Čo vám pomohlo na neskutočnú nevoľnosť v tehotenstve?

14. jan 2024

Žienky prosím Vás co Vám pomohlo na neskutočnú nevoľnosť v tehotenstve? Ja už som zúfalá pri prvom dieťati som ani nevedela ze som tehotná taky ľahký priebeh no teraz pri druhom od rána až pokiaľ nezaspím je mi nonstop strašne strašne zle nevoľno nezvraciam to je najhoršie nič nejde von ani nič nejem , piškóty banán veľa vody ,Fatra, už som kúpila aj z lekárne tie lizanky na nevoľnosť noc nepomáha

jaja8_9
14. jan 2024

Coculine, coca cola alebo pepsi po duskoch toto mne ako tak pomáha teraz.
Inak ak sa to nebude dat vydržať vieš si dat u gyn predpísať xonveu liek na tehu nevoľnosti. U mňa sa to zatiaľ dá predychat a našťastie mi nie je každý deň až tak strašne zle, dá sa to tak to odkladám.

dadka1997
14. jan 2024

Spytaj sa na to dr, a moze ti predpisať tabletky Xonvea.. su sice na predpis ale s plnym doplatkom okolo 33€

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebekita45
14. jan 2024

Tiez mi jedine pomahaju lieky Xonvea, pytaj u gyn.

renab
14. jan 2024

Mne zial iba porod. Trosku Cola a zmrzlina.

simonatnv
14. jan 2024

ja uzivam tiez xonveu 2x1 ale nezabera mi 🙂 teda mozno aj zabera neviem ako by mi bolo keby som si nedala ale vraciam aj tak, ty ak nevracias mozno ti zaberu+ som uzivala antimetil

mapypotkancek
14. jan 2024

Mne pomahalo San pellegrino, je to mineralka a mne pomahali tie druhy s prirodnou stavou (citron, pomaranc, klementinka a tak)

autor
14. jan 2024

Žienky ďakujem Vám všetkým veľmi pekne skúsim co ste písali a ak nie tak cez týždeň mam termín u lekara opýtam sa na tie lieky ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre