nechala na kadernicku hihi a dobry vyber aspon si myslim...no maly je velky chvala bohu rastie a uz je riadne tazky hihi no ja som zvedava kedy zhodim tych 5 kil...a vidis ze som kus schudla??vidno to??lebo spredu som viac tucnejsia..ako myslim boky panva... 😒

dididi30
23. máj 2008

mirka no este je to vidiet na rukach a licach ale napr ja mam take lica furt aj ked niesom tehu..no a ruky sa mi aj pri malej naliali ale nevadi, zhodime.......hej vidno,sak teda kojis a to je dobre, takto schudnes skor, hoci ti to aj tak svedci 😀 😉

mirka8429
23. máj 2008

didi 😀 😀 diky ..no ja mam tvar tiez stale taku okruhlu 😀 😀 no ta uvidime..to je este skoro na chudnutie ved to este len mesiac som po pôrode.. a neviem panva sa stahuje asi 5 mesiacov??

dididi30
23. máj 2008

no neviem ako dlho sa stahuje ale niekomu sa ani nestiahne 😒 kto vie, ja sa budem stahovat asi do konca zivota 😀 ale je mi jedno, sak si upim o daco vacsie oblecko a bude, tricka a svete mam rovnake len si nedam tie moc vypasovane a bude 🙂

mirka8429
23. máj 2008

didi sak toto..ja teraz len v teplakoch takych ciernych chodim lebo do nicoho nevojdem 😀 😀 a som zvedava ako dopadnem ja

lucka0122
23. máj 2008

ja som v nemocnici schudla hned 13kg a teraz neviem

mirka8429
23. máj 2008

luci no ja som ccelkovo pocas tehu pribrala 13 kil a hned 8 som nechala v nemocke...

lucka0122
23. máj 2008

ja som pribrala 24kg a zhodila hned po porode 13

mirka8429
23. máj 2008

luci aha...no neboj to schudnes..a kojis??

lucka0122
23. máj 2008

ano kojim mam vela mlieka zatial....a ty?

mirka8429
23. máj 2008

luci aj ja kojim..no mam tak mlieko akurat co vypije..ale som si kupila caj pre podporu mlieka a pijem aj meltu ta tiez podporuje mliecko a papam polievky

dididi30
23. máj 2008

mirka sak si kupis o cislo dva vecsie, sak nebudes chodit v teplakoch este to vynosis neoj....
luci no sak fajne si schudla, co chces 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre