Koľko ste špinili pri hematóme?

28. jún 2023

Kolko ste prosim Vás špinili pri hematome ? Pred 3 dňami som bola u dr a povedal ze mam hematom preto spinim …chcem sa opytat kolko ste špinili pri hematome dakujem som 8tt

nikaeli
28. jún 2023

polovicu tehotenstva, cca do 23tt som brala Duphaston a Ascorutin

autor
28. jún 2023

@nikaeli vazne ?a fungovala si aj normalne ?myslim ze von chodila na prechadzky alebo len kludovy režim?ako si to zvladla psychicky ze si vedela ze stale tam ten hematom mas dakujem 🍀

nikaeli
28. jún 2023

Bola som PN, snažila som sa čo najviac ležať (bola som po 2 potratoch, otehotnela som tretí mesiac po kyrete). Von som chodila podľa toho, ako som sa cítila - ráno som odprevadila dcéru do školy, nakúpila a šla domov. Neskôr (cez letné prázdniny) som s ňou šla aj na ihrisko, na prechádzku, ale to bolo až tak okolo 15tt.. Držím prsty 💚

autor
28. jún 2023

@nikaeli ďakujem pekne ❤️všetko dobre prajem

lenka188
28. jún 2023

Ja som zacala spinit v 6tt a uplne to skoncilo okolo 11tt. Bola som doma na PN a mala kludovy rezim. Drzim ti moc palce, viem ze je to velky stres 🍀

baruska666
28. jún 2023

Mala som hematom hneď na začiatku tehotenstva, z toho špinenie cca 2 týždne. Potom v 10tt som začala silno krvácať, ďalší hematom väčší ako plodovy vak. Dostala som injekcie v nemocnici, keďže boli vianoce, tak ma pustili domov s liekmi a potom som až do polovice tehotenstva brala ascorutin 3x2tbl a duphaston 3x1tbl. Teraz som v 37tt. 😊 ale teda veľa som oddychovala, nezdvihala som nič ťažké, žiadna námaha,len nutne veci....

autor
28. jún 2023

@lenka188 dakujem krasne ano je 🙏🏻hlavne ked je to po 5rokoch nas prvy úspech 🥹ale verim ze tym ze spinim sa to vyplavuje

autor
28. jún 2023

@baruska666 boze 🙏🏻🍀tak super ze to vsetko dobre dopadlo ❤️prajem vsetko dobre

lenka188
28. jún 2023

Jooj, no to verim, ze ked po 5 rokoch. Ja som predtym zasa 2x o babo prisla, takto hned na zaciatku. Tak ja ked som v 6tt zacala opat krvacat, tak som uz ani nedufala, ze to dotiahneme do konca. Ale podarilo sa 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre