• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
ahoj aj my sme boli dnes v meste..krasne pocasie bolo:slight_smile:
7. mar 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani teda dnes asi kazdy pre babo nakupoval :grinning:
7. mar 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe zrejme kazdy vyuzil krasne pocasie :grinning:
7. mar 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj mne sa zda, konecne bolo tak fajn prijemne, len ja som zas bola sama, az dve hodky som bola v tescu, aspon som sa troskuunavila a v noci budem spat. Teda dufam, ze malinka nebude hrat futbal v brusku :slight_smile:
7. mar 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela ty z okr. presov?tam studujem...som z okr. kosice..odkial si presne :slight_smile:
7. mar 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som priamo z po teraz, sem som sa vydala a co tu studujes, aj ja som este na univerzite
7. mar 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela ja som na pedagogickej..teraz konciim :grinning: a ty?
7. mar 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na filozofickej a tiez koncim . tak to je fajn, a aku mas kombinaciu 1-4 ? to studovala moja sesterka tu, a teraz robi v krtisi a ma celu romsku triedu, hned ako zacala makat tak jej ju prisili a minuly rok mi tam koncila kamoska
7. mar 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela hej mam 1-4 a tiez teraz pisem diplomku a neviem ci to stiham :grinning: ale snad hej
7. mar 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som to vzdala lebo sme ju mali odovzdat na buduci tyzden, a my sa este aj stahujeme a zariadujeme teraz , cize mam toho dost. Takze diplomovku nechavam aj so statnicami na buduci rok
7. mar 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani jaaj...no ja ju mam odovzdat do 11.4 ale ak nestihnem môzem si prelozit na jun a statnice na august tak uvidim ako stiham...idem si asi oddychnut lebo nejaka som unavena..asi ta prechadzka :grinning: tak pekny vecer zelaam paaa :grinning:
7. mar 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej podobne, len pekne odychuj. No nam to tak blbo nastavili, tak som povedala ze sa nebudme stresovat
7. mar 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym, tak mi sa dnes chystame do kosic do aska, idem si dokupit posledne veci do bytiku, ideme kuk detsky nabytok a postel a este predsien, uz sa tesim, len aby som nebola unavena a nebolo mi zase zle. Ale co uz nejak to dobojujeme. A vy sa ako mate??????????????
8. mar 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj daniela :slight_smile: tak potom daj vediet ako ste pochodili s nakupmi ja sa tam tiez chystam kupit skrinu aj komodu videla som letak tak sa oplati a hovoria ze je to najlacnejsi nabytok oproti ostatnym maju dobre ceny ked tam budes pozri ci maju otvorene aj v nedelu bud taka dobra :slight_smile:
my ideme dnes na navstevu ale akosi sa mi nechce a este k tomu vonku prsi :confounded: este ze mi netreba ist autobusom.
prajem vam pekny dnik ked uz mame dnes ten sviatok MDZ :slight_smile: uzite si ho :slight_smile: //moj manzelik ho uznava je pozorny//
8. mar 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, včera som tu vôbec nebola, behali sme po meste, ešte sme dokupili vaničku a prebalovák a objednali sme kočíček :slight_smile:

lossík: to sa veľmi teším, že ste s malinkou Nellinkou v poriadku, má peknú váhu :slight_smile: .

lenočka80: ja chodím k Dr. Válečkovej - maximálna spokojnosť, je zlatá, len sa jej treba pýtať, lebo je taká tichšia :wink: ,ale mne vyhovuje

dnes ideme na rodinnú oslavu, tak sa teším, dáke rozptýlenie :slight_smile:

Inak včera som mala silné bolesti v podbrušku, večer už som ani chodiť nemohla, čo ma to rezalo, pichalo, ale bruško som mala mäkké, tak som bola z toho jeleň, keby to boli kontrakcie, tak by mi predsa stvrdlo, nie?
Dnes už je lepšie, možno som sa len vynamáhala včera....
8. mar 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka to su poslickovia a nemusi ti tvrdnut brusko, sak mne tvrdne uz teraz sem tam a to kontrakcie niesu...takze uz sa ti blizi cas, tes sa :wink:
8. mar 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi cau...co su to vlastne ti poslickovia?
8. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj..to su plane kontrakcie, teda mozu poukazat na to ,ze onedlho pojdes rodit :wink: ako sa mas?
8. mar 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no nespali sme v noci uz od 4 rana sa maly zacal vrtiet tak ze az bolelo tak vies si predstavit...ale inak fajn....a co to znamena...coskoro rodit:slight_smile:)))))))))))))))))))) a ty sa ako mas
8. mar 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to moze byt za tyzden , mesiac, skor :grinning: :slight_smile: ....a mozno je to len povera, co ja viem :unamused:
8. mar 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no dnes mi zacal 35tt...hehe a mavam sem tam tie take ako menstruacne bolesti a aj brucho tak zvlastne ale som myslela ze to maly sa tam v brusku tak natahuje..ale teraz uz niesom si ista.....
8. mar 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri.....moje sa natahuje uz teraz je dole hlavickou, ale nie uplne dole a ritku ma pri rebrach este ze sa nezapiera, no ale ked podrastie aj rebra mi bude masirovat :grinning:
8. mar 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no ja si nahmatam pod rebrom cosi okruhle..ale je to asi stale hlava... a kope ma do praveho boku...a uz sa zapiera a riadne
8. mar 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moze byt aj rituska :grinning: aj mne kope do praveho boku, tak je teda dole hlavickou ako u mna...
8. mar 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no sak kiezby si mala pravdu...ti poviem ako som dopadla na poradni..vo stvrtok mam ist....
8. mar 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze bude otocene, to by si ho potom ako citila hore, teda tie kopanceky v pravom boku....to by si citlia potom kopanceky dole pri suse...
8. mar 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ta dakedy aj tam citim..ta ja uu neviem...ale mozu to byt aj rucky
8. mar 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby si mala boxera??? ono zalezi ako je otocene ale ked mavas hrbcek na pravom bolku tak to je skor chrbatik albo ritula
8. mar 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi duufam..xixi nie tak ako naposledy ze manzel sa smial ked to vypusal..sme mysleli ze ritka....a nakoniec sa dozviem ze hlava :unamused:
8. mar 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj podla mna sa otoci ani nebudes vediet kedy, si zdrava a babo tiez a tak to bude ok
8. mar 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok