Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

loss
2. apr 2008

didi aspon mate veselo
aj ja so ostrihana vlasky jej narastu 😉

sandrika
autor
2. apr 2008

loss a čo povedal manžel na účes?

miriamka
2. apr 2008

Loss...aj ja sa chcem ist dat ostrihat 😉

ajkabezka
2. apr 2008

ahojte dneska babenky...čtu tady 🙂 , jak se vaši maličcí občas moc nehýbou 😲 - to ten náš Kuba kubovatej je stále v pohybu a vúbec jeho pohyby neslábnou, naopak, jeho kopance bolí čím dál víc 😅 ☹ 😅 a hlavně jak se hodím do klidu, fakt mi lítá bruško z boku do boku 😨 😅 ...aj my jdem zítra na poradnu, tak zas budem mít novinky, jak Kuba roste...aj "upíři"mi budou zítra sát krev..byli jsme dnes na sociálce, nakoupit a normálně mně začalo bruško bolet, že jsem myslela jeden drcanec na cestě a Kuba jde ven ☹ 😨 🤐 , tak jsem poležela, něco popíšu s vámi a zas odpočinek 😉 🙂

dididi30
2. apr 2008

no uz sme sa dali do poriadku, boze ledva som to upravila, no ale ma teraz zaujimavy uces 😀

loss
2. apr 2008

ajkabezka vcera som ti poslala balicek,ozvi sa ked dojde
sandri moj nie je moc na kratke ucesy len mi povedal ze preco som sa dala ostrihat ze to mam dobre ale dlhe vlasy su krajsie
aj ja som za dlhe vladsy ale ved vlasy narastu a aspon budu zdrave a ze po porode dost vypadavaju tak aspon nebudem mat problem
miri a ako chces strihat?

ajkabezka
2. apr 2008

didi vlož foto, možná budeš inspirovat 😵

miriamka
2. apr 2008

No mojmu manzelovi sa tiez pacia dlhe vlasy...ja som mala uz aj kratke aj dlhe,a dlhe boli tusim naj...ved uvidim co povie kadernicka.Ak mi poradi len nejaku zmenu s farbou tak si dam,a vlasy len podstrihnem.

loss
2. apr 2008

jasne uvidis co ti povie ja som mala moc vysusene vlasy a o koncekoch uz ani nevravim 😔

lenocka80
2. apr 2008

ajkabezka, presne ako moj drobec. Ja tiez vsade citam, ze pohyby citit ku koncu tehu menej, lebo babo nema miesta...no a mne sa zda, ze toto vobec nieje problem pre mojho maleho. Dakedy mam pocit, ze este trosku silnejsie nech potlaci a urobi mi v bruchu dieru 😀 A najviac sa samozrejme salka vecer, ale ani cez den mu to nerobi problem, ci chodim, ci sedim, ci lezim...sa len smejem, ze co sa to robi s mojim bruchom 😀

loss
2. apr 2008

leni aspon vies ze ste v poriadku mne ked sa dlho neozve tak ju budim nech aspn chvilku posanti 😅

lenocka80
2. apr 2008

no to je pravda, len dakedy ma napadne, ci je to normalne aby sa az tak vrtel 😀 Normalne som ja z toho ustata 😝 Inak babky s tymi vlasmi, ja som vzdy nosila kratke, ale teraz "zapustam" 🙂 lebo mam pocit, ze s dlhymi je menej starosti...svihnem to do copu a je to, nie?

mien
2. apr 2008

ja ešte nie som v 38 tt ako vy, ale už aj ja cítim menej drobca ako predtým, môže to byť už aj v 30tt alebo to by sa mal ešte intenzívne pohybovať

dididi30
2. apr 2008

mien nemusi, niektore babatka prespia aj cely den 😉 neboj, niektore su lenivejsie 😀

ajkabezka
2. apr 2008

lenocka, presne tak, občas ho prosím, ať aspoň na chvilku prestane, abych si oddychla 😅 ..byla jsem minule v sekáči- mimochodem nemít tenhle sekáč, chodím nahatá aj já aj Dani aj Kuba 😎 - a když jsem platila, tak mně Kuba "nakopnul, že mně to zabolelo a tak jsem potichoučku aukla, a predavačky hned jestli mají volat sanitku, že co se děje 😵 ...tak mi to bylo směšné 😀 ...taky si občas říkám, jestli je normální, že až takhle kope, to první syn Danielko byl absolut klild, občas se jen převali a hotovo 😉 - u Kuby o něm vím čím dál víc a nedá pokoj ani v noci 😅

loss
2. apr 2008

mienv vsetko je to o babetku moja slecna sa cele tehu moc nehybala len tak aby sa nepovedalo a teraz ju doslova niekedy budim nech posanti

gabkazabka
2. apr 2008

dididi dam foto ale neskor,nemame teraz doma fotak a v PC este nemam ziadne fotky,chodili sme s Matou von,byvala som na juhu,chodila som s Matou do triedy na zakl.aj strednej.A este s Aňou,Luciou,Stanou...

dididi30
2. apr 2008

ja neviem ja si to teraz nepamatam, asi starnem 😅 tak dobre tesim sa na tie fotecky...a ako si sa dostala do spiskej??

dididi30
2. apr 2008

jaj uz si asi spominam...uz asi viem kto si 😀

gabkazabka
2. apr 2008

vydala som sa tu...
neviem ako inac sa Ti pripomenut....Asi pomozu len fotky,pockaj,mam tu nejake z dovolenky alebo svadby,tak hodim to sem...

dididi30
2. apr 2008

no tak hod, sak to bude super......ale uz viem kto si, aspon si myslim..a to az tak daleko si sa vydala?? teda ja tiez do nitry 😀

lenocka80
2. apr 2008

ajkabezka no to si viem presne predstavit 😀 tie kopanceky su bohove. Ja zasa hned ako nieco vypijem musim utekat na wcko, lebo ako sa maly zacne vrtiet tak mi hned zatlaci na mechur a by som sa pocurala, keby som nemala zachod po ruke 😀 Uz ani preto nemozem ist nikam dalej, lebo potrebujem hned utekat 😝 😀

gabkazabka
2. apr 2008

uuuuuuz
😉

dididi30
2. apr 2008

ok kukam 😉

ajkabezka
2. apr 2008

no aj mně se manžílek stále směje, že už mně nemusí hledat, až mně neuvidí, bo je si jistý, že na 100% budu sedět a čúrat 😀 😀

dididi30
2. apr 2008

no jasne, vedela som ,ze si to ty 😀 tak moja ako prezivas tehotenstvo?? a kedy si sa vydavala??

gabkazabka
2. apr 2008

juuuj,popiseme neskor,ideme na navstevu a muz uz na mna caka 😠

dididi30
2. apr 2008

dobre mozes mi napisat aj ip, ok? 😉 tak sa maj 🙂

daniela84
2. apr 2008

Didi no to mas fajne, mala si asi brala priklad stadeto ak nieco precitala, alebo sa jej niekto kratkovlasy zapacil.
Jastericka aj pri mojom muzickovi to bolo tak ze sa pozname cez jeho kamarata, aj ja som snim mala ake take pletky, ale vdaka boohu sme spolu nechodili, zistila som aky je trapko.
Ale muzicek je upne iny, a dali sme sa dokopy zo dna na den a brali sa po 4 mesiacoch xi xi

ajkabezka
2. apr 2008

lossík, jak dojde ozvem sa- vybrala sis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre