Celková anestézia na začiatku tehotenstva

31. dec 2021

Ahojte...bola som nedávno na operácii v celkovej anestéze a asi som v Tom čase bola už tehotná..ale tak že týždeň dva tri proste začiatok...a vôbec som o Tom nevedela... Máte niekto takú skúsenosť? Rizika ? A podobne. Ďakujem

20erika07
31. dec 2021

Ano mam a musela som ist do Martina na konzultáciu, vziat vsetky papiere od operacie a tam posudzuju zdravotne riziká , mne tehotenstvo ukoncili, okrem anestezy som brala vela škodlivých liekov v tom case

autor
31. dec 2021

@20erika07 a bolo to kvôli tej anestéze či kvôli tým liekom? Ja som lieky nebrala žiadne iba od bolesti asi 2x

20erika07
31. dec 2021

To presne neviem, aspon tá pani dr nebola velmi zhovorciva ale moja gyn.mi povedala, ze najvacsie riziko z toho vsetkeho bola antika ktoru som brala lebo som nevedela ze som tehu a ta narkoza

petamich
31. dec 2021

tak ono je celkom dolezite kedy to bolo 1-2 tyzden (pred ovulaciou) prakticky tehotna nie si, urcite sa porad s lekarom a ten ti mozne rizika povie ale ak to bolo takto v zaciatkoch, mozno tam i ziadne nebudu, drzim paste 🤞🏻

janinah
31. dec 2021

Vôbec by som to neriešila a užívala si tehotenstvo.

autor
31. dec 2021

@janinah no idem sa o to snažiť, ale tak pochybnosti sú vždy, to hádam chápete

janinah
31. dec 2021

Pochybnosti sú vždy.kym nemáte v rukách zdravé dieťa...
Všetko je o nastavení v hlave...

januska41
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska41
18. aug 2022

Môžem sa spýtať ako ste s tým tehotenstvom dopadli?

autor
18. aug 2022

@januska41 no tak že v pondelok mám termín pôrodu. Všetky testy a výsledky sú dobré

januska41
19. aug 2022

🙂) super, teším sa s Vami a blahoželám, nech všetko dobre dopadne a už sa len vytešujete 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre