Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

dzidzuska
27. máj 2007

☹ AHOJTE JE TU ESTE NIEKTO AKO JA? VONKU KRASNE A JA MUSIM LEZAT DOMA S VYLOZENYMI NOHAMI ☹

safiah
24. jún 2007

lalupa poslala som ti IP

lalupa
24. jún 2007

safi, precitane , odpisane 😉

safiah
24. jún 2007

ouuukej idem citkat 😉

adkag
25. jún 2007

ahojte,tak ako doma? ja som bola dnes u zubarky,no nic prijemne,mi vrtala osmicku a caka ma aj trhanie zubu,ale ak nebude boliet az po porode,lebo treba najprv zrengenovat.inak lezkame. cez vikend mi drahy zlozil komodu, tak som tam nastahovala vecicky pre mimi,popisala co este treba a tak. este ich treba oprat a ozehlit,ale to asi az ked uz bude dokupene vsetko,ale cim sko.snad aj tento tyzden,kym som este ako tak v stave skrz ten krcok.
aj kociky furt kukam a neviem sa rozhodnut,na kazdom su pozitiva aj negativa.
inak som akurat spratala melon,plny tanier,tak idem prasknut. bol skvely,vcera sme kupili v kauflande 11-kilovy 🙂

zuzi7
25. jún 2007

Ahojte dievcata,
dlho som tu nebola ale stale som PN takze sem urcite patrim, ale uz som si zvykla a doma je mi celkom fajn.
Adkag, ty si Trencanka? Pytam sa preto lebo aj ja som z TN a nie je nas tu tehuliek az tak vela.
Kde si bola na 3D ultrazvuku, v Pruskom? Ak ano, napis prosim kolko to stalo a ci sa tam oplati ist. Dik moc.

adkag
25. jún 2007

zuzi,byvam priamo v trencine. veru tehuliek z tn je tu dost malo, to uz viac mamiciek. ty si tiez z tn? a co zvyknes doma porabat? ja mam notebook,tak mozem byt na nete aj ked lezim,aj ked nic moc,ale lepsie jak bez toho.
bola som v pruskom v 23tt a stalo 1600 sk, bolo to krasne,jak sme videli mimi,mame kopec fotiek aj par videi,doki skontroloval organiky ci su v poriadku,srdiecko sme poculi a tak. akurat nam povedal ze bude dievcatko a minuly tyzden ma moja dokina sokla,ze podla nej chlapcek,tak teraz nevieme,budeme mat prekvapko 🙂

zuzi7
25. jún 2007

Ano, som priamo z TN, byvame na "krasnom" Juhu. Som doma od 9.maja a uz som si celkom zvykla, asi sa uz do prace nevratim. Mam aj vychadzky 10-12 a 14-16, takze kazdy den sa snazim vybehnut von, na Brezinu, do obchodu, sem-tam pozriet kolegov do prace, na navstevu k nasim (oni tiez byvaju na Juhu). Z roboty mi nastastie nechali notebook takze som online co je fajn, citam knizky, lustim krizovky a hlavne sa snazim zdokonalit vo vareni, co mi ale niekedy poriadne lezie na nervy. A zacala som doma cvicit gravidjogu, to mi nastastie Dr. povolila. Inak chodim ku Kotlebovej do Treplic, je perfektna. Ku komu chodis ty? A kde byvas v TN?

adkag
25. jún 2007

ja chodim na juh ku kubalovej a musim teraz uz poctivo lezat,takze cvicenie uz asi nehrozi,ale chodila som na tehu cvicko,ked mi bolo lepsie. kvoli comu si na pn? my byvame na novinach v RD,ale tiez nas casomcaka stahovanie na juh pravdepodobne.

zuzi7
25. jún 2007

Noviny su podla mna super lokalita ale Juh tiez nie je az taky hrozny ako sa na prvy pohlad zda, ja tu vsak byvam od malicka takze som asi zvyknuta.
Na PN ma Dr. nechala lebo uz mam jedno nevydarene tehotenstvo za sebou a tiez som mala v minulosti trochu problemy s vyssim tlakom, tak aby som nemala ziadne stresy a bola v klude. Ale sama citim ze je to takto lepsie. Na to cvicenie si chodila na Dlhe Hony? Pocula som ze vraj je to tam fajn a aj o Kubalovej som pocula len same pozitiva.
Ty uz mas pred sebou len cca 2 mesiace tak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo, ja este tak pol roka, to je nevyhoda PN ze mi to strasne pomaly ubieha, aj ked sa snazim stale nieco porabat.

adkag
25. jún 2007

zuzi ono to rychlo zbehne,aj ked myslim ze tieto posledne mesiace sa to bude asi najviac vliect,uvidime.hlavne ked uz musim fakt poctivo lezat.doteraz som aspon obcas chodila do prace a aj cosi pokupit do mesta pre mimi.
noviny su uplne super,je tu tichucko,klud.a juh sa tiez da,tiez som tam do svadby byvala asi 8 rokov,ale ked sa na to pozriem spatne, radsej RD jak panelak 🙂 .
ja som zase pocula o kotlebovej same chvaly.
pojdes na to 3D?

zuzi7
25. jún 2007

Tak to sme si potom obidve vybrali skvele doktorky, skoda ze Kotlebova nemoze byt pri porode, urcite by som sa pri nej citila dobre.
O tom 3D trosku uvazujem ale asi skor nie ako ano, ja som taky ten typ co nemusi absolvovat vsetky najnovsie vymozenosti, spytam sa Dr. a ak mi povie ze to netreba tak asi nepojdem. Este sa poradim s mangelom a uvidime.
A uz mas pre malicke vsetko pokupene? Ako to riesis ked musis lezat a nemozes moc behat po obchodoch.

adkag
25. jún 2007

no ani kubalova nebyva pri porode co je skoda,sa bojim na koho natrafim.
na to 3d jasne ze nemusis,je to podla mna skor komercna zalezitost, ale super vidno mimi.ale obisla by som sa bez toho.
nakupeneho mam praveze dost malo,akurat oblecko a nejake drobnosti,ale vacsie veci nemam. furt vyberame kocik a to uz tri mesiace,na kazdom je nieco zle a nieco dobre. nakupovala som viac kym som mohla,teraz tak narychlo vzdycky zbehnem do obchodov ked mi je lepsie a uz pozriem len presne co treba. vyhoda je ze vela veci sa da napriklad aj v tescu kupit,alebo v juzanke a tam maju aj v nedelu otvorene.

zuzi7
25. jún 2007

Ja zatial nemam nakupene nic a chcem zacat az niekedy v septembri (to ty uz budes mat ine starosti 🙂 ), takze zatial len prezeram veci cez internet a robim si prieskum.
Adka nadnes budem musiet koncit, este chcem stihnut zacvicit jogu kym pride manzel z prace, lebo pri nom sa mi moc neda.
Som rada ze sme pokecali, dufam ze ostaneme v kontakte, mozes poslat aj IP.
Drzte sa.

adkag
25. jún 2007

ok zuzi,ja som tu kazdy den,myslim na nete,tak ked tu budes,ozvi sa.papa

lalupa
25. jún 2007

ahojte, mozem vediet o tej gravijoge viac? sice lenosim, lebo nevladzem a je mi casto zle, ale chrbtica mi velmi trpi, robim maximalne macacie chrbatiky... daaaakujem 😉

valhali
26. jún 2007

ahojte, mam vas od pozdravit do Safiah, lezi v nemocke, je na infuziach

adkag
26. jún 2007

teeda val,coze sa stalo? no to dalsia septembrovka,mna uz porazi ☹

lalupa
26. jún 2007

dufajme, ze plany poplach...

valhali
26. jún 2007

skratil sa jej krcok, takze musi lezat dole hlavou, ale safi a jej drobci su silni,takze urcite bude vsetko v poriadku

adkag
26. jún 2007

val,ja uz mam fakt pocit ze ten nas september je nejaky zakliaty 😖 .nesledujem sice ine temy,ale sa mi zda ze ine babenky nemaju tolko problemov co my.

no dufam,ze budu oki. ty sa s nou poznas osobne?

valhali
26. jún 2007

adi, ja mam tiez pocit,ze septembrovky si tu nemocnicu uziju az-az. Ja idem na poradnu v pondelok, tiez mma tvrdnutie a bolesti ako na ms, tak dufam,ze vam nenapisem,ze aj ja som v nemocke 😒 Ja sa uz na nic neviem sustredit,ja myslim uz iba na male.

adkag
26. jún 2007

to ti verim ze sa nevies sustredit,ja s tym mavam tiez problem.
no snad bude vsetko na poradni oki,aj ja idem v pondelok. ma to tam obcas picha,obcas tlaci,tak tiez mam z toho blby pocit.
a safia mala poradnu,ked jej to zistili ci isla pre nejake bolesti k dokimu?

valhali
26. jún 2007

safi mala poradnu a uz ju poslali rovno do nemocnice,ale spominala,ze mala cez vikend tvrdnutie,takze to asi bolo ono 😒

Ked tak vezmes, uz sme vsetky v 7.mesiaci,uz sa moze pritrafit aj nejaky porod,ale dufam,ze ani jedna z nas nebude rodit predcasne. Asi uz teba ratat so vsetkym v nasom stadiu tehu...

zuzi7
26. jún 2007

Ahojte,
pre lalupa: gravidjogu cvicim podla knizky Gravidjoga od N.Makedonovej (1991), ma podtitul "Porod bez bolesti" a je fakt vyborna uz len na precitanie a velmi ma povzbudila. Len je asi trochu problem ju zohnat, ja som si ju pozicala u nas v kniznici. Este som si objednala na www.dunaj.sk knizku Joga pre tehotne, napisala ju jedna nemecka gynekologicka a je tiez celkom dobra. Urcite sa vsak predtym ako zacnes cvicit treba poradit so svojim lekarom a cvicit len tie cviky ktore ti vyhovuju.

adkag
26. jún 2007

no ja som mala tiez dost bolesti v sobotu, krpko vystrajalo tak so citila kazdy pohyb.

no veru uz nam to hrozi,ale verim ze do 9. mesiaca vsetky potiahneme, aby boli miminka v poriadku.

zuzi7
26. jún 2007

A este som zabudla ak mas rizikove tehotenstvo prvy trimester sa cvicit jogu neodporuca, ale dychanie a relaxacia sa urcite moze a aj to dost pomaha.

lalupa
26. jún 2007

zuzi , dakujem, praveze som rizikova, tak som myslela, ze to bude nieco pre mna...asi este ostanem pri relaxe, hoci sa o chvilu zacnem rozpadavat... 😀
adka, valhali, drzte sa, potiahnite aspon do 35tt

zuzi7
26. jún 2007

Lalupa, ja som si az teraz vsimla ze cakas dvojicky, gratulujem 🙂 Uvidis urcite vsetko dobre dopadne, hlavne treba mat pozitivne myslenie. Budes mat dvojnasobnu radost.

ivanka592
26. jún 2007

ahojte ja sa k vam pridavam ako dalsia z uveznenych doma 😖

adkag
26. jún 2007

ahoj ivanka, a ty si kvoli comu doma? uz budes dokonca?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre