Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť hlavy v prvom trimestri

jokas
21. dec 2012

ahoj, som v 6 týždni a neskutočne ma bolí hlava, lekárnik mi panadol neodporučil, viete mi pomôcť, prosím??

zivika
21. dec 2012

@jokas skus to vydrzat bez liekov...vela pokoja, lahni si, vypni telku, pospi si, daj si studeny obklad na hlavu, alebo si masiruj spanky, alebo pri koreni nosa a vela pi 😉 neboj, casom to prejde 🙂

anasstazia
21. dec 2012

@jokas Ahoj, aj ja som trpela bolesťami hlavy a myslela som si, že zošediviem. Bolo to migreózneho typu, nepomáhali obklady, pitie vody, vôbec nič, len vydržať do ďalšieho dňa. Keď to na mňa prišlo, tak som aj často vracala. Poviem ti, že to bolo hrozné. Keď to však trvalo dlšie, už som si dala panadol a to mi odobril aj môj gynekológ, len aby som to nepreháňala s ním. Ale dobrá správa je, že po prvom trimestri to pomaličky prešlo a ja som už chodila vysmiata ako lampión v sprievode. Ale to čo ti píše zivika, zas veľa ľuďom zaberá, tak vyskúšaj. Držím ti palčeky a aj tie na nohe, aby ti to ustúpilo.

emma_932
21. dec 2012

@jokas je to migrena? aj ja som ju mala v tehu, dr nic nedala, myslela som si ze sa zblaznim... nakoniec mi pomohla homeopatka, kup si Rhus toxicodendron 9 CH, kazde rano 20 min pred jedlom 3 gulicky /prip. hodinu po jedle/ zvysok tehu som prezila bez bolesti

jokas
autor
21. dec 2012

všetko som skúsila a robím v škôlke, tak som tak uhučaná, že pol dňa potrebujem klud, čo pri prváčke doma nie je:(:( normálne som zúfalá, pri dcére som to nemala, celkovo mi je na umretie teraz ....ale homeopatiká som neskúšala, určite si ich kúpim....ďakujem Vám za rady !!! 🙂

zivika
21. dec 2012

@jokas joj, tak to ti nezavidim...tiez som za tie homeopatika...alebo skus polku paralenu, alebo ibuprofenu, mozno by trosku zabrali..drzim palce, nech ti to co najskor prejde

katulka1141
22. dec 2012

mne pomaha sumive magnezium.🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli