Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomôže na atopický ekzém v tehotenstve?

griottka
10. okt 2014

v damskom klube bol nejaky ukraj.lekar,kt. hovoril o nehormon.liecbe aj pre tehotne...viete o tom nieco viac?

orlik4
10. okt 2014

atopicky ekzem je prejav bordelu v traveni. plus rozhadzane hormony v tehotenstve = hotova katastrofa. nasad si hylak forte, plus nejake probiotika, kazdy den, kludne aj cele tehotenstvo. kym mas loziska, ktore svrbia, tak natierat gencianom a zinkovou mastou. urcite nicim mastnym. na hydratovanie eucerin atopicontrol, telove mlieko. ale hlavne sa povenuj traveniu. vela vela zeleniny. obmedzit lepok, resp. bielu psenicu. najlepsie uplne vylucit biely cukor a nezakysane mliecne vyrobky. mam dve deti s ekzemom, tak tolko moje rady. na ceskom MK je jedna fantasticka poradenska skupina pre atopikov. ak sa mi to podari, tak poslem
inak bez hormonov to ide aj mimo tehotenstva. vlastne bez hormonov to ide najlepsie. hormony to z dlhodobeho hladiska zhorsuju

nutrimas
10. okt 2014

Ekzemy a kozne problemy odzkadluju len stav nasho vnutra, cez pokozku sa von predieraju odpadove latky, toxiny..aj vo forme svrbiaceho ekzemu...Odporucam Vam riesit to hlavne zvnutra, upravou stravy - vylucit bielu muku a vyrobky z nej, kravske mlieko - ako alternativy su rozne rastlinne mlieka, prip. z orechov, semien, a uplne vylucte aj biely cukor - velmi vhodna a zdrava nahrada je Brezovy cukor, ktr. neprekysluje organizmu.
Na vnutornu ocistu odporucame bodliakovy olej, len 100% za studena lisovany, ma velmi silne ucinky pri ociste najmä pecene a zaroven ju aj posilnuje. Pecen je organ najviac zatazeny toxinmi, aj spravne nefunguje pecen, neplnia si spravne svoju funkciu ani ostatne organy v nasom tele, ktr. spolu velmi uzko suvisia.
Na vonkajsie osetrenie by sme odporucali konopny olej, alebo mast, alebo ine vyrobky s obsahom konope. Velmi pomocna pri ekzemoch a koznych ochoreniach je aj nimba - nimbovy olej, mlieko, mast atd.
Pocas tehotenstva nemusite mat ziadne obavy, su to 100% prirodne oleje a produkty, ktr. nemaju ziadne negativne ucinky.
S uvedenou kombinaciou mame velmi dobre skuenosti, aj osobne. Spominane prirodne produkty najdete u nas na stranke, pri vybere Vam radi poradime.
@griottka

blue99
10. okt 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

vyskúšaj natierať toto veľmi pomáha
http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/aloe-v-tube/

ivetlo
10. okt 2014

Ja sa stotožňujem s blue99. Dcérka je atopik a výrobky z tejto firmy jej maximálne pomohli. Ale aj úprava stravy. Spolu to ide dobre. Mi používame od nich čaj a mydlo na umývanie. A keď sa jej vyhodia znovu flaky tak natierame firstom (sprej z aloe vera) a to pomáha.

evalaska
12. okt 2014

Mne nepomohlo absolútne nič,mala som také ekzemy ze ma to až desilo.našťastie len svrbeli bála som sa ze začnú stipat lale nastastie nie.ale obrovské plochy boli postihnute.takmer cele telo.dalo sa to vydržať pri pravidelnom premastovani a striedaní telovych mliek.napríklad excipial lipolotio,niečo od eucerinu,exomega (u mňa všetko na jedno kopyto,nevylieci ale zmierni) ale.tri dni po pôrode som uz nemala skoro nič len pár mini fliacikov ktoré mám celý život ;)

maca283
13. okt 2014

Ja by som odporucila san Aktiv krem a aj kupel Je to z mrtveho mora Pozri si www.just.sk

Tu začni písať odpoveď...

Odošli