Ako prebieha spontánny potrat v 7. týždni?

ivana3111
7. okt 2022

V stredu potvrdene tehotenstvo 7.t3d , embryo max 4mm , plodovy vak 23mm, hcg rapídne kleslo z 31000 na 12 000 , zatiaľ nemám žiadne príznaky začínajúceho potratu, len sa chcem opýtať, kto to zazil, ako to prebiehalo cca v tomto týždni a ci to bolo znesitelne. ( inak mávam veľmi silnú menštruáciu niekedy aj s veľkými bolestami) ďakujem za odpovede.

ankare
7. okt 2022

@ivana3111 veľmi ma mrzí,čo sa Ti stalo. 😢
U mňa to prebiehalo ako silnejší menzes, krvácala som viac a dlhsie, išli zo mňa veľké zrazeniny. Ale nič,čo by sa nedalo zvládnuť. Isto lepšie než kyret.
Držím palce a daj vedieť,ako sa máš. Myslím na Teba. Posielam objatie. ❤️

ivanakal
7. okt 2022

Ja podobne ako ankare. prvu noc som krvacala celu noc, velke kusiska zrazenin isli zo mna. Potom este asi tyzden sem tam zrazeniny isli,hlavne ked som urobila nejaky prudky pohyb, ze som nahle vstala a tak.. Bolestive to nebolo, skor som mala take sťahy maternice, alebo ako by som to popisala.

ivana3111
autor
7. okt 2022

@ankare ďakujem veľmi pekne, cele toto tehotenstvo od začiatku bol pre mňa veľmi veľký stres nakoľko od 4.t to nešlo ako malo :( a tak to aj skončilo...

nika_val
7. okt 2022

@ivana3111 u mňa to bolo velmi velmi silne bolesti a krvacanie silnejsi menzes, a pri jednej bolesti (akurat som bola na wc) vela krvi a vyšiel zo mňa (ja uprimne doteraz neviem čo to uplne presne bolo) zrejme cely vak s plodom (nebolo to ako zrazenina bol to proste kus).. potom mi ale bolesti neustupovali musela som dostat 2injekcie od bolesti a krvacanie stale neustupovala (silna ms) .. na druhy den kontrola (bola som v nemocnici cely cas) tam povedali ze este nejake kusky zostali v maternici a ci chcem kyret alebo sa samovolne vycistit, povedali my vyhody nevyhody oboch a nech sa rozhodnem.. isla som na kyret po kyrete krvacanie žiadne, iba 10dni slabučke špinenie

miska444
7. okt 2022

ja pred dvomi tyzdnami. najskor krvacanie a potom strasne bolesti, ukrutne az. Museli ma vycistit.

ivana3111
autor
14. okt 2022

@ivana3111 zienky no dnes som si zažila horor doslova , kontrakcie o pol 8 večer nenormálne, hrudy zo mňa išli jedna za druhou, lenže krvácanie bolo také silné ze záchranka ma rovno brala do nemocnice na kyretaz ;( bolo to cele strasne a teraz som v nemocnici a je mi oveľa lepšie-samozrejme ze ma nadopovali ale bolo tam riziko vykrvacania tak nič iné sa nedalo, doktorka aj sestričky všetky veľmi milé... tak snáď už bude dobre :(

miska444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
24. okt 2022

@ivana3111 to mi je veľmi ľúto. Posielam objatie! ❤️

miska444
24. okt 2022

@ivana3111 to mi je veľmi ľúto 😢...drž sa❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre