• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Choroba na začiatku možného tehotenstva. Mám navštíviť lekára?

22. júna 2012 
Ahojte, som čerstvý člen.
Snažíme sa s priateľom o bábätko, zatiaľ to vyzerá tak,že sa nám aj podarilo, lenže teraz som sa ochorela,od včera mám aj horúčku. Čítala som že na začiatku tehotenstva to nie je dobré znamenie, mala by som navštíviť lekára ?
Dakujem za odpovede
28. nov 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuchu to nie je nič výnimočné, skoro každá tehu ochorie na začiatku lebo máme kvôli bábätku zníženú imunitu. Ak máš horúčku, tak choď určite k lekárovi. Ja som bola tiež prechladnutá, ale zvládla som to aj bez lekára a bez liekov. Popozeraj homeopatiká v lekárni, tie môžu aj tehotné... :wink:
28. nov 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem ti veľmi pekne Kila, a ty ináč ako ?
28. nov 2007 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, dobre... :wink: Ja som brala sirup Stodal na kašeľ... :wink: A veľa oddychuj! :dizzy_face:
28. nov 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Oddych? To sa nedá, pracujem ako recepčná a to 24 hodín, takže až zajtra ráno sa dostem domov.

:unamused:
28. nov 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A je ti dobre, nenapína ťa?
28. nov 2007 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
V podstate ešte ani test som si nerobila, trošku sa bojím, lebo minule sme čakali že vyjdu tie čiarky, a vyšla iba jedna, bolo to hrozné.
Takže ešte týždeň počkám a potom urobím.
Ale bolo to zvláštne minule, lebo som mala príznaky tehotenstva.
Bolo mi zle, ranné nevolnosti . . ., nerozumiem tomu.
Práca, tak to teraz dufam, že nám vyšlo, a myslím si že žiadný doktor by nedovolil pracovať 24 hodín tehotnej, alebo áno ? :frowning2:
28. nov 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuchu už ti mešká? V prvom rade musíš urobiť test... určite ti nedovolia pracovať 24 hodín...
28. nov 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už mi mešká 9 dní
28. nov 2007 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už urob test! :sweat_smile: Na čo čakáš? Už ti musia vyjsť 2 paličky! :wink:
28. nov 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myslíš si ? Bola by som rada, veľmi !
28. nov 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Určite Chuchu, určite! :dizzy_face: Tak bežkaj do najbližšej lekárne a ráno cikaj! :wink:
28. nov 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem ti pekne, si fajn, aj ja ti budem držať palce, aby všetko dopadlo čo najlepšie ! Kedy ku Vám priletí bocian ?
28. nov 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuchu, kup testik cez obednu prestavku a hned cikaj :grinning:
28. nov 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja cem vediet ci je chuchu tehulkaaaaaaaaaaaaaa. chuchuuu, sprav test.
test test test test test ........ test :grinning: .
28. nov 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuchu 26. apríla... :slight_smile: ...no vidíš, tak smelo do toho! :wink:
28. nov 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musím Vás trošku sklamať, lebo tu kde ja pracujem, ( www.hotelhrabina.sk), tu nie je lekáreň, takže až zajtra budeme vedieť výsledky, ale dakujem že ste také zlaté
28. nov 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej chuchu, na bukovci?
28. nov 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Áno, na Bukovci pracujem, ináč je to prekrásne prostredie, len 24 hodín presedieť je ťažké
28. nov 2007 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to poznam. som kosicanka :grinning: .
28. nov 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuchu takze zajtra cakame na vysledky :grinning: . ale je to podla mna iste :slight_smile:
28. nov 2007 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CHuchu....ja som mala podobný "problém" pri poslednej menštruácii, ktorá nebola úplne taká ako každá iná som mala rôzne príznaky tehotenstva, jeden test mi ukázal jednu paličku druhý dve paličky, tak som navštívila lekára, ale odber nepotvrdilo tehotenstvo, a najbližšia menštruácia už neprišla.....tak som šla znova k lekárovi, znovu mi vzali krv, a potvrdili mi že som tehotná a pri USG mi povedali, že som v druhom mesiaci....čiže už vtedy som bola, takže asi tak.....držím palce....aby Vám to vyšlo :grinning:
28. nov 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takže nič nie je stoˇ% - né, gratulujem katka
:slight_smile:
takže zajtra !

inak, prosím Vás povedzte mi každej z Vás bolo zle na začiatku ?
28. nov 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuchu mne bolo zle asi tak 2-3 týždne... ale nie veľmi, ja som ani raz neblinkala.
28. nov 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuchu drzim palce zajtra testuj verim ze si tehulka :slight_smile:
28. nov 2007 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuchu ...no ja by som mala byť 5-6 týždni, a je mi zle, je pravda, ale neblinkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: posledné dni sa mi neskutočne točí hlava....bolí ma celé telo, a bolí v podbrušku....a je mi ako na vracanie, ale zatiaľ všetko ostáva vo mne :grinning: ja sa niekedy aj cítim ak ov inom svete....ale je to indi vindi...niekomu nie je nič, a niekto si to zlízne za všetkých... :slight_smile:
autor
Mne je strašne niekedy,nekrúti sa mi hlava, ale ranné nevoľnosti ma trápia. Ináč som v pohode, zatiaľ som nepribrala.
Chuchu a možno ešte aj schudneš na začiatku... :wink:
28. nov 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To fakt sa dá schudnúť na začiatku ?
28. nov 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuchu veru... :wink: ale to nie je nič výnimočné, takže kľud... :wink:
28. nov 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatiaľ ani ja som nepribrala......a mna trápi dosť to, že nemám chuť do jedla veľmi, a som jak malé decko, aby som sa prinútila, ale nehladujem zasa, to nie, ale chcelo by to viac vitamínov a podobne :unamused:
28. nov 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok