Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

dzidzuska
27. máj 2007

☹ AHOJTE JE TU ESTE NIEKTO AKO JA? VONKU KRASNE A JA MUSIM LEZAT DOMA S VYLOZENYMI NOHAMI ☹

safiah
9. jún 2007

to bolo aj pred tehotenstvom? alebo ten pocit prisiel s tehu zmiesanymi pocitmi

dzidzuska
autor
9. jún 2007

to je nadlho tam bolo este vselico ineho ohladom nasej svadby atd...mam chut ju zrusit kedze je to tak ako to je.

adkag
9. jún 2007

dzidzuska, tak to mas fakt tazke, ale teraz hlavne nestresuj, prvorade je mimi

dzidzuska
autor
9. jún 2007

ved ano...snazim sa si to moc nebrat ja som takato citlivka pred tym nebola ale pred tym som to brala vsetko tak inak...clovek teraz rozmysla lebo je to na cely zivot a chlap sa moze hocikedy zbalit a ist prec ale nam ostane babatko my sa musime starat...je to pekne ale aj zavazujucejsie pre nas ako pre nich

adkag
9. jún 2007

to bude nas najvacsi pokladik a stastie, takze ked chcu on prist, ich chyba,ale verim ze ani jeden z nasich chlapov sa takeho pokladu nevzda - ani miminka ani nas 🙂

dzidzuska
autor
9. jún 2007

no ved uvidime...ved sama by som nezostala tak co

safiah
9. jún 2007

ano tak ako pise adka netreba tak rozmyslat negativne.ved aj mne sa stane ze upadnem do takeho stavu ze si myslim ze ma nema nikto rad ale to vsetko vyplyva z nasho stavu a nas emocionalny zivot je taky nevyvazeny ja som tiez bola pred tehu ina ako som teraz.
tak dzidzuska nemysli n to ze ostanes sama s babom lebo neostanes nikdy sama.toho sa neboj.

safiah
9. jún 2007

mne je taaaaaaak horuco ani ventilator nepomaha 😖

adkag
9. jún 2007

aj mna obcas chytaju depky,ked musim lezat a drahy cez vikend ide na cely den prec, tak ma to dokaze riadne rozplakat. aj som teraz citlivejsia a dokazu ma rozplakat blbosti, ale to prejde a kvoli miminku sa to oplati vydrzat.

dzidzuska
autor
9. jún 2007

dakujem...uz mi je trosku lepsie...hlavne stale cakam prve pohyby idem radsej mysliet na to 🙂

adkag
9. jún 2007

safia co tam mate tak teplo?

inak sila ze na pohotovosti ti predpisali to magne tak vela.sak aj v letaku je ze sa ma max dve za den. ja som si dnes kupila tp magn.lactici, lebo mam pocit,ze to mi na tieto bolesti zaberalo lepsie jak b6.tak skusim od zajtra to.

safiah
9. jún 2007

ved mam strach ci to neublizi babatkam ale vsimla som si tu na konikovi viac zien berie to magne v tej mojej velkej davke.myslis ze sa mam obavat ☹ ?
no teplo mame lebo svieti mi do izby cely den slnko.

adkag
9. jún 2007

jej dzidzuska,cakas prve pohyby? to je super, tak pekne mysli na mimi 🙂

adkag
9. jún 2007

safia, neuskodilo to urcite, sak si to nebrala dlhodobo. ja som citala, ze to moze sposobit zavislost babetiek na vit. b6,inak to neskodi.

inak to teplo ti nezavidim, ja zastieram furt zaluzie a vecer vetram, mne byva tiez strasne teplo,hlavne v noci.

dzidzuska
autor
9. jún 2007

no cakam a obcas mam pocit ze cosi zaseveli ale no neviem... 🙂
SAFIAH-to ked sa ti dvaja krpci hybu tak to musis mat riadne,nie? 🙂

adkag
9. jún 2007

inak vam to super vyslo, ze budete mat parik 🙂

dzidzuska
autor
9. jún 2007

inak adkag ty si bola na sono u Micka to je ten v Pruskom?V ktorom tyzdni si bola a kolko si platila?teda ak a mozem opytat

safiah
9. jún 2007

hehe dievcata ja mavam futbalovy zapas sem tam v brusku a mam pocit ze chlapcek je moc aktivny.az mam strach co to bude zac skakat bude hned z perinky.dzidzuska ty este necitis pohyby?je to tvoje prve babatko?
ja som tajne tuzila po dievcatku a mnazel po chlapcovi tak na m to aj vyslo som velmi vdacna.

dzidzuska
autor
9. jún 2007

este nie ja som dnes zacala 18ty tyzden...prve babo ved som este mladucka 😀

safiah
9. jún 2007

jaj tak to neviem a kolko mas rockov?aj ja som mladucka hehe. a co ti pise ze 20 mne to inak sedi podla toho co mi pise aj podla genetickeho usg aj podla poslednej mendzes

adkag
9. jún 2007

dzidzuska,tu ti to zle ukazuje tyzdne?
safia,nase je zase moc kludne,malokedy ma aktivny den, tak raz za 4 dni,inak kopka len tak jemnucko a malinko.

jasom bola na 3d v pruskom v 23tt a stoji to 1600 sk.

adkag
9. jún 2007

aj mne sedia tyzdne jak to tu ukazuje.

kolkoze mate babenky rokov? ja som tusim najstarsia tu 🙂

safiah
9. jún 2007

nooo ja mam 24 ved vravim ze som mladucha. 😀 som zvedava na dzidzusku 😀 na som bola tiez v 23 tt a vsetko mi pekne sedi aj teraz v utorok som bola a opat sedelo.moje dievcatko je tiez kludnejsie, adkag ale chlapcek ufff box a futbal.je velmi silny a to neprehanam

lalupa
9. jún 2007

no teda, ja som myslela, ze tato tema je o detoch 😀 😀 😀
aj by som sa pridala, ale na vas sa nechytam, som doma iba tri tyzdne, zato uz mi riadne drbe... 😀 😀

safiah
9. jún 2007

hehe lalupa ja od zaciatku tehu ale zvykla som si noo co uz mame robit a v ktorom si tt.
ja som uz upratala popremiestnovala nabytok a ako som hore pisala tak aj malovat najnovsie chcem no asi sisi aj mne 😎

lalupa
9. jún 2007

zacala som 7tt, ja aj verim, ze si na to zvyknem a budem si den lepsie vediet zariadit, teraz nerobim nic, len spim, zeriem a beham na zachod 😀 , snad sa neskor dockam aj vychadzok, lebo inac coskoro budem posobit ako z inej planety 😀

safiah
9. jún 2007

joj moja to budes cele tehu si tak pripadat hoci budes moc chodit von my to volame ako tehu demencia.blahozelam ti k tehu a mas sa dobre ci uz ta toci aj na wc.ja som rada ze uz nemusim nic robit.ale to len teraz po skole o chvilu sa budem nudit.asi zacnem citat. 😉 😎

safiah
9. jún 2007

nedas si piskoty s dzemom ono to je celkom dobre ak nemas nic sladke 😝

lalupa
9. jún 2007

mne je teraz smiesno, lebo vsade je popisane, ze ranne nevolnosti a tak, no ja mam presny opak, amoky hladu, pritom som este aj kilko zhodila...
este aj pred chvilou som si musela v tranze skocit pre anglicku slaninku 😀
ja som vsetko normalne, co momentalne mame doma, precitala a vytesujem sa, ze je vikend, ze je niekto cloveci okolo mna 😀
zasoby sladkosti mam do bludu, este aj obedy mi kazdy nosi dvojmo 😀 😀

safiah
9. jún 2007

nooo to mas super ja som si navarila na dva tri dni.ale nevadi len vies co ja som tiez na zaciatku pazrosila normalne som sa tesila ze idu ranajky ze som uz bola hore o pol siestej a robila si chlieb vo vajicku no skratka oblozene taniere kazde rano az kym to neprislo too ono. 8 tt alebo zacaitok 9tt a tocilo to so mnou do zaciatku 5 mes.no ty to mat nemusis.vsade sa pise o rannych ale ja som mala celodenne dokonca aj nocne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre