Veľmi mi tvrdne brucho

nikamihoo
19. nov 2017

Ja už neviem čo mam robit termín porodu sa blíži a mne strašne tvrdne brucho a strasne ma bolia križe.. Večer už ani poriadne nespím.. Stále sa budím na wc alebo ma bolí brucho.. V štvrtok som bola u doktora a že všetko je v poriadku a dal mi magnosolv ale vobec mi to nepomáha.. Napríklad ked dlho sedím alebo ležim tak sa mi strašne tažko stáva a strašne ma nieco tlači podbrušku.. Ja už neviem čo robit..🙏

jankalukasova
19. nov 2017

No nic.. porodit.. niektora moze ist pred porodom do hory drevo rubat, ina mesiac pred porodom nevie chodit. Uz si 35tt... zas tak dlho to nepotrva. Drzim palceky 🙂

nikamihoo
autor
19. nov 2017

Dakujem 🙂

kristinenka
19. nov 2017

@nikamihoo vo stvrtok som aj ja bola ublekara presne a tymto.....som na prst otvorena. Mam uzivat magnezko a dvakrat denne utrogestan. Liecbu mam maximalnu,teraz je vsetko uz len na malej. Ale preane viem ako sa citis...miestami mam tvrdnutie spojene s bolestou kazde 4 minuty

katrin69
20. nov 2017

Juuuuj, mne tiež poriadne tvrdlo brucho a tlačilo v podbrušku, že som mala pocit, že už už sa idem pocikať, aj keď viem, že chvíľu predtým som bola na záchode a nič... 🙂 Počkaj, keď prídu pravé kontrakcie, nie tie poslíčkovské... To hneď budeš poznať. (U mňa to bolo také bolenie z krížov do podbruška. Alebo naopak...) Vtedy to vzrušenie začína, tá radosť, že už už už ideeeee 😀 Srdce mi bije radosťou, keď si na to spomínam, ako som sa v noci zobudila, drgla som do muža a hovorím: Tato, tak toto je iné. A on rozospatý už vyskakoval z postele, že ideme 😀 popritom sme mali ešte hodiny času...
Oddychuj... A teš sa, že ešte ho môžeš chrániť pred okolitým svetom a bacilmi... 😉

macik34
20. nov 2017

@nikamihoo je to v poriadku. Oddychuj pokial mozes

mamima34
20. nov 2017

ešte si dosť ďaleko pred termínom na pôrod, môže to byť aj zápal močových ciest. Je to nebezpečné, vyvoláva to predčasný pôrod. Skús preveriť u lekára alebo mne pomáha Urinal akut.

mimiqa
20. nov 2017

@nikamihoo noo uz len porodit....pomaly po sediacky som zaspavala a na wc kazdych 5 minut...skus si trosku pocvicit....

jankalukasova
20. nov 2017

@mamima34 to je pravda... ale zas keď bola u lekára (viem, že to je otázka pár dní) a ak jej teda kontroloval aj moč a nič sa neukázalo... či?

sanssa
20. nov 2017

uz treba len vydrzat, vela zien to tak mava, ako ti pisala jankalukasova, niektore zeny su aj par dni pred porodom uplne v pohode a niektore maju tazsi cely posledny mesiac. budem drzat palce aby vsetko dopadlo ok, drz sa 🙂

flimelka
20. nov 2017

to uz je len trat prd cielom, do ktoreho musis dobehnut. neboj sa zachvilku to prejde. predsa len uz si tolko vydrzala, toto uz prezijes

misinka0611
20. nov 2017

No nic vydržať. Predstav si ze ja som v takomto stave zotrvala do 42 tt. vydržala som , vydržis aj ty.

piece
20. nov 2017

Len vydržať ako baby píšu, nič iné sa robiť nedá, veľa oddychuj a ešte si užívaj posledné dni tehuľkovania 🙂

nikamihoo
autor
20. nov 2017

Dakujem mamičky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre