Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉
janette4
10. júl 2008
tak tomu teda verím, lebo niekedy si to hladkanie ani neuvedomujem, a hladkám a škrabkám... 🙂
montinka
10. júl 2008
ahojte dievcence ako sa mate?
janette4
10. júl 2008
ahoj monti, kde sa túlaš? 😉
montinka
10. júl 2008
po doktoroch
pampuliacik
10. júl 2008
caute baby, kde ste vsetky? ja som sa tiez vlacila po doktoroch 😞 a este ma lekarka postrasila cisarskym :-S :-S doteraz som na tuto moznost velmi nepomyslala.
heppu
10. júl 2008
baby ja sa hladkam po brusku stale a ked to videl moj porodnik tak mi to zakazal ze si tym drazdim maternicu a vyvolavam skorsi porod...ale aj tak sa to neda vydrzat a hladkam stale len menej
montinka
10. júl 2008
teda heppu tak toto je sila ze hladkanie drazdi maternicu. hmmm dobre vediet
heppu
10. júl 2008
no to som monti ani netusila zevraj je to hlavne v tej vrchnej casti pod rebrami tak su nejake body ktore tie stahy maternice tym hladkanim podporuju
montinka
10. júl 2008
ha ha no sranda. a ved aj ja si hladkam a keby si videla Ivana ked je doma. a zatial nic.🙂
heppu
10. júl 2008
no to je asi take ako aj s inymi vecami co mozu podporit porod a na kazdeho to nemusi zaberat ja len tak zo zaujimavosti
montinka
10. júl 2008
vsak hej ja som to len tak napisala ale mam pocit ze na mna nic nezabera.😃
heppu
10. júl 2008
no asi sa miminku paci u teba zato ja mam pocit ze Mii je nejako tesno a chce ist skor
montinka
10. júl 2008
no bohvie uvidime.🙂
montinka
10. júl 2008
ozaj este chodievas cvicit?
heppu
10. júl 2008
uz nechodim lebo ten kurz v nemocnici mi skoncil a posledne razy v labirinte cvicila eva tak som nebola a teraz cez prazdniny sa uz necvici ale doma sa snazim
montinka
10. júl 2008
aha no super.
janette4
10. júl 2008
no heppu, dobré vedieť s tým hladkaním 😃
heppu
10. júl 2008
janette ja hladkam aj tak lebo nemozem vydrzat bez toho a mozno to neposobi na kazdeho
montinka
10. júl 2008
aj ja hladkam a nic zatial
heppu
10. júl 2008
mna len dole pichava ale to uz dlhsiu dobu a myslim ze uz mi aj brusko zacina tvrdnut tak vecer
montinka
10. júl 2008
hm mna akurat boli ako cez kramy. =-)
dididi30
10. júl 2008
ahojte
co je zo zmrskou??uz porodila?
heppu
10. júl 2008
monti mna tak par krat trosku bolelo v noci som sa na to zobudila ale preslo to rychlo
montinka
10. júl 2008
hm no mna zatial neprechadza. didi dnes doobeda este zmrzka pisala v julovkach tak neviem
heppu
10. júl 2008
no monti tak u teba je to uz ine si dalej ako ja mna kazdy len strasi ako to bude kazdym dnom horsie a horsie tak sa tesim 😞
mirka8429
10. júl 2008
didi ahooj neviem co je snou..ale uz dlho sa neozvala ze

monti hej??a v ktorom tyzdni je ona
montinka
10. júl 2008
no hej heppu ale joj neboj sa. miri myslis zmrzku?
montinka
10. júl 2008
sa mi zda ze 41tt
heppu
10. júl 2008
vd ja uz nebojim ak to ma prist tak to pride dr. mi povedal ze uz je to take ze ak sa aj skor narodi nic sa nedeje a ze ak nebudu dobre vysledky tak pojde skor a bude to lepsie som pripravena ze kludne ta strda je realna
montinka
10. júl 2008
aj ty streda aj ja.🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli