Clexane a špinenie v tehotenstve

alilka
16. máj 2019

Ahojte žienky..som v 9tt ..a už skoro 4 týždne spinim..hnedý hlien vo väčšine. Posledné dni bordovy až do čierna,tmavo hnedá. Nevedia zistiť z čoho to je..už som ležala aj v nemocnici skoro týždeň .bábätku sa darí,rastie ako ma, zodpoveda presne týždňu,srdiečko krasne bije .🙏 Máte skúsenosti s tým že vám spinenie-dlhodove spôsoboval clexane?alebo hoc aký iný heparin na riedenie krvi..dosť ma to cele stresuje..asi je to normálne... Toto je moje 8sme tehotenstvo..predtým všetké boli neúspešne .😔😔 Prosím poraďte ..ďakujem

janulka257
16. máj 2019

@alilka ahoj, verím že sú to nervy a stres. Len ťa chcem povzbudiť ❤️ ak sa bábätku darí, rastie, tak ho to spinenie zjavne neohrozuje. Ja Clexane užívam celé tehu, dokonca aj s anopyrinom. Môj gyndos mi povedal, že má skúsenosť, že ak žena počas tehotenstva užíva Clexane alebo iný nizkomolekulárny heparín, tak to tehotenstvo sa aj lepšie udrží a donosí. Ver tomu, že to prejde ❤️ a bude to dobré. Možno ešte ster/kultiváciu by ti gyndos mohol spraviť, či to spinenie nemôže spôsobovať nejaký bacil... veľmi držím palce a prajem veľa síl ❤️
inak... ak sa chceš ukľudniť, kúp si angel sounds... škoda že ja som o tom nevedela skôr, by som si ušetrila kopu nervov 😁🤦

alilka
autor
16. máj 2019

@janulka257 ďakujem za povzbudenie 😉 angelsound je už na ceste..už ho očakávam ako najata 😁 verím že presne on mi pomôže keď bude deň v strese..😊 no tá moja gynda to dokopy vôbec nerieši..čo sa mi vôbec nepáči ,ani krcok mi nepozrie..no celé zle ..zajtra idem na 3D tak snáď možno tam mi to celé dr dokaze nejako vysvetliť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre