Sladkosti v tehotenstve

katka3081
13. nov 2013

Ahojte, chcem sa opytat ci mozu tehotne aj sladkosti, alebo by sa im mali vyhybat. dakujem 🙂

alienka000
13. nov 2013

@katka3081 zapamataj si, ze tehotenstvo nie je choroba 😉

tjarka1
13. nov 2013

jeeej, ja ich jem stále 😀

zutera
13. nov 2013

@katka3081 jej moja co já se v obou těhotenství sladkého najedla! Na kila!.Jen pak po těhotenství to bylo horší zhazovat dolů 🙂

babaker
13. nov 2013

@katka3081 nielen v tehotenstve, vzdy vsetko s mierou! nie si chora.....len TEHOTNA!!!!!!

stellamaris
13. nov 2013

@katka3081 vies co,daj si sladkosti,s mierou,ak nemas 40kil nadvahy 😀

zita19
13. nov 2013

Presne ako napisala alienka000 tehotensto nie je choroba, je to len INY stav. Asi nic lepsie na definovanie ako "iny satv" na to nieje. Ked si zdrava tak mozes vsetko okrem cigariet, alkoholu a drog, pokial to bude pestre a v primeranom mnozstve. Sladkosti by si namohla ak by si mala dignostikovanu cukrovku. Este raz v primeranom mnozstve mozes aj sladkosti, aj svieckovu, aj syry, ak segedinsky aj co ja viem co sa tu stihli tehulky pytat. 🙂 🙂 🙂

zvedavamt
13. nov 2013

tehotenstvo nie je choroba,ale sladkosti choroby podporuju. Sposobuju prekyslenie, ktore okrada zenu o mineraly potrebne pre nu aj pre dieta. ja som ku koncu tehotenstva zacala odkyslovaci program a citila som sa taak skvele az do porodu aj po nom to bolo omnoho lepsie ako pri prvom tehu bez som pribrala 23kg, teras som najprv z povodnej vahy schudla a po podode som mala menej ako pred tehu 🙂 a nemam ani jednu novu striu a aj te z prveho tehu miznu a bez kremov. vidno to aj na malom ako lepsie prospieva a hlave,ze nas choroby zdaleka obchadzaju /az na jednu virozku,ktoru sme zvladli za chvilku a bez liekov/

freyjanr
13. nov 2013

@katka3081 ja som nikdy sladke nemusela ale v tehotenstve mi strasne chutilo,stále len keksiky,čokolády,kolaciky....do porodu som pribrala 26kg ale babo je úplne zdravé 🙂

zkutnikova
13. nov 2013

....čo raz som v meste to si musím kúpiť veterník...... 😉 ....proste neviem odolať🙂) 😠

kikuleenka
13. nov 2013

Mozes ich, ale nepotrebujes 🙂 radsej ovocicko nejake, tiez nie zbytocne prisladke 🙂 lebo kila pojdu hore aj bez sladkosti 🙂 Mne sestricka nikdy nezabudla dat prednasku o stravovani a vyhybani sa sladkemu, nakolko velky vahovy prirastok v tehotenstve nie je ziaduci.

kristiii
13. nov 2013

@katka3081 samozrejme že môžeš. A s tým priberaním...ja som jedla sladkosti stále, viac než normálne a pribrala som dokopy nejakých 10-11 kg a 2 týždne po pôrode som mala pôvodnú váhu, takže asi tak 😉

market26
13. nov 2013

Ahojik kocenky nepotrebujete nektera vecicky na slecnu????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre