Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Časté tvrdnutie bruška a silné bolesti chrbta. Mám ísť na pohotovosť?

luhusak
29. okt 2015

Ahojte,pýtam sa prvykrat,snad dobre.som 32 tt a stvrty den mi niekolkokrat za hodinu tvrdne brusko.nepomaha uz ani tepla sprcha. Cele je to spojene so silnymi bolestami chrbta a obcasnym vracanim.dnes je stvrtok a moj doktor ma dovolenku.nechcem zbytocne panikarit a stresovat v nemocnici,ale po tolkych dnoch bez spanku zacinam byt zufala a mam obavy,ako to zvladnem do pondelka.ma s tym niektora skusenosti? Dakujem za kazdu radu... 😒

sardinka335
29. okt 2015

Radšej chod na pohotovosť, tvrdnutie niekolko krát za hodinu a silne bolesti chrbta, to neznie dobre. Vyšetria ťa a uvidíš na čom si. Píšeš ze ,,po tolkých dnoch,,, na čo si čakala...davno si mala ist gynošovi kym bol v ordinacii.

margaretka_
29. okt 2015

určite radšej choď k lekárovi, teda na tú pohotovosť. vždy radšej zbytočne, ako niečo zanedbať. a keď ti aj povedia, že je všetko ok, tak nemusíš zbytočne stresovať celý víkend.
držím palce

verronica
29. okt 2015

Môže to znamenať začínajúci pôrod, utekaj na pohotovosť

adalea
29. okt 2015

Mne takto začal v 30tt predčasný pôrod, iba som nevracala. Hneď ma prijali do nemocnice a podarilo sa to zastaviť. Držím palce. Hneď utekaj.

chovancova27
29. okt 2015

veru by som utekala radšej, tvrdnutie brucha niekoľkokrát za deŃ je ok, niekoľkokrát za hodinu nieje ok + bolestí krížov a brucha - u mna tak začínal pôrod 😕

seahorse27
29. okt 2015

Nechces zbytocne panikarit? To nemyslis vazne....uz davno si mala byt na pohotovosti 🙄

cerez
29. okt 2015

Dievčatá ti dobre radia, šup do nemocnice. Snáď si už tam! Radšej ísť zbytočne, ako niečo zanedbať!!!

vika35
29. okt 2015

tak ja ken dufam, ze uz si v nemocke. ja som mala podobne tiez okolo 32tt v noci. rano som mala poradnu, lekar na mna kuka, ved vy mi tu rodite a supom ma poslal do nemocky. nastastie po 5 dnoch na infuzkach si to mala este premyslela a predlzila si pobyt v mojom brusku.
drzim palce nech to dobre dopadne.

nk599
29. okt 2015

To iste som mala ja v 30 tyzdni a hrozil mi predcastny porod utekaj na pohotovost radsej 100 krat ako ani raz a neskoro . A pri druhej tiez 30 tyzdni a potom 36 tyzdni .

mamjka
29. okt 2015

@luhusak ako si dopadla?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli