Kúpanie vo verejných bazénoch počas tehotenstva

14. aug 2023

Chodili ste sa kúpať v tehotenstve do verejných bazénov? Mám dve malé deti, toto leto sa nám pokazili všetky plány ako sa len dali . …chceli by sme ich vziať aspoň jeden deň sa kúpať , tak veľmi chcú ísť na smykalky a tobogany … ale ja mám z toho stres, celkovo nemám rada verejné bazény, a som v 20tt ..tehu mám zatiaľ klop klop bezproblemove, dala by som si aj ten tampon čo sa dáva.. náchylná na infekcie niesom. Ale človek nikdy nevie😞

rebrambora
14. aug 2023

Ano. Obe tehotenstva. Vana, more, rieky, aquaparky a kupaliska skoro kazdy den. Dokonca som ani raz nemala tampon a to moj otvoreny organ tam dole je velmi vyberavy a nachylny na vsetko.
Nic mi nikdy nebolo. Ale ak sa citis nekomfortne, nemusis sa predsa macat cela do vody.

autor
14. aug 2023

@rebrambora ďakujem za odpoveď,
Mame aj dvojročnú dcéru a s ňou treba byť vo vode, preto sa budem musieť cela máčať :/

deti95060810
14. aug 2023

jasné že som chodila... som robila ako keby som ani tehotná nebola...

patus_2
14. aug 2023

Ak cítiš nejaké pochybnosti tak do vody nechoď. Skús poprosiť niekoho dospelého, či by s vami nešiel a nech ide do vody s deťmi niekto iný a ty sleduj iba z brehu. Niekedy majú ženy "predtuchu"...

miadi
14. aug 2023

Chodila som v pohode do bazenov vodnych parkov do mora vane vsade bez tamponu nikdy Nebol problem . Ale ked mam ms tak nejdem ide s nimi muz. Ked nechces ist do vody nemusis . Bude s nimi muz a ked bude chciet ist stym vacsim na toboggany tak to 2r moze byt s tebou na deke. Alebo pojdu ked to male zaspi.

diaalex
14. aug 2023

Nechodila, vydržala som to leto, veď to nebol koniec sveta 😀

susitko
14. aug 2023

chodila som vsade...bazeny,kupaliska,aquace,more....vzdy som si dala tampon senta protect (do mora nie).plavanie mi vzdy prospelo.

joannita
14. aug 2023

Nemusi sa stat nic a asi sa nestane. Ale mam kolegu, ktoreho manzelka prisla o dieta v 6mesiaci, lebo chytila nejaku bakteriu v aquaparku. Ja osobne by som to neriskovala.

bolarazjedna
14. aug 2023

Ja som tehotná a do bazéna neidem od pozit testu, čiže takmer celé leto.... Je to ako hovoríš, 100zien pôjde a nič sa im nestane, ale zo nevylučuje, že práve ty nechytí infekciu, ktorá môže ohroziť aj zdravie plodu. Celkovo v tehotenstve sme náchylnejšie na infekcie. Mne zo za to nestojí. Pôjdem do mora, aj to s tamponom. Ale do bazéna nie.
A to som ani vlani nebola vo vode, lebo to som zas ceke leto som bola tehotná, resp v šestonedelí.

Však nech ide manžel s dvojročnou do vody a ty pekne oddychuj na brehu.

smajliica
14. aug 2023

Ja som bola každý týždeň na plavárni, u nás sa plávanie počas tehotenstva odporúča lekármi 😅

maryetta
14. aug 2023

Mne dr uz pri prvom povedal ze mam ist na bazen tak to radsej do rieky alebo do potoka 😂
Nikdy som v tehu nechodila. Takze ja tento rok maju decka “mini” bazen na dvore.

iwesska
14. aug 2023

Moja chodila tyzden do tabora,kde denne plavali a ma zapal ucha. Ked sa macala v jazere, nebolo jej nic. Za mna bazeny v tych horkach su liahen bakterii. Radsej prirodne jazero,kde je preverena kvalita vody. 2r.urcite nebude postradat tobogan.

basska_b
14. aug 2023

Ja som vzdy chodila, mne to ani neprislo, ze preco by sa to nemalo. Len som sa vyhybala virivkam a horucim kupelom ci saune

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre