• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako dopadnú hemoroidy po ďalšom pôrode?

20. novembra 2009 
ahojte. podobne temy uz su, viem, len ja by som chcela konktretne vediet, ze co sa stane uz s dost velkou zlatou zilou po druhom porode. Toto co mam je ziskane od prveho porodu. Neboli ma to, ale je to neprijemne, hrozne. A neveim si predstavit ked budem rodit ci mi nevyjdu vsetky creva :cry:
Mam z toho strach.... nema niekto z vas skusenost s tym, ako sa to vyvinie po dalsom porode?
19. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavila tak toho sa obavam aj ja :frowning2: doteraz ma nic nebolelo no v poslednej dobe ked ma prist stolica ma boli konecnik cca 12 hodin pred :angry: ale pri samotnom akte :grinning: uz to je OK :grinning: no obavam sa toho co bude nasledovat po porode :stuck_out_tongue_closed_eyes: zato na druhej strane som rada , ze nesom sasma co ma takyto problem lebo konzultovat to z obvodakom mi je trosku trapne :frowning2: hanbim sa :frowning2:
19. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mas pravdu je to velmi chulostiva vec. ale ja fakt ked prevadzam ten "akt" vyprazdnovania, mam pocit ze zo mna vyjde aj nieco ine a to crevo, taky tlak citim, a ked budem rodit, paneboze, to bude ale brutal... ved ma tam rozpare.. preto by som bola rada, keby sa niekto ozval kto nieco podobne uz ma za sebou a nejako nas upokojil. som rada ze si napisala, snad to dopadne dobre :slight_smile:
19. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja cakam tretie a hemoroidy doverne poznam, po porode ale aj pocas tehotenstva ,ked bolo treba pouzivam avenoc cipky a mast. Prezila som. :wink: JA mam pro blem aj s krcovymi zilami a zospodu a vo vnutri mam vsetko napuchnute, no do smiechu to nie je :frowning2: , ale po porode sa to spravi :slight_smile:
19. nov 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby

aj ja som rada, že sa niekto ozval, v januri porodím 3 x , ale hemoroidy som do minulého leta nepoznala. A teraz v tehotenstve sa to vrátilo. Nekrvácam, len je to vonku , velmi mi pomáha repíkový čaj po každej toalete aj malej namočím kozmetický tampon do repíka a vytriem aj teraz keď momentálne nemám problém a namastím, tak tomu predchádzam. A tiež sa bojím čo bude po pôrode. Ale ak sa to nebude zlepšovať, tak jednoducho operácia - to je dosť nebezpečné a vekom sa to bude len zhoršovať.
20. nov 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ich poznam..no ma porazi ak to bude horsie po druhom :unamused: a po tretom..sak mi rit vyleze :grinning:
20. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok