Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti v pošve, vodnatý výtok a tlaky v 20 týždni

pinkblond
13. okt 2012

Mam pocit ako keby to mna islo dietatko vypadnut mam bolesti a neviem co mam robit....mala som hematom a ten presiel ale teraz mam zas take bolesti ,pichanie ale aj mam pocit ako keby som bola nachladnuta na mechur stale cikam ...mam strach sa pohybovat lebo mam pocit ce zo mna vypadne a dost to boli a stale musim chodit cikat.....mala ste niektora taketo tazkosti? uz davno mam pichanie na to beriem magnezium ale teraz sa to stupnuje .

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pinkblond
autor
13. okt 2012

@kinna aj ja 75 % dna lezim ....neviem co to je ten vytok.....citim take pichanie aj okoli klitorisu .... joooj stale mi nieci je ☹

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamajka
13. okt 2012

Presne, ak cítiš aj tlaky, šup šup do nemocnice. čím skôr tým lepšie. Prinajhoršom tam pôjdeš zbytočne a pošlú ťa domov, ale aspoň budeš mať istotu 🙂

11anjelik11
13. okt 2012

pinkblond ja som mala niečo podobné pred týždňom (bolesti,kŕče v podbrušku) a stále sa to stupňovalo, keď ma chytili bolesti po tretíkrát okamžite sme išli na pohotovosť,nakoniec si ma tam nechali,bola som tam dva dni,dostala som infúzie a na noc čípok,momentálne som PN a už asi aj ostanem,určite choď na pohotovosť!!!

pinkblond
autor
13. okt 2012

@mamamajka ja neviem ci su to tlaky ..... este som to necitila tak si to len myslim...vsetko je pre mna nove

mamamajka
13. okt 2012

No ak máš pocit že bábo z teba ide vypadnúť tak by to mohli byť tlaky.

jaruska8
13. okt 2012

Bež na pohotvosť, radšej treba byť hysterka, ako prísť neskoro. 😒

luciferkax
13. okt 2012

Utekaj na pohotovsť a neseď tu.. môže to byť kadečo! Radšej stokrát zbytočne ako raz neskoro 😉 😉 držím palce D:

mary_en
13. okt 2012

a daj vediet co a ako, nech sa o teba tolko nebojime. to vies jedna za vsetky, vsetky za jednu. drz sa

dejka77
13. okt 2012

@pinkblond Ja mam nieco take asi od 28 tyzdna. Citim tlaky, aj to, ze sa babo hybe ovela intenzivnejsie nez to bolo pri prvom tehu. Tiez mam vytok, ale ten som mala aj 1x. Boli ma panva a krize. Su to normalne priznaky tehotenstva, ale tiez by som ti odporucila ist k lekarovi. Ja som v zahranici, tu to nejako neriesia, akurat ked mi skontrolovali polohu babatka tak mi povedali, ze je to ok a ze este nie je uplne dole. Totiz z takychto veci moze hrozit predcasny porod. Ja uz to nemam daleko do terminu tak som pokojnejsia. Odporuca sa nosit pas na brusko, ja ho nosim a zda sa mi, ze to pomaha. A to, ze chodis casto na wc tak to mame vsetky ci uz mame nejake problemy alebo nie.

pinkblond
autor
13. okt 2012

no bola som na poohotovosti a uz som doma.......pozrel ma a ze nic zle nevidi .pichli mi magnezium a ze aj to neprejde tam mam ist lezat ....aj tak nemam dobry pocit , ani na sono ma neposlal ani mi nepovedal preco ma to boli....len tolko ze ak to neprejde mam ist k svojmu doktorovi ....zeny aj vas tak boli vysetrenie? ci len ja som taka maznava ☹

kveta
13. okt 2012

@pinkblond Dali Ti pasy na zistenie, ci nezacali kontrakcie? Skontrolovali, ci Ti neodteka plodova voda pomocou testu na vlozke? Sa mi ten postup lekara nejak nezda..

11anjelik11
13. okt 2012

čudné,že ťa ani na sono neposlal,mňa hneď vyšetrili a aj sono spravili,aby zistili či je malé v poriadku a aj napriek tomu,že bolo,si ma tam nechali a veru aj mňa bolelo vyšetrenie 🙂

pinkblond
autor
13. okt 2012

@kveta
@11anjelik11 nie nic......len ma vysertil, odber mocu, pichli magnezium a poslali ma domov ......ze ak sa to bude stupnovat mam prist .....ani neviem ci je babo v poriadku :/

kveta
13. okt 2012

@pinkblond Sakra.. :/

11anjelik11
13. okt 2012

no ani mne sa to veru nepáči,ak by sa ti tie bolesti stupňovali,tak určite utekaj a vyslovene si žiadaj aj sono, to ja som si ho žiadala aj pri prepúšťaní z nemocnice,aby som bola pokojná,však práve psychickú pohodu matky malinké potrebuje cítiť...dúfam,že ti to magnézium pomôže

kveta
13. okt 2012

@pinkblond Mne v tejto faze okrem magnezka dali silné myorelaxancia a musela som v kuse lezat.. sono bola samozrejmost..

Ak mas infekciu v posve, moze spustat predcasne kontrakcie.. takze to treba preliecit..

A cisto babsky recept.. pi vela vody.. zriedis hormony sposobujuce napatie svalov.. ale toto by chcelo fakt lekara..

pinkblond
autor
13. okt 2012

no musim si to dako vytrpiet do pondelka kym pojdem k mojmu lekarovi......no len dufam ze sas mi to nezhorsi .....pondelok este daleko dufam ze to prejde a nebudem musiet ist na pohotovost,lebo tam miu asi aj tak nepomozu :(

anjelicek26
13. okt 2012

@pinkblond - nejdes na inu pohotovost? Antibiotika ti fakt mali dat hned, ak mas hnis, mas zapal a tym padom je ohrozene aj dieta, ak sa to nelieci :( Ak sa zapalia plodove obaly, je to uz velmi kriticke :( Docasne pomoze vysoko davkovany vitamin c, cranberrie dzus a vylucit vsetko sladke, ale nie je to riesenie problemu :(

pinkblond
autor
13. okt 2012

@anjelicek26 sladke mi skodi??? jooj a ja som toho tolko pojdela

anjelicek26
13. okt 2012

@pinkblond - ak mas zapal, tak v tom sa bakteriam najlepsie dari, v kyslom prostredi najhorsie. Ak chces fakt ist k dokymu az pondelok, tak od sladkeho ruky prec a dopovat sa kyslym.

pinkblond
autor
13. okt 2012

@anjelicek26 ked ja som uz zufala stale beham po doktoroch a mam pocit ako keby si mysleli ze som sibnuta a prehanam .... tak preco mi nedal nic dek mu povedala sestricka ze ma hnis v moci? jooj to je tak zle ked mi niikto nepomoze ☹ mozem si dat taky vytazok z brusnicc? Urinal sirup je tam napisane ze tehotne to mozu...ale je ten sirup sladky

pinkblond
autor
13. okt 2012

@kveta co to je myorelaxancia?

kveta
13. okt 2012

@pinkblond Mozes brusnicovy dzus.. Myorelaxancia uvolnuju, relaxuju svaly.. Bola si na pohotovosti? Nemozes ist teda naurgentny prijem do nemocnice?

mamamajka
13. okt 2012

Tak chod na pohotovosť ešte raz - večer, to už by tam mal byť iný lekár... Alebo zajtra. ved tam ten jeden doktor predsa nekempuje celý víkend 🙂 Pondelok je fakt strašne ďaleko... 😒

11anjelik11
13. okt 2012

väčšinou majú služby od 6tej do 18tej,takže je dosť pravdepodobné,že tam bude už iný lekár 🙂

paris3
13. okt 2012

fakt treba davat pozor na mozne zapaly mocoveho mechura a aj gynekologicke zapaly! nepodcenovat, riesit hned, co najskor. ja som na to brala antibiotika v tehotenstve, nie je to idealne, ale je potvrdene, ze tieto zapaly mozu vyvolat predcasny porod.... nechcem strasit, ale radsej nic nepodcenit!
este jednu vec... doktori tiez nie su neomylni, niektori veci radi 'odflaknu'. chod tam aj teraz, ak je tam iny lekar, pripadne zajtra ci skonzultuj viacerych doktorov, kym ta riadne niekto nevysetri. moja gynekologicka to na rozdiel od inych doktorov nikdy nepodcenovala. vzdy v tehotenstve zobrala moc na vysetrenie a vyter z posvy. to je minimum na com by som trvala! hlavne sa nenechaj odbit.... mrziet by to mohlo hlavne teba, tak si to vyboxuj!
drzim palce 😉

pinkblond
autor
13. okt 2012

teraz mi je kusok lepsie.... pijem vela vody a dala som si urinal sirup........uvidim co bude v noci,zajtra .....len dufam ze je moje babo ok 😒

Tu začni písať odpoveď...

Odošli