• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Choroba na začiatku možného tehotenstva. Mám navštíviť lekára?

22. júna 2012 
chuchu86 - gratulujeeeem, strasne moc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , drzim palce, nech je vsetko tak, ako ma byt :wink:
rychlo info do pasu, aby si to mala stale na ociach :slight_smile:
Inak k priznakom - ja som mala len pocit, ze tehotna som (tak som si spravila 2 testy a tie ukazali, ze mamina je carodejnica //)a ked som zacala krvacat 2 hodiny po odbere krvi na potvrdenie, presvedcila som dokiho, ze to MS nie je a on ma potom na oplatku presvedcil ist do nemocnice... odvtedy som PN. Zle mi zacalo byt v 16tt a priberat som zacala az v 20tt, takze vsetko je veeelmi individualne.
Dievcata drzte sa a dobre sa starajte o fazulky :wink:
6. dec 2007 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snazilky a tehulky
chuchu gratulujem k malej bodocke a nech pekne rastie
ja som bola pocas tehu 3x chora, liecila som sa len homeopatikami, sirupcekmi, cajickami - tak ti prajem, nech sa co najskor uzdravis
6. dec 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Dakujem pekne Katka, tak dufam, že všetko je v poriadku, lebo som brala antibiotikum a dosť silný
6. dec 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuchu drzim palce a neboj vsetko bude OK ja som vo 8tt dostala pasovy opar vsetci ma strasili a vidis sme v 18tt a v utorok sme boli na 4D a malicka je v poriadku :dizzy_face:
6. dec 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. dec 2007 o 17:18 • alainta
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. dec 2007 o 17:31 • chuchu86
ahojte nejak je tu ticho
chuchu ako sa mas?
7. dec 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Velmi dolezite bacha na virusove ochorenia ako napr. chripka v prvom trimestri je to pre plod velmi nebezpecne, poskodzuje ho, lebo virusy prechadzaju placentou. Tak drzim palce a opatrujte fazulky. :wink:
8. dec 2007 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Loss, dakujem mám sa, zatial dobre, uvidíme zajtra čo povie lekár,som zvedavá. A ty ako sa máš ?
9. dec 2007 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: chuchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, ja som to tušila
10. dec 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola u lekára, všetko bolo ok, zatiaľ, srdiečko bije ako o dušu.... :grinning: :grinning: :grinning: a 20teho idem znova, prežiť december v pohode a začnem nový druhý trimester :grinning: :grinning: dúfam, že sa isté stavy polepšia
10. dec 2007 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: chuchu a čo polovička? Tešili ste sa čo? :grinning:
10. dec 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Katka, priateľ sa tešil, tešili sme sa spolu, rodine to oznámime až 25.12, ked budeme mať zásnuby.
12. dec 2007 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ináč som sa chcela spýtať, aj vy ste také unavené ako ja ? Bolia Vás aj prsia ?
Mne sa strašne zväčšili.
12. dec 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chuchu
jasne ja spim este aj teraz cez den no prvy trimester je unava,unava a zase unava prsia velke a bolave od 17tt ani neviem ze som tehu nic mi nie je len brusko mam velke :wink:
kolko si tehu?
12. dec 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozor, chrípka! :confounded:
Vo všeobecnosti sa odporúča, aby sa žena pri plánovanom tehotenstve nepokúšala otehotnieť v obdobiach chrípkových epidémií, alebo mesiacoch, kedy je riziko podobnej nákazy veľmi vysoké. Chrípka či iná zdanlivo triviálna infekcia v prvých týždňoch tehotenstva (teda ešte skôr než žena tehotnosť rozpozná) môže viesť k poškodeniu plodu, alebo k ukončeniu tehotenstva ešte v tomto skorom štádiu.
28. jún 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebujem surne radu ....svagrinka je tehotna cca 6-7tt s tym ze je chora horucky nema len kasel a nadchu a kasel teda dooost silny teraz bola na wcku a vybehla vyplasena ze zacala jemne spinit...poradte co robit ....snad nieje neskoro
22. jún 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielitka26 no volat sanitku alebo okamzite na pohotovost
22. jún 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xlucia myslis ze ju nechaju aj v nemocke ? mam o nu strach lebo na sono este nebola vraj staci az na srdiecko a to zhruba o tyzden...no len aby to nebol koniec tak vytuzeneho tehu
22. jún 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielitka26 to neviem. ale urcite nech ide. radsej zbytocne ako neskoro
22. jún 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xlucia takze nechali si ju v nemocnici dostala injekciu klud na lozku a sme 6+1tt .....dakujem za pomoc
22. jún 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielitka26 za malo. vsak som nic nespravila. budem na vas mysliet, lebo nic viac ako mimi nie je. drzte sa
22. jún 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok