• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
monti hej zmrzku:slight_smile:)
10. júl 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak 16 je v stredu???som si ani neuvedomila xa xa som ti pisala ze bude sranda ak pojdeme na rovnako
10. júl 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo a nakoniec pojdeme asi.:grinning: no tak miri 41tt
10. júl 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna ak necha 16 tak asi hnd nepojdem na sal myslim ze ma budu sledovat a napoja na kadejake veci a pockaju kym sa bude dat neviem ty uz 16 rodis??
10. júl 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti no tiez to uz ma na rovasi hehe inak ona chodi k tomu istemu gyn ako ja :slight_smile:
10. júl 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ani ja nejdem hned 16. ja tam idem tiez este na pozorovanie a ze este si chce cosi pomerat a tak
10. júl 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si potom napiseme sms ked sa cosi udeje a budeme vediet, ozaj kedy chces istz po porode s miminom pryv krat von??ja nevydrzim byt doma asi ani tyzden
10. júl 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ten tyzden alebo tyzden a pol asi vydrzim doma
10. júl 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak ak nepojdes vtedy tak ta pustia na zvysok casu?? podla mna ti nebudu cisarsky robit neskor ved to sa robi skor mne povedal ze planovane sa zvykne tak tyzden dopredu alebo dva podla velkosti mimi
10. júl 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on mi chce ten prvy alebo ten druhy den robit tie vysetrenia a potom asi urobi
10. júl 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heppu ver mi ze vydrzis lebo budes taka domorena z pôrodu ..ja som sa poriadne nemohla hybat cca 3 tyzdne..ale ja som rodila normalne..no ale ty to az take nemusis mat..ale take 2 tyzdne isto..a kym si zvyknes na babo..a to kojenie a prebalovanie..to budes mat dojem ze nerobis nic ine len kojis a prebalujes...heheh
10. júl 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri po akej dlhej dobe si isla s drobcom na prechadzku?
10. júl 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nejdem normalne rodita mirka ale ratam ze tych pat dni max v nemocke a potom tyzden doma a uz ma budu mrle zrat a pojdem von
10. júl 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ide si ja dat sprchu. ahojte a pekny vecer
10. júl 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monti
10. júl 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti no neviem presne ale asi cca po 3-4 tyzdnoch az...

heppu :grinning: ja mna mrle zrali ale musela som byt doma..boze si pamätam ked ma boleli stehy tak som mala problem aj sediet ehhe

monti paa
10. júl 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mirka to je jasne ved uvidim hadam so sedenim nebude problem ale moze byt nieco ine to je jasne, iem uz aj ja tak pekny vecer vam prajem
10. júl 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hepu ja dufam ze budes v pohode...paaaa :slight_smile: pekny vecer
10. júl 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tak ja ze uz porodila, joj ale uz aj vam ostatnym pekne tt sietia :dizzy_face: tak sa pripravte, nezavidim :grinning: len to brusko mi chyba :frowning2: :sweat_smile:
10. júl 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky MIrka malinký je fajnoví a tá fotka s plnou plienkou xixixi je cool :slight_smile:

Dididi aj tebe gratulujem k malinkému je na spapanie malinký a super že sa narodil na oteckové narodeniny :wink: :wink:
10. júl 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruska tu soooom, ja a rodit? ja az buduci rok :grinning:
10. júl 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh neblázni ja už teraz umieram tak čo ty!!!! nechce sa mu na svet juuj chlapčekovia sa neponáhlajú von :grinning:
10. júl 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka ahooj :slight_smile: Ja som na teba dnes myslela, že ty si už určite išla a ty čakáš na nový rok :grinning:
10. júl 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ze cakam ved neviete ze clovek nosi dieta rok a 9 mesiacov? :frowning2:
10. júl 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa zajtrajska bojim
10. júl 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre, že ťa neopustil zmysel pre humor :wink: Ten sa ti ešte zíde, keď začnú kontrakcie. Inak strašne veľa báb v mojom okolí prenáša, tak neviem, či to tak zle rátajú tie termíny, alebo je to nová móda :sweat_smile:
10. júl 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo??? Ja idem na poradnu a už sa neviem dočkat už aj rodit by som išla a hned teraz :grinning: a ty tak isto že??? Alebo sa toho bojíš?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nova moda tie dnesne deti su vybitejsie ako my
10. júl 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to take zmiesane, ked uz sa to tak blizi. Keby to prislo samo tak neuvazujes ale kedze je mozne ze zajtra mi to vyvolaju tak uz mam respekt
10. júl 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu sa aj bojím, ale už sa viac teším ako bojím. Ale zasa tá bolesť určite nebude nič príjemné, tak dúfam, že do vtedy sa toho strachu už zbavím úplne a budem sa tešiť, že už je to tu :slight_smile: Ale rodiť by som ešte nešla, lebo viem, že malá má ešte čas. Ja mám taký reálnejší termín o týždeň neskôr, aj na USG mi doktorka povedala všetky tie miery o týždeň menšie, tak by som to nerada nejako unáhlila, aby sa všetko vyvinulo, tak ako má byť :sweat_smile:
pipinka, tak uvidíme, ako sa bude chcieť tvojmu malému na svet :slight_smile: ale zmrzka by to mohla cez víkend už zmáknuť, nie? :wink:
10. júl 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok