Čo vám pomohlo v tehotenstve na kvasinky-kandidózu?

miss
24. okt 2006

Baby mali ste niektora problemy s kvasinkami, myslim palenie, svrbenie pošvy a co Vám zabralo, možem použit krem Candibene? samozrejme len na vonkajsie použitie, viem, že najlepsie by bolo sa poradit s Dr. ale v poradni som bola nedavno a nechce sa mi tam ist zas nechcem tolko otravovat 😝 😀

ewinecka
6. júl 2014

Ahojte brala ste niektora clotrimazol na kvasinky?rano som totiz mala dost mokre gatky a v noci som nebola cikat ako obvikle tak neviem ci to je normalna reakcia na to alebo ci mi nahodou nemohla trochu postupne odtekat plodova voda,teraz je to uz v pohode v suchu ale som z toho zmatena,ten vytok bol upne ciry.

mikibe
23. sep 2014
piskota123
9. okt 2014

@miss v Casnesten géli je účinnou látkou klotrimazol,a ten s apočas tehu môže ;) a áno,predpísal mi to lekár,aj lekárnika máme známeho a povedal,že sa to môže ;)

rainee
23. mar 2015

No, tak sa aj ja pridavam do klubu, sice som uz par rokov mala priebezne problem s kvasinkami, ale odkedy som tehotna, mam ich tusim vkuse. Riesila som to aj s gyn, vraj to pre babo nie je nebezpecne. Dostala som borax glycerinovu vodicku (ziadny ucinok) a potom candibene a canesten tablety, lebo krem mi moc nezaberal. Este som si dala ked bolo najhorsie vyvar z repika alebo hypermangan na vonk.oplachovanie. tiez sa snazim vylucit sladkosti a bielu muku. 😖 Len dufam ze po porode sa to zlepsi, lebo ma uz z toho porazi. Predtym som chodila aj alergologicke, trochu mi pomohol imunor.

nutrimas
28. mar 2015

@rainee Skuste vylucit hlavne biely cukor, kvasnice, zrejuce syry, vhodna nahrada namiesto bieleho cukru je brezovy cukor, ktr. neprekysluje.
Velmi pozitivne ohlasy su aj na anionove vlozky, ktr. najdete aj v nasej ponuke na MK alebo aj na eshope: https://www.modrykonik.sk/shops/porod-sestonede...

mariska_maris
27. dec 2015
Používateľ mariska_maris je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mariska_maris.

na babo to vplyv nema tak ako pisu baby jogurty s lactobacilmi a pr epripad anionove vlozky a to jest vse az keby to bolelo tak to preliecuju

majushqa26
27. feb 2019

@fafa ahoj, ja mám tento istý problém od začiatku dospelosti, len sú to len biele hrudky bez bolesti a zápachu, jednoducho zmiznú a o mesiac sú späť.

wimi
30. máj 2020

P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre