Bolesti zubov. Čo mám robiť?

lucinkapc
14. apr 2008

Ahojte, kto mi poradí ako s boľavými zubami? Je to na nevydržanie, k zubárovi chodím skoro každý deň a nič nepomáha. ☹ Aké lieky proti bolesti bábätku neuškodia? Som v 10tt.

bambulka026
9. jún 2012

@lucinka1104 ake su to homeopatika.
Mna tiez strasne boli zub, sa mi cely odlomil popri dasne, tak mi ho len zaliala volakym cementom a kazala prist vo stvrtok.
Mne v lekarni povedala ze paralen a panadol mozem od bolesti, no zatial vyplachujem ustnou vodou a to na chvilku zabere...

lucinka1104
10. jún 2012

@poseidonka traumel sa volaju a ani paralen neublíži

llienkaa
13. júl 2012

viete mi poradit co pomoze na opuchnute dasna? mam to uz asi 4den diteraz som si to vyplachovala len ustnou vodou v lekarni mi dali salviu ze si to mam vyplachovat od dnes zacinam ale strasne ma to boli a uz aj dasna krvacaju ☹ dakujem za kazdu radu

zuzi0911
13. júl 2012

@llienkaa ahoj skusete kamilky na vyplachovanie a aj obklady mne to vzdy pomohlo,alebo postruhany cesnak.

llienkaa
13. júl 2012

@zuzi0911 postruham cesnak a prilozim? to som este neskusala to znie dobre, dnes rano som si dala tu salviu teda tu vylohovanu vodu som si ti preplachovala ono to na chvilku pomoze ale potom boli zas ☹ som len v 6tt dufam, ze to prejde a nebude to horsie. moc dakujem ten cesnak tiez skusim

zuzi0911
13. júl 2012

@llienkaa neni zac to poznam a dufam ze ti to zaberie

jajka78
29. mar 2013

ja som 4tt, je zatial vidiet len gestacny vak, ale mam zlomeny zub a neskutocne cele dni drazdi, si je zlomeny az cez korunku, lieky zatial nechcem neviem co robit, dr vraj mam vydrzat ko sa to vyvinie, mam tam vycistene kanaliky ale praskol.ja by som si dala najradsej vytrhnut ale neviem ci to neublizi babu...

@lucinka1104 ako si riesila tie zuby?zabralo ti daco?

ajusik11
2. jan 2014

Prosim vas strasne ma bola 3 zuby od stolicky prosim poradte mi nieco 😢 ☹

ivuska027
2. jan 2014

@ajusik11 no a zubar, co na to vravi? preco prave od stolicky myslis?

ajusik11
2. jan 2014

ivuska027 moja zubarka ale njeje v ordinacii a ma volno ja mam taku sprostu zubarku ze mi blombuje mliecne zuby

nikolka1992
10. jan 2014

ahojte baby,ja som v 9tt,a lekar mi zakazal akekolvek lieky celkovo ! mala som zapal dasien,zubarka mi to vycistila a dala na to daky gelik a ja si vyplachujem to dasno bylinkami a pomaha velmi! odporucam

lolinka2701
30. mar 2014

Ahojte,chcela by som sa opytat co mam robit ak mam bolesti zubov lebo ja nedokazem ist k zubarovi ja mam uplne panicky strach zo zubarov a to ze ani si len nesadnem a neotvorim usta ak to ma niekto tiez tak ma chape,mna predtym vzdy uspali ked mi trhali ale teraz neviem co mam robit ,davam si cesnak v baze do uska a zatial mi to pomaha ale neviem ako dalej a som v 7tt.Dakujem pekne :( ☹

kuzelna
30. mar 2014

Tiez som mala problemy zo zubami,pomohlo mi potieranie zuba a bolaveho okolia pomletymi klincekami.Aj ked su klinceky dost aromaticke..nejako mi neprekazalo mat ich vsade v ustach. 🙂

lolinka2701
8. apr 2014

Ahojte,mna tiez casto bolia zuby a bud potriem dasno alpou alebo kvapkami ktore sa volaju Florsalmin te hlavne ked opuchnem,a este je dobre si dat kusok cesnaku do vaty zabalit a dat do toho uska na ktorej strane boli zub,mne to zatial pomaha.

7764803
15. apr 2014

Zdravim. Mam skvely produkt kktory funguje ako zazrak na zuby 🙂 Neveril som tomu sam, lebo stale som kupoval kadejake drahe pasty pripravky a podobne, no vacsina nemala ziaden alebo len minimalny ucinok. No narazil som na 100% prirodny produkt z byliniek ktory mi zabral okamzite po prvej aplikacii. Vecer som ho pouzil a rano bola bolest prec. Dokonca zmizla aj citlivost mojich zubov.Ak chces vediet viac napis mi na 7764803(zavinac)gmail.com Pekny den 🙂

keselova
1. máj 2014

😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre