• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
AHOJTE dnes mi nesiel net, tak sa pytam co mate nove a ako sa mate?? :grinning:
10. apr 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže: stav nezmenený t.j. krčok 0,5 cm otvorená len na špičku prsta, keďže dr nevie , že som vysadila lieky tak povedal, že 17 .4. vysadím lieky a do 7 dní by som mala porodiť,keď si to takvypočítam podľa skutočného dátumu ako som ich vysadila vychádza mi rodiť na nedelu ale neviem keď som takmer zatvorená, ale všetci hovoria, že mám strašne spadnuté bruško....
10. apr 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri tak na kontrole vsetko ok?
10. apr 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, ale teraz mám také bolesti dosť veľa som chodila...
Ešťe si v Sásovej či už doma?
10. apr 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucik idem si ľahnúť a pozerť TV lebo sa mi zle sedí, bolí ma pri tom bruško pá ráno
10. apr 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko
11. apr 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ SANDRI TY SI ESTE NEPORODILA?
11. apr 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie penelope ešťe nie a skôr ako vnedelu by to aninemalo byť , ja som chcela dnes lebo mámnarodky no a keď tonevyšlo tak už mi je to fuk len nechje to do toho 30.4 ako mám termín,prečítaj si vyžšie zo včerajšej kontroli čo dr povedal
11. apr 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sona tak to blahozelam, tak prva presovcanka to ma za sebou, to je fajn. Viem si predtsavit ze si stale pri malinkej, a ako sa rodilo v po? Aky boli doktori a co sestricky?
11. apr 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SANDRI TAK VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM,JA MAM V PONDELOK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky penelope a aj tebe predčasne všetko lwen to naj... :dizzy_face:
11. apr 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika vsetko najlepsie k narodeninam vela stastia a aby bol luky zdravucky aj stebou....
11. apr 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucik díky
11. apr 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sandrika...aj ja Ti prajem vsetko NAJ,najma lahky porod a zdravicko pre Teba aj Lukyho :slight_smile:
11. apr 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miriamka :dizzy_face:
11. apr 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri vceravecer som isla domov ale pridem uz na stalo v pondelok.....do sasovej..tak sa potom dohodneme...
11. apr 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki ale počítaj s tým, že ja dem v stredu rodiť :grinning: to som aspoň tvrdila keď som otehotnela,neviem kedy som vtedy prišla na ten dátum 16.4,ale myslím si toproste...ja som len chcela dnes a keďnie dnes takv stredu a ak tiež nie tak potom mi je to už jedno.Tobudemexemplár čo na vysadenie tých liekov neporodí :grinning:
11. apr 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja ti pred tym zavolam....zajtra mi kocik dovezu...tak by som isla aj zajtra do sasovej aby som vedela ako sa sklada a tak....
11. apr 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja stale hovorim ze rodit budem 8.5...tiez netusim preco,proste tento den ma stale napada ako den mojho porodu.
11. apr 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna napada stale 20.4 alebo potom 5.5......
11. apr 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved uvidime kedy nas to chyti :wink: Kazdopadne,ja dufam,ze az po 27.4 ked uz budeme prestahovani na dom a moze to prist
11. apr 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to len aby sme mali po tom a drzali malicke v naruci....no nie?asi to je to najkrajsie a zabudneme na vsetky bolesti co sme mali....
11. apr 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, nechcem sa vám miešať do diskusie´, ale ja by som mala takú otázku ohľadom magne. aj mne doktor vypísal magne., ale mne bruško netvrdne vôbec od začiatku ak mi tvrdlo max.2, ale aj to iba trošku.
sandrika písala, že jej doktor povedal aby vy sadila lieky a porodí do 7 dni, mňa by zaujímalo, že, keby som nebrala magne, tak by som mohla porodiť aj skôr
11. apr 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......tak citam,ze uz sona ma to za sebou, parada :grinning: , tak jej tiez gratulujem vela zdravicka babatku :slight_smile:
11. apr 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mien...ja Ti neviem,magnezium je na posilnenie maternice,a ked ho uzivas ma sa tak do 36tt...ja ho uzivam bez toho aby mi ho doky predpisal.
11. apr 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna otázka, keby som náhodou neužívala, tak by som tým mohla ublížiť dieťatku ale bo ak nemám žiadne probôémy tak nemusím
11. apr 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mien ja som v predoslom tehu pouzivala magne ale len chvilu, teraz nepouzivam vobec :wink: ale tvrdnutie mam sem tam...no a predstav ani ziadne vitaminy a drobec je vraj az moc dlhy, takze si ich skludom mozes nasadit :wink:
11. apr 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mien Mygne B6sú len vytamíny, nemôžeš nimi bábetku ublížiť ani tým ,ke%d ichbrať nemusíš, ale môžu zabrániť tvrdnutiu bruška a doky vie prečoo tiichbral. Ja sombrala do 37 tt každá znás ho brala.
Cav didi :grinning:
11. apr 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dididi a koľko má tvoj drobec, aký je veľký
11. apr 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mien, vies ze ani neviem :sweat_smile: ale lekarka mi to povedala a zapisala do knizky, ale len do grafu, tak to prestudujem :slight_smile: ale vazi vyse kila a pol teda s pred tyzdna cize je to uz viac,lebo som prudko nabrala 2 kila navyse....no ale aj tak sa na to nespolieham lebo to je len odhad, ale vyzera to tak,ze bude dhla spagetka :grinning:
a tvoje??
sadnri caf, tak vsetko ok?? to som rada...
11. apr 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok