Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť maternice na začiatku tehotenstva

majka1739
20. nov 2014

Ahojte som tu nová, kamoška mi poradila túto stránku atak rada by som sa Vás opýtala niečo. V sobotu som si robila tehotenský test a vyšla mi druhá čiarka slabá, MS mi meškala 2 týždne, na pondelok som už bola objednaná k Dr. lenže dnes ráno sa dostavila mrcha 😒 ale veľmi nekrvácam ale strašne ma boli maternica až k dolu, nikdy ma takto nebolelo viem ako sa cítim pri mrche.. neviem teraz či je tam ešte nádej že som, no na druhej strane sa bojím či sa niečo nestalo ☹ prsia ma stále bolia mám ich napnuté a ťažké ešte som si nevšimla nikdy žeby také boli, cítim sa že som, mala som príznaky lenže dnes ma to prekvapilo.. stalo sa aj Vám niečo také a boli ste v tom ? čo mám robiť ísť po MS k lekárke ? 😒

danieli
20. nov 2014

Ísť hned k lekárke

iv01
20. nov 2014

Utekaj na gyn. pohotovost

majka1739
autor
20. nov 2014

zajtra pôjdem .. ani neviem či mi niečo bude robiť 😒

ichbinich
20. nov 2014

Ked mas termin na pondelok, tak tam chod a popis jej tvoje pocity.

majka1739
autor
20. nov 2014

@ichbinich pôjdem tam už zajtra.. nechcem aby sa niečo stalo

lyzzy
20. nov 2014

@majka173... Možno už sa stalo....nečakaj do riti a utekaj.

lyzzy
20. nov 2014

@majka1739... Sú dve možnosti....bud si tehotná nebola a prišla mrcha m..to by bol ten lepší prípad alebo sa niečo stalo s bábom....a v takýchto prípadoch sa neberie ohľad na to či krvacas alebo nie....vyšetrí ta...tak nebuď sprostá a chod

ichbinich
20. nov 2014

@majka1739
Zavolaj dnes, ze ci ta vezme este dnes, ak nie, tak zajtra...

majka1739
autor
20. nov 2014

@ichbinich volala som pre chvíľkou povedala mi že zajtra hneď ráno mám prísť .

katrin21
20. nov 2014

@majka1739 spravia ti sono.. ked uz nic ine apodla toho budes vediet...

ichbinich
20. nov 2014

@majka1739
Tak potom drzim palce, aby to bol plany poplach 🙂

stefka33
20. nov 2014

@majka1739 Presne toto som mala aj ja. 😒 Nie je to dobré.

majka1739
autor
20. nov 2014

veľmi sa bojím lebo s manželom už dlho plánujeme ☹ neodpustím si to keď sa niečo stalo 😢

lyzzy
20. nov 2014

@majka1739... Prečo nejdes na pohotovost????

michaelkanr
20. nov 2014

@majka1739 ked sa nieco stalo, tak si to nemohla nijak ovplyvnit, nic si nevycitaj. Velmi vela tehotenstiev sa konci potratom do toho 12. tyzdna, nic sa s tym neda robit, bohuzial. Drzim ti palce nech to vyjde🙂

majka1739
autor
20. nov 2014

@lyzzy volala som s lekárkou a povedala som jej ako mi je no on a mi povedala že mám ležať a hneď ráno mam prisť

erka2014
20. nov 2014

ja by som určite šla na pohotovosť hned..ak si tehotna, nemusi to byť hned potrat, ale v nemocke ti aspon zastavia krvacanie a povedia na čom si..

nikolet_89
20. nov 2014

@majka1739 ahoj ak sa snazis o babo a test ti takto vysiel isla by som okamzite na pohotovost...tak bud babo chces, alebo nie...kasli na svoju dr a bez co najrychlejsie rovno zistis ci si a ak si nemusis ihned utekat k svojej pojdes az o tyzden o dva, hlavne to dievca nezanedbaj bo babatko moze byt v ohrozeni...

sense
20. nov 2014

chod k lekarke...ja som tiez krvacala prvy krat som potratila a ked som druhy krat otehotnela tiez som 1xspinila a raz krvacala poriadne som si zas myslela ze je koniec nastastie to dobre dopadlo,

takze ja osobne by som nevahala ani minutku....este ti poradim citronovu stavu a nohy vylozit co najmenej chodit pokial chces cakat do rana....

mircalla
20. nov 2014

@sense ja uplne rovnako, 2 krat potrat a raz silne krvacanie, ale bolo to ok
@majka1739 moze to byt hroziaci potrat, nemyslim, ze mrcha....lekarovi

katkasofi
20. nov 2014

@majka1739 ... Smer pohotovosť. Spravia sono a uvidíš 🙂

bocianka123
20. nov 2014

@majka1739 a ked sa môžem opýtať - je to "špinenie", či už krvácanie? je to rozdiel ... ked nie tvoja lekárka, tak smer pohotovosť ... možno si nemala volať, ale ísť rovno k nej osobne .. ak to ale nemáš daleko ...

majka1739
autor
20. nov 2014

@bocianka123 je to krvacanie nie špinenie no ale nie je to silne .. len ležim .. boli ma maternica až smerom k dolu .. vždy keď som mala MS tak ma boleli vaječníky a nie maternica .. a pohotovosť mám o 4 dediny ďalej .. a k tomu je manžel v práci a príde v noci .. 😒

bocianka123
20. nov 2014

@majka1739 hm tak to je ozaj daleko .. tak lež a uvidíš zajtra. drž sa .

nikolet_89
20. nov 2014

@majka1739 zavolaj si sanitku, taxik, kamosku, brata, muz nech odyde z prace na priepustku ma nato narok, moze ist o zivot vasho nenarodeneho dietata urcite sa da nieco vymysliet

nanervy_2
20. nov 2014

@majka1739 taxik, ak ide o mimomaternicove tak to ohrozi aj tvoj zivot... pripadne ak si z dediny a doktor daleko, skus normalne pohotovost volat

materina_duska
20. nov 2014

Ak dobre rátam, tak si 4, max. 5 tt. Nepredpokladám, že by návšteva pohotovosti niečo zmenila. Môže ti len meškať MS, môže ísť o biochemické tehotenstvo, možno sa len prebiehajúce tehotenstvo nevyvíja ako má. Nechaj veci prirodzene plynúť. Príroda nie je hlúpa. Môj názor. A skúsenosti, bohužiaľ.

katy1979
20. nov 2014

Na tvojom mieste by s isla smer pohotovost. Do rana moze byt uz neskoro

garrincha
20. nov 2014

Miesto toho aby si utekala na pohotovost a zistila co sa naozaj deje tu vysedavas na internete a riesis domienky a pocity. Bud ti na babu zalezi alebo nie. Nechapem na co este cakas. Prepac, ze som taka zla ale udivuje ma to, my sme sa s manzelom tiez snazili skoro rok a tiez som zacala krvacat, hned som utekala lekarke a vedela som na com som. Tak bez a necakaj!

carey
20. nov 2014

@majka1739 Ja nechcem nic zle privolavat, ale presne toto sa stalo aj mne....minuly rok mi meskala M 2tyzdne, potom som ju dostala , ale bolo to len take slabe krvacanie...o 2 dni nato sa k tomu pridali presne tie bolesti co si pisala...neskutocna bolest maternici az dole...a nakoniec som skoncila v nemocnici na kyrete ...:/...a vtedy som sa dozvedela , ze som v 4tt a prave som potratila...takze toto nenechavaj do zajtra , ale hned chod na pohotovost...