• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako dlho ste špinili pri hematóme?

25. septembra 2014 
Bambulky mne sa spravil velky hematom pred 3t, po silnom krvacani, teraz som v 11t ale odvtedy stale dost silno spinim, berem utrogestan 200mg, a kyselinu listovu, na kontrole som bola 11/8 bol uz trosku mensi ale stale to je velmi zle (podla dr.)dodrziavam kludovy rezim, len zachod, sprcha a postel. Chcem sa spytat ci to silne spinenie je normalne a ci ste brali aj nieco ine, co mam robit aby sa mi ten hematon vstrebal????
17. aug 2014 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bublinka1s Ja som mala polyp neviem či je to to isté. . V 7.tt som tiež začala krvacat. . A za niekolko týždňov sa mi vstrebal..
17. aug 2014 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bublinka1s ahoj,ja som krvácala v 7tt a urobil sa mi hematóm,mala som tiež kludový režim,brala som duphaston,dicynone,ascorutin,vit.e,kys.listovu,špinila som dosť dlho s pauzami aj 5 týždňou a potom pekne zmizol.
17. aug 2014 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sojana dakujem, za odpoved, chcem sa spytat na ten ascorutin, vies ja som v zahranici, a tu to vobec nepoznaju, ale mama by mi ho poslala zo SR problem je v tom, ze v leaciku je zakazene ho brat v tehotenstve, tak neviem, ale videla som , ze babulky na SR ho pri hematome beru, mozno by to pomohlo, ale zas nechcem aby to uskodilo.
17. aug 2014 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bublinka1s mne ho predpísala dr.na gynde,ja som ho brala asi mesiac,hematóm som mala blízko vajíčka,velmi som sa bála o mimčo,tak som brala všetko čo mi napísala.skús pozriet témy s hematômom,čo tam baby píšu o ascorutine.
17. aug 2014 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sojana hej ja ho mam hned vedla, akoby nalepeny na babatko ;( na zaciatku bol ten hnusny hematom 3xvacsi ako embrio, tiez sa hrozne bojim, dufam, ze to dobre dopadne.
17. aug 2014 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bublinka1s ja som mala taký podlhovastý,a tiež total klud.režim,a ešte v 37tt ma vrátili do 35tt,že bábo je menšie tak rodila som 10 dni po termíne,ale malý bol aj je v poriadku,pekný zdravý chlapec.tak držim palce,aby hemat.zmizol a bábätko pekne rástlo.
17. aug 2014 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte zienky ja som pred dvoma 3 tyzdnami v nedelu zacala silno krvacat totalne sa zomna lialo uz som myslela ze je konec je to nase prve vytuzene...ked mam prijali na pohot.povedali ze mam hematom a ze musim ostat lezat napichali ma a dali mi lieky ako kazdej bolo pol 8 ked ma prijali o 11 uz po krvacani ani naznam 6 dni som tam lezala aby ma kontrolovali ale uz nebolo ani spinenie po prepusteni mi povedali ze hematom sa strebal bola som stastna no po tyzdni dom v kludovom rezime som zacala kus spinit hnedy vytook....ale iba kus a tak raz za tyzden sa to opakuje neviem ci mam ist k doktorke ci pockat do 25 na poradnu bojim sa ale nechcem utekat s kazdou vecou je to uplne malicke spienenie ale je poradte mi
18. aug 2014 o 06:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tonita277 Ahoj, ako to dopadlo ? Ja tiež špiním už niekoľko dní a bojím sa. Som po KET (IVF) Bola som na pohotovosti dva dni nazad a všetko bolo v poriadku. O hematome sa nezmienili, ale mam takmer 5cm cistu na vaječníku, tak neviem, či to môže byť aj z toho... Som v 6tt a už aj srdiečko videli na pohotovosti. V utorok idem do centra na kontrolu, ale vážne sa bojím.
14. sep 2014 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak secko je v poriadku akurat uz do prace nemozem musim byt v klude a nenamahat sa ja uz zacinam 6 mesiac ale doma sa nudim drzim palce aby bolo secko v poriadku
25. sep 2014 o 12:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok