Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bojím sa toho najhoršieho

editka003
11. máj 2016

Ahojte.Potrebujem poradit.Pred dvoma tyzdnami som bola pri svojom gynekologovi a ten mi potvrdil ze som tehotna.Lenze podla poslednej menstruacie som vtedy mala byt v 8.tyzdni,no ultrazvuk ukazal velkost na 6.tyzden.V sobotu som teplotovala.V nedelu teploty ustupili no bola som hospitalizovana kvoli krvacaniu.Na ultrazvuku zistili ze nepocut aktivity babatka.Nasadili mi lieky na podporu tehotenstva a mala som cakat do stredy (dnes) co ukaze dalsi ultrazvuk.Po dnesnom ultrazvuku mi vraveli ze vsetko je rovnake a pustili ma domov s tym ze mam dalej brat lieky.Krvacanie neustupilo,prave naopak.Este k tomu mam znova teploty a nadchu.Bojim sa toho najhorsieho.A aj ked o tyzden bude pocut srdiecko,tak sa bojim ze babatko bude nejak postihnute.Poradte mi nejak

katka1981
11. máj 2016

@editka003, zlatko pokoj, ak babatko prezije, sanca ze by bolo postihnute nie je o nic vyssia ako u tehulky kt. ziadne krvacanie nemala. Ja som bola od 7. do 14. tyzdna chora, zapal priedusiek, hnisavy zapal dutin, zaludocna viroza, hnisavy zapal spojiviek, tak ma dusilo, ze som 3 tyzdne v noci nespala a podla vsetkych vysledkov je babo zdrave. Vela spi ak sa ti da a klud.

editka003
autor
11. máj 2016

@katka1981 počas choroby si brala aj nejaké lieky?ja beriem od teploty paralen a toho sa bojim. A ešte jednu otazocku mám.ak mám v správe napísané GS a CRL,ktoré za toho je veľkosť plodu?

katka1981
11. máj 2016

@editka003, Paralen sa moze, ja som brala 125 alebo 250 mg viac nie ale len raz od silnej bolesti, co ma ten hnis bolel a brala som aj ATB Zinnat, co som mohla. Neviem, ja tie skratky nepoznam a uplne zbytocne to riesis, u teba je teraz podstatne aby si mala klud a aby sa plod udrzal. Kolko mas teplotu a co ti vlastne je?

mily7
11. máj 2016

@editka003 ak by babu malo niečo byť,myslím,že v rannom stadiu radšej odíde. Nebude pistihnute,určite je to bojovnik a bude sa držať a ty musíš tiež teraz urobiť všetko preto aby dobre bolo. Takže ty sa ukludni,lebo to pomáha,ber lieky,oddychuj,daj si ovocie,zeleninu aby si nabrala síl proti chorobe a mysli pozitívne. Stresom si nepomôžes nijako.

majka99999
11. máj 2016

@editka003 crl je dlzka babatka

tova
12. máj 2016

akciu uz velmi dobre vidiet v 6tt, a v 8tt bez otaznika. Ked vsetko je v poriadku a akciu gyn. nezaevidoval tak by som ho okamzite menila. Ono pozitivny test je radost ale este nie potvrdena, az akcia srdiecka potvrdzuje tehotenstvo. Pozitivny test moze byt aj pri mimomaternicovom, inymy hormonami v tele ale tablektami alebo zle spraveny test.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli