Ako dlho ste vydržali keď vám hrozil predčasný pôrod

1mina
2. jún 2018

Ahojte maminky len pre taky prieskum pre seba 🙂 kolko ste vydrzali ked Vam hrozil predcasny porod ? 🙂 ja som 34+5 a od tohto tyzdna mam len kludovy rezim doma, nalez hrdlo 1 cm, otvorena volne pre prst, hlavicka nalieha na vchod, hmatny vak blan, a po troche odchadzala aj zatka aj ked ta moze aj par tyzdnou... viem ze niektore maminky s kludovyn rezimon rodili aj v termine stalo sa Vam to s takymto nalezom ak ste lezali alebo kolko ste vydrzali ? 🙂

1mina
autor
9. nov 2018

@tanag tak len treba odychovat radsej ...v ktoron ste tyzdni ? 🙂

tanag
9. nov 2018

@1mina ja som začala ste len 35

1mina
autor
9. nov 2018

@tanag no veru tak to aspon 2 tyzdne treba vydrzat... tak len odychovat pekne a nestresovat sa lebo aj to vie urychlit porod to mi vtedy dr hovorila tiez 🙂

majulino
9. nov 2018

ahoj, ja som sa zacala otvarat v 10tt, mala som kludovy rezim a magnezium, potom v 24tt mi zacala krvacat placenta, znova kludovy rezim, otvorena som bola na 1,5 palca ale vydrzala som do 40tt, kedy som prirodzene rodila, okolo toho 28 tyzdna som sa vykaslala na kludovy rezim, lebo cim viacej som oddychovala tym horsie mi bolo, az v 28tt som sa prvykrat isla prejst aspon po ihrisku za bytovkou a postupne pridavala po troske odrazu mi zaco byt ooooovela lepsie

tanag
9. nov 2018

@1mina ja som akási už ko z toho druhého tehotenstva a stále stresujem nemôžem si pomôcť,aj keď viem že to malému len škodí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre