Bolesti v podbrušku počas tehotenstva?

lea821
6. júl 2009

Dobry den mamicky a buduce mamicky.....chcela by som poradit..... Som tehotna a pocas tych par tyzdnov mam stale caste bolesti v podbrusku...Chcem sa iba opytat ci je to normalna vec alebo mam o tom konzultovat s mojim lekarom? a este ako dlho asi tie bolesti budu???? Dakukjem

papucz
6. jan 2012

@sandy3911 ahoj ja este nie, buduci tyzden asi zavolam ze kedy treba, som hrozne nedockava ale na druhej strane je asi lepsie pockat kym bude uz nieco vidiet.

adina75
6. jan 2012

ahoj Lea ja som v 12 tyzdni a tiez mavam bolesti v podbrusku a pritom sa ani nenamaham,doktor mi vravel,ze je to normalne lebo sa mi zvedsuje maternica a ja som ju mala este aj trochu potocenu inak je to v poriadku,pokial nemas nejake vedsie bolesti ak ano tak by si sa mala poradit z lekarom

kattysote
20. nov 2012

ahojte, aj ja mam take bolesti..a trolinku aj spinenie, iba 2 krat som to videla na toaletaku ( sorry ze tak detailne) , a hned som bezala k Dr. Bolo mi povedane ze vsetko je ok! Uzavrete, primerane v pohode! Vraj sa nemam namahat, ziaden sex a nestresovat sa..aaa to je problem, ako sa nemam stresovat ked ja som taka vystresovana z toho!velmi to babatko chceme!! Aj vy ste boli take citlive a stresovali ste?? ci nie?

shimie66
31. dec 2012

ahojte.chcela by som sa spitat ,ja som v 35 tyzdni tehotenstva a niekedy ma bolieva v podbrusku ako keby som mala menstruaciu.trva to len par sekund maximalne minutu ale v noci ma bolelo brucho aj pol hodinu.babatko sa hybe.neviete nahodou co sposobuje tieto bolesti?mala by som navstivit lekara?

111laura111
11. jan 2013

ahojte,mam otazku.pokusame sa o babo a o dva dni mam alebo nemam dostat mrchu.som nervozna,lebo ma pobolieva v podbrusku presne ako pred mrchou len slabsie.citala som,ze je to normalne v tehotnosti.co si myslite? podbrusko ma pobolievalo posledny aj tyzden a mam bolave bradavky.

jana9999
11. apr 2013

Dobry den mam taky problem uz dlhsiu dobu mam zavrate furt som unavena mam hnačky mam nadute brucho a hlavne dneska po sexe mam taky divny tlak v podbrusku a som hrozne nafuknuta.Zvetsili sa mi prsia som citlivejsia naladova a take veci.Prosim Vas poradte co to moze byt.Menstruaciu nedostavam nikdy pravidelnu tak podla toho neviem urcit co a jak.Dakuejm vopred za kazdu radu

belajova
13. jan 2014

baby ja som v zaciatku 17tt a tiez mam taketo pichlave bolesti raz na pravej strane a potom na lavej ale hlavne pri chodzi je to ok?

anitu
28. apr 2014

Caute baby.Aj ja sa chcem spytat,tyzden po ovulacii,som mala malo krvi ako s vytokom na toaletnom papieri,uz v ten den som mala krce a to aj odvtedy.uz siesty den.bolia ma aj krize.aj hlava sa mi raz zatocila.podla toho co citam,su priznaky tehotenstva.aspon dufam.na ultrazvuku som bola pred troma dnami.vaginalnej,ale nic neukazalo.a bolo by aj skoro nie?do menstruacie mam 2dni.dnes som spravila test,je negativ.mala by som pockat este.co myslite,mozem byt tehotna?ked mi nepride o dva dni,uz mozem mat pozitivny test nie?dufam ze bude.uz sest dni mam krce.

katulka74
28. apr 2014

@belajova ,je to v poriadku,aj ja som to mala,babetko si robi miesto,organy sa posuvaju...

anitu
28. apr 2014

Velmi som zvedava ci mi pride o dva dni.stale sa bojim ze hups,toto uz su urcite krce,ze mi pride menstruacia🙂 .no dufam nie..tieto priznaky mozu byt aj choroba mocoveho mechura.no neudem mysliet na zle veci..sustredim sa na tehotenstvo 🙂

anitu
29. apr 2014

No uz citim ze z tohobude menstruacia ☹ .uz aj na pravej strane ma boli,tyzden ma bolelo len na lavej.nechcem aby mi dosla 😒

lucky0348
16. jún 2014

ahojte,som v 22tt a zacala som mat hrozne bolesti akokeby v pravom vajecniku...dokina mi povedala ze su to bolesti zo zrastov po operacii vajecnika a neda sa s tym nic robit...ledva chodim,lezim,sedim....treba to len vydrzat :( 😖

myska24
16. jún 2014

Ahojte mamicky 🙂
Cakame babatko sme uz v 12tt ale mam problemy s krvavím spinenim...doktor mi tvrdi ze je to z nejakeho cipku na sliznici...iba teraz mi dal lieky na vkladanie proti zapalu ale akosi to nepreslo. Podla jeho slov to nekrvaca z maternice ani z dutiny ale ja uz neviem co mam robit.
Zacinam z toho blazniet a uz sa bojim chodit aj na wecko ☹
Stalo sa to niektorej z vas, dajte mi prosim vediet.

janica25
10. aug 2014

@lucky0348 ahojky ako sa mas stale mas tie bolesti?ja som teraz v 22tyzdni a tiez tieto bolesti mam od 13tyzdna stale kazdy den.Stale sa na to stazujem u dr.ale ze vraj vsetko ok asi to robia zrasty po cisarskom.Tiez len lezim lebo len co chodim je to horsie a vsetko taha.Aj ked si kychnem ci zakaslem vsetko tam citim boli...HDa

lucky0348
10. aug 2014

@janica25 ahoj,tie bolesti presli po cca 3dnoch,treba co najviac lezat a nenamahat sa...dlho potom bol klud a predvcerom to znova zacalo,tak ale ja uz koncim 29tt a drobec uz tlaci na vsetko 🙂....tak sa drz,urcite to prejde ;)

patricia128
28. nov 2014

Ja som tiež doktorke hovorila, že mám takéto kŕčovité bolesti ako pred MS a poradila mi užívať magnézium, že je to normálne a môže sa to vyskytovať aj počas celého tehu..

ririan
2. jan 2015

ahojte, ja som v 14tyzdni a dnes cely den lezim,cely den ma pobolieva podbrusko,raz slabsie,raz silnejsie,mam uz aj strach,neviem co robit,ci ist na pohotovost alebo nie, je to taka bolest ako pred kramami. Poradte, ak mate skusenosti, dakujem velmi pekne za kazdu radu.

ivkadracova
18. jan 2015

Tak som zavitala aj ja do tejto temy, pomohli ste mi viacere s mnozstvom informacii, co som tu nasla.
.
V prvom tehotenstve som take nepoznala.. teraz, opat v 12 tyzdni, som si uz povedala, ze behat asi viac nebudem. (pred tym som behala aj vo stvrtom mesiaci..) Citala som tu nazor jednej Zeny, ze vraj kazdym tehotenstvom je maternica slabsia. Nieco na tom moze byt, obzvlast ak prve tehotenstvo nebolo prave v mladistvom veku, ale okolo 30, a dalsie bolo hned po tom.. Ano, je to aj moj pripad, ku doktorovi zatial nejdem, ale zacala som brat magnezium. No o lezani cez den, kedze uz jedno dieta mame, si mozem tak posnivat v dobrej noci ked spi.
Moje symptomy su: tupe bolesti v podbrusku v akejkolvek polohe, pobolieval ma akoby aj vajecnik, a pri kazdom vstavani dostanem krc do brucha. Vstavat pomaly a drzat si brucho pomaha.. magnezium este neviem.
.
@ririan si si precitala vsetky nazory od zaciatku temy? daktore mi pomohli, spoznala som presne moje symptomy a vidim ako reagovali, a co dostali, alebo ako to riesili..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre