Ako sa prejavuje samovoľný potrat?

barbara088
22. apr 2015

Prosím vas ako sa prejavuje samovolný potrat...menzes mi menskal už dlhsie robila som si aj testy bolí negativně,ale cítila som sa byt tehotna, bolo mi zle, chute,prsia ma boleli,unavená som bola.před tyzdnom vsetky příznaky přestali. včera som začala krvacat som si myslela ze menzes.dnes cely den som lezala.dnes Rano som sla na WC iba krv so mna zahucala a jako keby nějaká mala gulicka zo MNA vypadla.mohol to byt samovolný potrat?

samasa
22. apr 2015

@barbara088 mohol... ☹ mrzí ma to...

barbara088
autor
22. apr 2015

bonaqa2013
22. apr 2015

@barbara088 a robila si si predtým test? Bola si ozaj tehu? Či to nebola len meškajúca menšt.
Doporučujem si spraviť po skončení krvácania test.
Pri 2 tehu som krvácala asi 3 krát a ani raz som nepotratila. V súčasnosti dcéra chodí do 3 triedy.

sibalka21
22. apr 2015

@barbara088 ahoj nerada to hvoorim ale test je zbytocne uz si robit, bol to potrat, mrzi ma to... Ja som to iste mala ale ja uz som mala pozit. testy.

pinuska19
22. apr 2015

urcite chod k lekarovi, nech ta skontroluje, aby ta pripadner vycistil, je mi to luto ☹

kiki68
22. apr 2015

chod k lekarovi nech skontroluje ci tam bola nejaka dutinka zvacsena uz na USG. Aby si vedela co sa stalo. Ale asi sa stalo teda ☹

ellca123
22. apr 2015

ano

barbara088
autor
22. apr 2015

Dakujem vam

barbara088
autor
22. apr 2015

@bonaqa2013 tabletky neuzivam a manžel si nedal nějak pozor.plánované to nebolo,ale určité by SME sa potesili.

zuzkaamato
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbara088
autor
2. sep 2015

Ahoj no vtedy to bol asi potrat,momentalne som tehotna v 3mes

zuzkaamato
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katluckystar
16. júl 2019

@barbara088 ahoj myslím,že to byl potrat.Me meskala menses 14 dnů test byl pozitivní a potom začala krvácet.Je mi to líto.Drz se.

katluckystar
16. júl 2019

Jinak blahopreji k miminku.Opatrujte se.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre