• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo vám pomohlo v tehotenstve na kvasinky-kandidózu?

27. decembra 2015 
Ahojte brala ste niektora clotrimazol na kvasinky?rano som totiz mala dost mokre gatky a v noci som nebola cikat ako obvikle tak neviem ci to je normalna reakcia na to alebo ci mi nahodou nemohla trochu postupne odtekat plodova voda,teraz je to uz v pohode v suchu ale som z toho zmatena,ten vytok bol upne ciry.
6. júl 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miss v Casnesten géli je účinnou látkou klotrimazol,a ten s apočas tehu môže ;) a áno,predpísal mi to lekár,aj lekárnika máme známeho a povedal,že sa to môže ;)
9. okt 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak sa aj ja pridavam do klubu, sice som uz par rokov mala priebezne problem s kvasinkami, ale odkedy som tehotna, mam ich tusim vkuse. Riesila som to aj s gyn, vraj to pre babo nie je nebezpecne. Dostala som borax glycerinovu vodicku (ziadny ucinok) a potom candibene a canesten tablety, lebo krem mi moc nezaberal. Este som si dala ked bolo najhorsie vyvar z repika alebo hypermangan na vonk.oplachovanie. tiez sa snazim vylucit sladkosti a bielu muku. :confounded: Len dufam ze po porode sa to zlepsi, lebo ma uz z toho porazi. Predtym som chodila aj alergologicke, trochu mi pomohol imunor.
23. mar 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainee Skuste vylucit hlavne biely cukor, kvasnice, zrejuce syry, vhodna nahrada namiesto bieleho cukru je brezovy cukor, ktr. neprekysluje.
Velmi pozitivne ohlasy su aj na anionove vlozky, ktr. najdete aj v nasej ponuke na MK alebo aj na eshope: http://www.modrykonik.sk/shops/porod-sestonedelie/5qsf/gentle-day-anionove-intimky-30ks-155mm/
28. mar 2015 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mariska_maris.
na babo to vplyv nema tak ako pisu baby jogurty s lactobacilmi a pr epripad anionove vlozky a to jest vse az keby to bolelo tak to preliecuju
27. dec 2015 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok