Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
7. mar 2008

ahoj aj my sme boli dnes v meste..krasne pocasie bolo🙂

dididi30
7. mar 2008

dani teda dnes asi kazdy pre babo nakupoval 😀

mirka8429
7. mar 2008

hehe zrejme kazdy vyuzil krasne pocasie 😀

daniela84
7. mar 2008

hej aj mne sa zda, konecne bolo tak fajn prijemne, len ja som zas bola sama, az dve hodky som bola v tescu, aspon som sa troskuunavila a v noci budem spat. Teda dufam, ze malinka nebude hrat futbal v brusku 🙂

mirka8429
7. mar 2008

daniela ty z okr. presov?tam studujem...som z okr. kosice..odkial si presne 🙂

daniela84
7. mar 2008

ja som priamo z po teraz, sem som sa vydala a co tu studujes, aj ja som este na univerzite

mirka8429
7. mar 2008

daniela ja som na pedagogickej..teraz konciim 😀 a ty?

daniela84
7. mar 2008

ja som na filozofickej a tiez koncim . tak to je fajn, a aku mas kombinaciu 1-4 ? to studovala moja sesterka tu, a teraz robi v krtisi a ma celu romsku triedu, hned ako zacala makat tak jej ju prisili a minuly rok mi tam koncila kamoska

mirka8429
7. mar 2008

daniela hej mam 1-4 a tiez teraz pisem diplomku a neviem ci to stiham 😀 ale snad hej

daniela84
7. mar 2008

No ja som to vzdala lebo sme ju mali odovzdat na buduci tyzden, a my sa este aj stahujeme a zariadujeme teraz , cize mam toho dost. Takze diplomovku nechavam aj so statnicami na buduci rok

mirka8429
7. mar 2008

dani jaaj...no ja ju mam odovzdat do 11.4 ale ak nestihnem môzem si prelozit na jun a statnice na august tak uvidim ako stiham...idem si asi oddychnut lebo nejaka som unavena..asi ta prechadzka 😀 tak pekny vecer zelaam paaa 😀

daniela84
7. mar 2008

okej podobne, len pekne odychuj. No nam to tak blbo nastavili, tak som povedala ze sa nebudme stresovat

daniela84
8. mar 2008

dobre ranko vsetkym, tak mi sa dnes chystame do kosic do aska, idem si dokupit posledne veci do bytiku, ideme kuk detsky nabytok a postel a este predsien, uz sa tesim, len aby som nebola unavena a nebolo mi zase zle. Ale co uz nejak to dobojujeme. A vy sa ako mate??????????????

jarka70
8. mar 2008

ahoj daniela 🙂 tak potom daj vediet ako ste pochodili s nakupmi ja sa tam tiez chystam kupit skrinu aj komodu videla som letak tak sa oplati a hovoria ze je to najlacnejsi nabytok oproti ostatnym maju dobre ceny ked tam budes pozri ci maju otvorene aj v nedelu bud taka dobra 🙂
my ideme dnes na navstevu ale akosi sa mi nechce a este k tomu vonku prsi 😖 este ze mi netreba ist autobusom.
prajem vam pekny dnik ked uz mame dnes ten sviatok MDZ 🙂 uzite si ho 🙂 //moj manzelik ho uznava je pozorny//

jastericka
8. mar 2008

ahojte žienky, včera som tu vôbec nebola, behali sme po meste, ešte sme dokupili vaničku a prebalovák a objednali sme kočíček 🙂

lossík: to sa veľmi teším, že ste s malinkou Nellinkou v poriadku, má peknú váhu 🙂 .

lenočka80: ja chodím k Dr. Válečkovej - maximálna spokojnosť, je zlatá, len sa jej treba pýtať, lebo je taká tichšia 😉 ,ale mne vyhovuje

dnes ideme na rodinnú oslavu, tak sa teším, dáke rozptýlenie 🙂

Inak včera som mala silné bolesti v podbrušku, večer už som ani chodiť nemohla, čo ma to rezalo, pichalo, ale bruško som mala mäkké, tak som bola z toho jeleň, keby to boli kontrakcie, tak by mi predsa stvrdlo, nie?
Dnes už je lepšie, možno som sa len vynamáhala včera....

dididi30
8. mar 2008

jastericka to su poslickovia a nemusi ti tvrdnut brusko, sak mne tvrdne uz teraz sem tam a to kontrakcie niesu...takze uz sa ti blizi cas, tes sa 😉

mirka8429
8. mar 2008

didi cau...co su to vlastne ti poslickovia?

dididi30
8. mar 2008

ahoj..to su plane kontrakcie, teda mozu poukazat na to ,ze onedlho pojdes rodit 😉 ako sa mas?

mirka8429
8. mar 2008

didi no nespali sme v noci uz od 4 rana sa maly zacal vrtiet tak ze az bolelo tak vies si predstavit...ale inak fajn....a co to znamena...coskoro rodit🙂)))))))))))))))))))) a ty sa ako mas

dididi30
8. mar 2008

no to moze byt za tyzden , mesiac, skor 😀 🙂 ....a mozno je to len povera, co ja viem 😒

mirka8429
8. mar 2008

didi no dnes mi zacal 35tt...hehe a mavam sem tam tie take ako menstruacne bolesti a aj brucho tak zvlastne ale som myslela ze to maly sa tam v brusku tak natahuje..ale teraz uz niesom si ista.....

dididi30
8. mar 2008

miri.....moje sa natahuje uz teraz je dole hlavickou, ale nie uplne dole a ritku ma pri rebrach este ze sa nezapiera, no ale ked podrastie aj rebra mi bude masirovat 😀

mirka8429
8. mar 2008

didi no ja si nahmatam pod rebrom cosi okruhle..ale je to asi stale hlava... a kope ma do praveho boku...a uz sa zapiera a riadne

dididi30
8. mar 2008

to moze byt aj rituska 😀 aj mne kope do praveho boku, tak je teda dole hlavickou ako u mna...

mirka8429
8. mar 2008

didi no sak kiezby si mala pravdu...ti poviem ako som dopadla na poradni..vo stvrtok mam ist....

dididi30
8. mar 2008

jasne ze bude otocene, to by si ho potom ako citila hore, teda tie kopanceky v pravom boku....to by si citlia potom kopanceky dole pri suse...

mirka8429
8. mar 2008

didi ta dakedy aj tam citim..ta ja uu neviem...ale mozu to byt aj rucky

dididi30
8. mar 2008

zeby si mala boxera??? ono zalezi ako je otocene ale ked mavas hrbcek na pravom bolku tak to je skor chrbatik albo ritula

mirka8429
8. mar 2008

didi duufam..xixi nie tak ako naposledy ze manzel sa smial ked to vypusal..sme mysleli ze ritka....a nakoniec sa dozviem ze hlava 😒

dididi30
8. mar 2008

neboj podla mna sa otoci ani nebudes vediet kedy, si zdrava a babo tiez a tak to bude ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre