Bábo menšie o 2 týždne

simonkato
12. okt 2023

Ahojte dievčence. Srdiečko bilo ale babo je menšie ako by malo
Mala by som byt v 8tt 6dni podľa ms a podla sona som v 7tt3dni. MS som mala nepravidelnu 30 až 36 cykli.
V minulosti som prišla 3krat o bábo. Zistili mi že mám problém s krvou homozygot. Picham si od 5tt injekcie na riedenie krvy mam kopec vitamínov a progestanalle jednu tabletku večer. Teraz mi lekár kázal jednu večer jednu ráno. Ďalšiu kontrolu mam až 2.11.
Mam kúsok strach . Myslite ze to drobček ešte doženie?

simonahra
12. okt 2023

podla mna je to normalne, ze tieto udaje a tym padom aj miery babatka sa nezhoduju. ak je vsetko ostatne v poriadku, tak sa neboj. vsak este ma dost casu na to, aby to dohnalo 🙂

ivik4
12. okt 2023

Moze
Vsetky tehotenstva som mala dieta o 2t. Pozadu ,na konci aj o 3. Skrz ovulaciu

anjelicek26
12. okt 2023

Sama vies, ze mas dlhsie cykly ako "standard" tak je to posunutie uplne v poriadku. Srdieco bije, to je hlavne.

simonkato
autor
12. okt 2023

@anjelicek26
@ivik4
@simonahra keď som bola na kontrolu 29.9.podla sona malo babo 6tt a dnes je tomu vlastne 13dni a sono zodpovedá 10dnom tam je zase sklz 3dni to ma tak trápi

siska53
12. okt 2023

@simonkato tie merania su strasne nepresne. Mne tiez nameral na zaciatku mensie babo a nakoniec mi o viac ako tyzden posuval termin porodu.. ono aj neskor moze sa zle zmerat a tak.. dakedy strasia, ze babo bude male a nakoniec ma aj o kilo a niekolko cm viac pri tych meraniach.

simonkato
autor
12. okt 2023

@siska53 robil mi najskôr sono vaginálne a tam keď meral babo zodpovedalo 7tt potom spravil sono cez bruško a tam už 7tt 3den.
Ozaj na tom niečo bude že je to nepresné. Nebudem sa zbytočne stresovať ani to maličké. Srdiečko bilo to je dôležité a vždy pekne babo narastie

siska53
12. okt 2023

@simonkato presne tak! Dolezite je, ze bije srdiecko, to je najdolezitejsie! Drzim paste!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre