Ako dlho ste špinili počas tehotenstva?

barbora0308
19. nov 2021

Baby, co ste spinili pocas tehotenstva, dokedy ste spinili? Ja som aktualne v 8 tyzdni, spinim od zaciatku, chvalabohu uz iba velmi mierne, skor ma taku zltkastu/bledohnedu farbu. Liecbu mam nasadenu, beriem duphaston a zatial je vsetko v poriadku aj s plodom. Viem, ze spinenie na zaciatku tehotenstva je normalny jav, aj ked ho treba mat pod kontrolou, tak preto sa pytam, ako dlho ste ste spinili baby co ste dotiahli tehotenstvo do uspesneho konca? Viem, ze to moze este zial skoncit vseliako (vlastna skusenost 😔) ale snazim sa mysliet pozitivne, ze to tentokrat dopadne OK a dotiahnem to do uspesneho konca aj napriek spineniu, ako sa to podarilo aj inym zenam ☺️. Dakujem!

kubjatka
19. nov 2021

Ja siedmy až deviaty týždeň tuším. Mala som lieky aj kľudový režim na gauči, všetko dobre dopadlo 🙂

olivia1425
19. nov 2021

@barbora0308 nemyslim si ze spinenie pocas tehotenstva je normalne
Vacsinou sa vravi ze odoznieva po prvom trimestri

lejluska
21. nov 2021

Špinila som v 2 tehotenstvach, v jednom som začala v 7tt a trvalo to celé cca týždeň, tehotenstvo potom OK, mám zdravého šikovného už 6 ročného syna ☺️ v ďalšom tehu som v 7tt začala masívne krvácať, skončila som v nemocnici s tým, že je potrebné tehotenstvo ukončiť, že to nebude dobré, že ma to ohrozuje a nie je šanca...nasadili lieky, infúzie krvácať som prestala...napokon som odmietla ukončenie tehotenstva, pustili ma domov ( aj keď neboli presvedčení o tom či je to správne ) doma som začala špiniť v 9tt a špinila do 14tt potom som prestala, tehotenstvo rizikové ale vďaka Bohu mám zdravého ročného chlapčeka 💙

snezienkaaa82
21. nov 2021

Hlavne kludovy režim. Ja som normálne aj kráčala, už som si myslela, že opäť koniec. Ležala som, stále, len wecko a sprcha. Pomalé pohyby. Krvacala som asi 4 dní, potom to slablo. Ležala som asi do 14 tyzdna

miska333
21. nov 2021

Ja som spinala pri každom tehotenstve a pri poslednom od 5tyzdna do 15tyzdna a nie málo

veronice
21. nov 2021

Prve tehotenstvo som od 7-12tt doslova prekrvacala, 3x pohotovost, 2x hospitalizacia, nasledne spinenie do 17tt - dcerka bude mat uz 3r 😊🙏 prave prebiehajuce tehotenstvo som zacala spinit v 8tt, hned nasadeny duphaston a Bohu vdaka po dvoch dnoch to skoncilo. Aktualne zacinam 27tt. V oboch tehotenstvach zapricinil krvacanie/spinenie hematom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre