Ako dopadnú hemoroidy po ďalšom pôrode?

Ahojte. podobne temy uz su, viem, len ja by som chcela konktretne vediet, ze co sa stane uz s dost velkou zlatou zilou po druhom porode. Toto co mam je ziskane od prveho porodu. Neboli ma to, ale je to neprijemne, hrozne. A neveim si predstavit ked budem rodit ci mi nevyjdu vsetky creva 😢
Mam z toho strach.... nema niekto z vas skusenost s tym, ako sa to vyvinie po dalsom porode?
brisilda
19. nov 2009
anavila tak toho sa obavam aj ja 😞 doteraz ma nic nebolelo no v poslednej dobe ked ma prist stolica ma boli konecnik cca 12 hodin pred ]-( ale pri samotnom akte 😃 uz to je OK 😃 no obavam sa toho co bude nasledovat po porode :-p zato na druhej strane som rada , ze nesom sasma co ma takyto problem lebo konzultovat to z obvodakom mi je trosku trapne 😞 hanbim sa 😞
anavilaautor
19. nov 2009
mas pravdu je to velmi chulostiva vec. ale ja fakt ked prevadzam ten "akt" vyprazdnovania, mam pocit ze zo mna vyjde aj nieco ine a to crevo, taky tlak citim, a ked budem rodit, paneboze, to bude ale brutal... ved ma tam rozpare.. preto by som bola rada, keby sa niekto ozval kto nieco podobne uz ma za sebou a nejako nas upokojil. som rada ze si napisala, snad to dopadne dobre 🙂
magdal1
19. nov 2009
ahojte, tak ja cakam tretie a hemoroidy doverne poznam, po porode ale aj pocas tehotenstva ,ked bolo treba pouzivam avenoc cipky a mast. Prezila som. 😉 JA mam pro blem aj s krcovymi zilami a zospodu a vo vnutri mam vsetko napuchnute, no do smiechu to nie je 😞 , ale po porode sa to spravi 🙂
monnaliza
20. nov 2009
Ahojte baby

aj ja som rada, že sa niekto ozval, v januri porodím 3 x , ale hemoroidy som do minulého leta nepoznala. A teraz v tehotenstve sa to vrátilo. Nekrvácam, len je to vonku , velmi mi pomáha repíkový čaj po každej toalete aj malej namočím kozmetický tampon do repíka a vytriem aj teraz keď momentálne nemám problém a namastím, tak tomu predchádzam. A tiež sa bojím čo bude po pôrode. Ale ak sa to nebude zlepšovať, tak jednoducho operácia - to je dosť nebezpečné a vekom sa to bude len zhoršovať.
rimmel
20. nov 2009
aj ja ich poznam..no ma porazi ak to bude horsie po druhom :-| a po tretom..sak mi rit vyleze 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli