• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
Ja si postupne kupujem vsetko odkedy som skoncila prvy trimester,je to dobre najma na penazenku - nie az taky naval.
6. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka viem o com hovoris, my zijeme tiez len z manzelovho platu, takze na vela novych veciciek sme nemali, plus mame na krku hypoteku. Takze vdaka bohu za bazar tu a za mimibazar. Niektore vecicky co sme dostali su akoby uplne nove.
6. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale ja neviem odkial zacat.. uz som z toho na nervy.. teraz sme si kupili projekt a vsetky vybavovacky okolo domu nam zeru vsetky zasoby.. a ja som uz pol roka doma.. takze prijem ma len manzel.. chodi do roboty 7krat do tyzdna a uz mi ho je luto.. slubil mi, ze jeden den bude byvat doma, tak som zvedava..
6. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada...ja som vela veci kupila na mimibazare...najma pre male deticku su tie veci aj ked su pouzite ako nove,a su lacne!
6. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my tiež žijeme len zmužovho ja som od marca 2007 bez práce :frowning2: tiež nemám všetkonové,veľavecí mám cezbazár, ale bohužiaľ a sú to aj tak krásne vecičky či nábytok.
6. mar 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Su veci ktore som chcela nove,ale veeeela veci mam cez bazar a vobec nebanujem.Usetrila som a mam krasne vecicky :slight_smile:
6. mar 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miri to máš :slight_smile:
6. mar 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej veru baby, ja som zacala kupovat tiez po skonceni 1 trimestra, aby som toho nemala, vela, lebo fakto je to potom vela na peniazky a ked nemam od koho :unamused: ale vytesujem, sa hoci sa vravi,ze by sa nemalo, ale ja sa nespolieham, mam uz jedno babo a tak viem, ze co ako tak treba.....vsetko, lebo kto bude chodit o pol noci po nakupnych centras :zipper_mouth: a som aj za pouzite veci, sak su ako nove a operiem to :wink:
6. mar 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja patrim medz zienky domace uz dlho a tiez zijeme len z manzelovho platu takze to viem pochopit aj ja kupujem cez minibazar aj z obchodu no ale mi sme zacali kupovat asi od 16t ked mi vysli dobre vysledky afp.nakolko po detoch nemam skoro nic lebo som porozdavala auz sa mi nevratilo a co mi este aj ostalo tak su veci na zimu a ruzove.
6. mar 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow jari ty si frajerka 4 babo, parada, tak to musis mat doma veselo :wink:
6. mar 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a hlavne teraz maju prazdniny tak su doma este ze vykuklo slnko a nieje taka zima tak behaju po vonku. :slight_smile:
6. mar 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti verim..aj ja som od 4 deti , ale bolo to aj tazke po financnej stranke ale za to sme sa stale nejako vymotali :slight_smile:
6. mar 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja nemam nic,vsetko musim kupovat...u nas v rodine budem prva co bude mat mimi :wink:
6. mar 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme teraz na tom akokeby sme cakali prve este sa aj vytesujeme z muzickom ked nieco kupime :slight_smile: a to naozaj sme kupovali vsetko ako ku prvemu :slight_smile:
6. mar 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja nebudem prva v rodine, ale vsetci maju este male veci tak sme tiez kupovali vsetko nove, ale na mimibazar nedam dopustit, tam sem vyhrali par aukcii a mame za malo peniazkov vela veciciek, a hlavne teraz ked to chytilo manzela, neviem ci to nebudeme posuvat aj dalej.
6. mar 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka80: aj ja som mala malinkú priečne dosť dlho, dva dni pred ultrazvukom sa mi otočila, cítila som také silné žblnknutie a zrazu som mala inak bruško ako predtým a cítila som úplne inde pohyby. Doktorka na ultrazvuku, veď vy ju máte už hlavičkou dole :wink: . Malinký sa ešte môže otočiť, neboj, kolegyni sa otočil týždeň pred pôrodom.
Ku komu chodíš na gyndu?
6. mar 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile:
7. mar 2008 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
takze som doma z nemocky dostavala som tam asi konske davky mag.infuzii lebo som skoro cele dni prespala
cukrovka je tiez v normale co ma tesi
malinka uz vazi cez 1750g a ked som bola na ozvach dovolili mi nahrat si jej srdiecko uzastne
takze mam prisny kludovy rezim a vo stvrtok ma caka kontrola
co je nove tu?
7. mar 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lossik tak sme na tomrovnako hlavne, že ste ako tak v poriadku, tuje všetko po staromja sa mám ok stále zvraciam , ale inak to ujde Luky má tiež 1750g :slight_smile:
7. mar 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri super som rada ze sa drzite
my budeme asi skor rodit ako mam termin takze celkom sa tesim ze coskoro sa s malou uz budeme muckat
len si davaj pozor a neboj zvladneme to ved sme skoro na konci
7. mar 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja si podľa veľkosti malej myslím, že porodíš skôr :wink: tak sa mi držkejte
7. mar 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aj vy :slight_smile:
7. mar 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jastericka dakujem za povzbudenie, ja pevne verim, ze sa otoci, snazim sa ho aj prehovarat, tak snad maminku pocuvne :slight_smile: Citala som aj pripady, ze sa otocilo hodinu pred porodom, tak dufam, ze to bude v poriadku.Inak chodim k Mudr. Halkovi do polikliniky a ty?
7. mar 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej lossik uz si doma? to som rada :slight_smile: ze ste este 2v1 predsa je lepsie ked este nieco vydrzi malinka v brusku a vahu ma peknucku takze sa drzkajte a nepovedali ti dokedy priblizne vydrzis?ale neotvaras sa ci hej?
7. mar 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenočka daj sa do polohy akoby sirobila mačací chrbát vtedy má mimi veľa miesta naotočenie, keď som ležala v nemocke tak "kolegina" rodila zadočkom a bolo to v pohode mala rýchloporodené klasicky.. :wink:
7. mar 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote....sandri to vazne? wow.teda to je sila, ja ze to sa musi na cisarak :confused:
moje babo je otocene dole hlavickou, ale nie este celkom dole, to ma este cas :grinning:
7. mar 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sandrika dik. Toto sa snazim cvicit, aj ine metody som skusala, ze svietit baterkou a manzelik nech dole rozprava a tak, ze to mozno babatko zaujme a pojde kuknut, co sa to tam deje :slight_smile: ale zatial nic...Inak chodim uz aj cvicit, tak mi ten macaci chrbat poradila porodna asistnentka. A ozi, to vazne rodila prirodzene? Ja si to neviem ani predstavit...a na cviceni mi por. asistentka povedala, ze bola pri jednom takom porode, ale ze to moc neodporuca...
7. mar 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte lossik ako sa mate aj s nelinkou.....a sandrika luky pocuva?mam novu fotku ako si moj maly cmulal prstek..kuk
7. mar 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vraj keď to doktor vie takje to v pohode neviem...rodila prirodzene a po 6 hod behala ako rybyčka
7. mar 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer tak co mate nove, ja som sa bola poobede tulkat a prisla som domov z dvoma taskami, v jeden dobortky a vdruhej nieco pre nasu malinku hi hi.
7. mar 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok