Bolesť hrdla, kašeľ a horúčka v 20. týždni

radqa
10. mar 2014

Ahojte mamičky a nastavajuce mamičky, vždy mi tu super poradite a často potrebujem radu kedže čakam svoje prve babetko tak sa obraciam znovu na Vas 🙂
Praveđpm začala 20ty tyzden tehotenstva... chytilo ma strašne bolenie hrdla, kašel , horucka 37 a bolenie hlavy... Hned som radšej utekala na pohotovost kedže lieky nemožem hocijake... zapal ani nič podobne som naštatsie nemala tak som dostala calciovy sirup a sprej Bioparox.... teraz už ležim treti den a už to celkom ustupuje ale som sa važila a kedže mi nechutilo jest tak som vyše kila schudla.. a večer mavam take špinenie skoro ako krv.. Trochu som sa zlakla ale babetku srdiečko bije vidiet to je.. Na poradnu idem až v piato tak sa bojim či je všetko tak ako ma byt... Zažili ste niečo podobne? Dakujem za každy nazor, odpoved ...

aristka
10. mar 2014

a prečo nezavoláš dr. alebo nejdeš aj mimo poradňu ..ak máš strach ...

kiwi82
10. mar 2014

ahoj, krvácanie v tehotenstve je vždy dôvodom na pohotovosť. nemusí to byť nič ale radšej chod, nech si kľudnejšia. držím palce.

cerez
10. mar 2014

@radqa Do poradne je jedna vec, ale ako náhle máš nejaký problém, treba ho riešiť aj mimo poradne. Na to máš právo!!!!!!!!!!!!!!!!! Takže šup-šup k dr.

afrika
10. mar 2014

@radqa ahoj, jednorázové špinenie sa v tomto tt môže vyskytnúť, no ty to mávaš každý večer.. určite by som išla k dr... nemusí a môže to niečo znamenať.. čo sa tíka srdiečka - to nieje vidno voľným okom, či bije.. tím ťa samozrejme plašiť určite nechcem, ale je to proste tak..
takže kľud, žiadny stres a určite navštív dr.. držím pršteky 🙂

afrika
10. mar 2014

@radqa ono to čo vidíš pohybovať ako srdiečko (alebo cítiš rukou) je tvoj vlastný tep v brušku.. daj vedieť ako to vyzerá - či si bola u dr, alebo sa to ustálilo

radqa
autor
10. mar 2014

Noo dakujem ... noo nebudem cakat a pojdem dr teda pre istotu... ono to ani nebola ze krv ale taky hnedy vytok... a najviac ma asi trapi aj to pochudnutie...

afrika
10. mar 2014

@radqa to schudnutie je určite z toho, že si choručká a teda ti menej chutí 🙂

radqa
autor
10. mar 2014

afrika a myslis ze to babetku mohlo uskodit? Lebo som v 20tyzdni a doteraz som pribrala dokopy len nejakych 2,5 kila a teraz este ked kilo schudnem :/ ale jem nasilu koli babu ale nechuti mi...

afrika
10. mar 2014

@radqa bábu to schudnute 1 kg určite neuškodilo.. moja bývalá švagrinka pribrala za celé tehu 8 kg a maličký je krásne zdravé dieťatko.. detičky si berú od nás toľko koľko potrebujú 🙂 🙂

helka107
10. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre