• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
autor
všetko ok a právepo čajíkuna trávenie si dal už aj žalúdok povedať aspoň na oje narodky sa rozhodol trochu spolupracovať :wink:
11. apr 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak super
mňa len štve, že naposledy som bola na kontrole v 28 tt a teraz mám ísť, keď budem v 33 tt, ale mne sa to voľaako nezdá, troška som na doktora nahnevaná, lebo to je 5 tt, čo nič neviem ako sa má moje bábo, ešte dobre, že ho cítim dosť každý deň
11. apr 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mien nic si z toho nerob, mna tu zas zo spodu nekukaju , takze tiez som mala obavy a sono tu je len v 12tt a 20 tt a koniec, ja som mala v 31 este jeden navyse, lebo sa im zdal maly, bo tu su zeny ako sudy... :unamused: no a vsetko v poriadku...
pozri ver ze je vsetko ok a bude ok :wink: .....inak ja som bola na kontrole kazdy tyzden kvoli tlaku ale uz budem len kazde dva a od 36tt kazdy tyzden az do porodu lebo tlak sa mi polepsil je uz ok.... a ona bude chodit zamnou, takze paradada :grinning:
sandri tak gratulujem, skoda ,ze sa ti drobec nenarodil na narodky , to by bol darcek :sweat_smile:
11. apr 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru to by bol mna totiežnapadlo inak som od začiatku mala v pláne rodiť až 16.4, ale potommanapadlo že 5 dní hore dole....
11. apr 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a tu zas nikto nieje?kde ste vsetky?u nas tak leje......asi 10min.. a teraz svieti slnko....ako u blaznov
11. apr 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tehuľky, držte mi palce, dnes som nemala dobrý monitor, dokonca ma točili dva krát, niečo sa im nezdá. Mám sa hlásiť na pôrodnici o štvtej, kde mi natočia ďalší, ak by sa nič nezmenilo, možno mi vyvolajú pôrod. Bojím sa hrozne o malinkú, už so mnou nech robia, čo chcú :frowning2:
Potom dám vedieť....
11. apr 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka držím ti palce aby všetko dobre dopadlo a nič ti nepovedali čo sa deje, neboj bude všetko ok daj potom vedieť
11. apr 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasterička myslím na teba veľa šťastia
11. apr 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte teraz som bola na urgente so svokrom....a picha spodok a mam take stahy maternice.....aky je to priznak?ze budem coskoro rodit?ci nic take hrozne?
11. apr 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci kľud nemyslím ak tie sťahy nie sú každých 5 min tak asi skôr nie ako hej
11. apr 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci poslickovia, takze do mesiaca to bude :wink: :grinning:
11. apr 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi dik ja si myslim ze aj o dva tyzdne..neviem preco...ja si myslim ze dakeho 20.4 neviem preco ale citim to tak....dnes som zacala 35tt...
11. apr 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lici ak to tak citis tak tak to bude, ona zena vie najlepsie co a ako :wink: ja si tiez myslim,ze tentoraz pojdem o nieco skor robit......malu som rodina na termin.....drzim ti palceky a skus to potiahnut aspon do 38tt, ale ak nie tak aj ak vela zdravicka drobcovi :slight_smile:
11. apr 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadam to dake tri tyzdne vydrzime......a keby som teraz alebo tyzden tak to je zle?
11. apr 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nieje , ak nebudu problemi tak urcite nie, poznam aj take co skor a baba mali nadherne a zdrave, takze pohodka, nevadi..neboj sa uz je vyvinute ako ma, teda uz vraj niektore deticky su v 33tt schopne dychat ale to je individualne....ale si na tom aj ak dobre, fakt neboj sa, klud :wink:
11. apr 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze ta mam...inak rozmyslam o poistovni kde maleho nahlasim...UNION?pozicaju monitor dychu..neviem....
11. apr 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja neviem ja som v anglicu a doma som odhlasena ale mala ma vseobecnu ani neviem ci vobec este ta poistovna funguje :fearful: ....no ale skus ked ten monitor pozicaju to je len plus :wink: ....
11. apr 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v spolocnej poistovni///drahy je v spolocnej len stou poistovnou nemam dobre skusenosti
11. apr 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucka najlepšie je keď sa opýtaš dr , kde budeš s malým chodiť, lebo s Unionom veľa dr nemá zmluvu. Všeobecná ma zase zadarmo očkovanie proti pneumokokom a Apolo to dá pre malého veľu užitočných vecí ako cule, flašky, knižky, ja som mala celé poobede gratulantov tak sa mi nedalo.....
11. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj ale zagratulovala som ti vsak?myslim ze hej ze rano....sandri ty ides dat vseobecnu?kde budes chodit k doktorke?
11. apr 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no sadrika ma pravdu skus si zistit ze ktore poistovne tvoj lekar uprednostnuje to bude asi rozumnejise :wink:
11. apr 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci nie buď Apolo alebo Union prezistímu dr
a budem chodiť tu do Sásovej doPolikliniky k Dr Ondrušová mám dobré odporúčania
11. apr 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,
dnes som sa nadherne vyspala, vonku je pekne ale kosa....to nevadi dala som poprat a tusim aj nejake detske veciky dam ...ak nie dnes tak na buduci tyzden bo sa ma tak trochu oteplit :slight_smile: pekny dnik
12. apr 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...ani ja sa dned nemozem na spanok stazovat, zistila som, ze lepsie spim, ked idem spat po 22.00hod, ked sa odlepim od konika :slight_smile:
bola som na ocnom vysetreni, kedze mam vyssie, teda dost vysoke dioptrie /nosim sosovky/a syna som kvoli tomu rodila sekciou, no a teraz mi doktorka povedala, ze nevidi dovod na cisarsky, ze vysoke dioptrie nie su indikaciou na cisarsky rez...tak na jednej strane som rada, no normalne ma chytila panika :slight_smile: osem mesiacov zijem v tom, ze sekcia a zrazu nie...a nemeral mi doktor ani panvu, mam tam napisane, ze normalna, tak ho poprosim, nech mi je len pekne odmeria, ja som totizto take fifipierko :slight_smile: -aspon pred tehu som bola :slight_smile:
12. apr 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

aj ja som dnes celkom dobre spala ale sla som az o 1,30h a tak som ozaj spala fajn cim neskor tym lepsie spim :sweat_smile:
co idete dnes robit?
12. apr 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj loss, dnes som uz chlapov po ranajkach pekne vyprevadila na Borovu -na kyslu vodu a ja, teda pracky perie :slight_smile: , no tak si lebedim :slight_smile: na obed ideme k svokre, takze varit sa chystam az poobede..jednoducho veget :slight_smile:
12. apr 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci super ja idem ranajkovat a potom chcem ist do jedneho obchodu pri Bille,tiez budem prat a mozno aj varit alebo pojdem ku rodicom vyzera ze bude pekne a nahovorim ich na opekacku :dizzy_face:
inak jastericka sa od vcera neozvala mam pocit ze rodi
12. apr 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss to vazne ?? myslis ze jastericka uz rodi?? :sweat_smile:
luci ak si zacijes aj klasicky porod, bude to pre teba lepsie :wink:
12. apr 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lucia, tak vidis ja mam tiez vysoke dioptrie a ked ich moja porodnicka videla, tak povedala ze je riziko ze by sa mi este viac skazil zrak, a ze to riskovat nechce a ocna mi zase povedala, ze je na na mne ako sa rozhodnem, ze mozem rodit aj normalne ale kedze mam loziska zatial bez aktivity, mozmu sa tlakom zaktivovat a narobit galibu. Tak som sa radsej rozhodla pre cisarak, aj ked oba typy porodu maju svoje pre aj proti.
12. apr 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne moja doktorka na ocnom povedala, ze akurat bola na skoleni ohladom vysokych dioptrii a nasledneho porodu, a ze vraj samotne vysoke dioptrie nie su indikaciou na cisarsky, a ze vsetko ostatne, teda ocne pozadie atd. mam v poriadku...no pri prvom som bola este v den porodu v nemocnici na ocnom, a tam mi vyslovene povedala, ze normalne rodit nemam :unamused: tak neviem..i ked, rada by som rodila prirodzene, chybal mi ten pocit, zazit si to, precitit ten prichod dietatka :wink: uvidim, co mi este povie moj gynekolog...
12. apr 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok