• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Udrela som si bruško. Mohlo to uškodiť bábätku?

21. septembra 2017 
Ano robil ale vravel ze ani placenta sa neposkodila a ani voda neunika a aj srdiecko sne pocuvali len to mi vravel ze pri takychto vacsich narazoch sa zvykne otrhnut a poskodit placenta ale aj tak mi to nedalo v noci spat strasne sa bojim aby sa nic nestalo malickej
27. feb 2015 o 21:41  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@iniga77 hlavne sa sleduj, ako sa cítiš, či cítiš pohyby a pri najmenšom podozrení utekaj k doktorovi, netreba riskovať...ale len tak pre istotu choď aj za týždeň k dr. Prajem ti, aby všetko dobre dopadlo a veľa zdravíčka malinkej :wink:
27. feb 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vsak teras v utorok mam aj poradnu tak uvidime no dufam ze bude vsetko v poriadku ze sa malej nic nestane a to si davam na seba pozor a kvoli takejto banalnej veci som si takto ublizila,,,a strasne sme chceli dievcatko tak dufam ze bude vsetko v poriadku,,,,dakujem za podporu :wink:
27. feb 2015 o 21:55  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte moj priatel prisiel domov opity a silno mi stlacil brucho mohlo sa nieco stat babatku prosim napiste mi neviem co mam robit
2. mar 2015 o 08:52  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika1408 k doktorovi na vyšetrenie a priateľovi dohovoriť, že toto sa NEROBÍ.
2. mar 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa opýtať keď som bola asi v 2 týždni tehotenstva a meškala my MS tým pádom som ešte ani nevedela či som tehotná a tak som si stlačala bruško v oblastí pupku a tak trocha to aj zabolelo teraz som v 4 týždni a lekárka my zatiaľ vzala len krv a skúma či stúpa hladina HCG . Hladina stúpa no chcela by som vedieť či to bábätku na začiatku nejak neublížilo.
27. júl 2016 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussi_0 Zbytocne sa stresujes....Co by mu malo ublizit?! Väcsina zien nevie v 2.tt ze su vôbec tehotne,normalne pracuju,cvicia a vsetko ostatne ako kazda zdrava a normalna zena. :wink:
27. júl 2016 o 14:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa opýtat včera som bola s mojím psikom a on my tak ľahko stúpol s labkou v dolnej časti bruška. Som v 12 týždni. No a dnes na tom mieste pociťujem bolesť keď sa nejak pohybujem nie silno napr keď si sadnem tak to tam trocha zabolí. Môj pes je mali a pri tom ako my nechtiac stúpol na podbruško som necítila žiadnu bolesť ani nič. Myslíte že by to nejak mohlo ublížiť bábätku?
14. sep 2016 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maickamf áno robil povedal že je všetko v poriadku že aj placenta aj babetko a bolo aj všetko v
6. dec 2016 o 17:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby som 19tt a vcera mi na pravu stranu pri pupku skocil a zaprel pes nemecky ovciak aj to zabolelo ale nekrvacam ani nespinim malinke v noci trosku kopalo ale dnes pocitujem taku slabsiu bolest ked chodim alebo sadam mohlo sa babu nieco stat
2. jún o 11:01  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (40. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tricky123 ovčiak už má svoju váhu. ja by som pre pokoj duše zašla k lekárovi. snáď sa nič nestalo, ale radšej ísť zbytočne ako neskôr ľutovať. ide víkend, aby si potom nestresovala a nebehala na pohotovosť.
2. jún o 11:07  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím, včera som spadla vonku na kríže mohlo sa niečo stáť bábätku?
21. jún o 12:13  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý podvečer keď som padla na zadok babetku sa nič nestalo dúfam som 21tt..
21. sep o 16:28  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronikaveve1 chodte k lekarovi,ak to bol vacsi naraz a nebodaj nemate dobry pocit. Nejde o to,ze dieta sa priamo udrie,ale ak je vacsie,moze sa pri udere a spatnom naraze poskodit alebo odtrhnut placenta. Preto by tehotne nemali posledne mesiace ani vysoko dvihat predmety,any sa nahodou nestalo,ze placenta aj s plodovymi obalmi sa vahou odtrhne
21. sep o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spadla som z malej stoličky na zem a na zadok
21. sep o 16:43  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronikaveve1 ak sa citite dobre,nekrvacate,nespinite,malo by to byt OK. Nepodcenujte svoje pocity, dieta vam nema ako inak dat najavo,ze je nieco zle. Spomente pad na najblizsej prehliadke
21. sep o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najbližšie idem 28.9 na kontrolu a keď tak slabo kope cítim ze je v poriadku nekrvacam ani nespinim pekne čistí
21. sep o 16:55  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok