• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
aha ale aspon to budeš mat už za sebou a mysli na malého že ho konečne už budeš môct držat a mojkat tak ti držím palčeky nech sa to všetko podarí a už budete spolu :slight_smile:
10. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka, ak ti to vyvolajú, tak aspoň nebudeš riešiť, že či to už fakt prišlo, alebo je to len planý poplach :slight_smile: Neboj sa toho.
10. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru už by mohla nezávidim jej :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je toho moc a aspon by sa aj jej ulavilo a bola by už s mimi :grinning:

môj je podla posledného ultraz.vačší o týžden a zajtra idem zas tak som zvedavá ako sme na tom a čo povie na moje padnuté bruško :grinning:
10. júl 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pipinka, tak to by bola sranda, keby si zmrzku nakoniec predbehla :sweat_smile: To jej nemôžeš spraviť :grinning: Aspoň z kolegiality ešte vydrž.
Ale veď jej to už snáď vyvolajú... Naozaj je takéto čakanie o ničom :unamused:
10. júl 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by bolo heh :grinning: ale ja verím že zajtra bude už s miminkom :slight_smile:
10. júl 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby.teda pár hodiniek som tu nebola a vy už ste zapísali tri strany.Inak, hádam už aj majula009 porodila, lebo včera tu nebola a dnes som ju tu tiež ešte nevidela, neviete o nej niečo?
10. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmrzka držím palce, nech ti to dobre dopadne. :wink:
10. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula bola tiež môj tip, tak ktovie, či už má plné zuby tých otázok, že či už to má za sebou, alebo to už má fakt za sebou :grinning:
janette a ty ako? Čo nové? Taška do pôrodky pobalená? :grinning:
10. júl 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dakujem ved dam vediet ako to dopadlo a ked nie ja tak moj manzel
10. júl 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, nech nám dá vedieť. A môže dať aj prvé foto drobca :slight_smile:
10. júl 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len dufam ze maly nebude velmi velky lebo ja meriam 158 cm
10. júl 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, fotak uz je pripraveny
10. júl 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze budem vediet zaspat
10. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo... Asi nezaspíš :sweat_smile: Aj ja mám 158, ale moja malá je zatiaľ malá, tak jej aj dohováram, aby sme to nedotiahli na veľkú váhovú kategóriu :grinning: Veď ty by si už mala mať nejaký odhad hmotnosti, nie? Ale poznám malé ženy, ktoré porodili veľké deti a zvládli to vytlačiť. To už príroda zariadi :wink:
10. júl 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre bruska ide ja zu off a zajtra dam vediet, majte sa a dobru noc
10. júl 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly tyzden mal 3582
10. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc
10. júl 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zmrzka.snaž sa pospať,lebo zajtra budeš asi potrebovať veľa síl dobrú noc. :wink:
10. júl 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau pinco.Ja v pohode.Dnes som sa rozhodla, a mužíčkovi oznámila,že od soboty ideme na povinné prechádzky.aby si krpec nemyslel, že budem čakať úplne do termínu, alebo nebodaj aj dlhšie. Jasné, raška zbalená od minulého týždňa.Musela som, lebo mi nadával, že si to nechávam na poslednú chvíľu. a ty už zbalená?
10. júl 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte nie som, ale ja mám fakt ešte čas... Akurát veci som už poprala, plienky požehlila... :grinning: Tak teraz ešte pozerám, čo mi treba dokúpiť.
Tie prechádzky sú dobrý nápad. Veď vidíš, ako veľa báb prenáša, tak to určite nebude na škodu :wink:
10. júl 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo môžeš ísť pomôcť svokre do záhrady :wink:
10. júl 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve, že tu tuším prenášajú všetky.A nebude to koníkom?sedia si pri PC, babätkám sa páči ako o nich klebetíme a ako sa na ne tešíme, tak čo by sa ony poháhľali?
10. júl 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tom niečo bude :slight_smile: Tento internet je dobrý zabiják času :wink:
10. júl 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru áno.muž má tento týždeň nočnú, tak už len večer čakám, kedy pôjde, zavriem za ním dvere a už aj ťukám.Škoda,že sme ho nemali doma skôr.
10. júl 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ty tu tiež dobre brázdiš :grinning: :slight_smile: :wink:
10. júl 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ste tu niekto? tak zmrzka je uz v nemocke? drzim palce, nech to ma skoro a stastne za sebou :grinning:
11. júl 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ja som tu dobre ranko prajem
11. júl 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, uz ti svieti 38.tt. ako sa ti spalo? lebo ja uz mam taaaaaaaake nervy, brucho je take tazke, nemozem sa otacat a taha ma ked lezim na boku. bobec nemozem spat :cry: normalne mam uz depku :cry:
11. júl 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa posledny mesiac spi uplne na prd kazde dve hodinky som hore a musim ist cikat a takto spim na etapy kazdu noc, bolia ma krize a uz by som najradsej mala koniec lebo zacinam byt z toho tiez nervozna
11. júl 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok