Dovolenka v 21. týždni

zuzanaf31
19. jún 2017

ahojte baby neviem čo mám spraviť máme isť v polke júla na dovolenku do chorvácka, a to vtedy budem 21tt, neviem čo mám spraviť boli ste niektorá v takomto štádiu na dovolenke? ako ste to znášali? som prvorodička a trochu mám obavy či isť alebo nie.

hu.hu
19. jún 2017

Zalezi od toho, ci mas nejake komplikacie a ako sa citis. Ak si ok, nevidim v tom problem.

3009
19. jún 2017

@zuzanaf31 moja dcéra tiež bola v Chorvátsku a bola v piatom mesiaci a úplne v pohode. Ak nemáš problémy, tak choď.

meusicka
19. jún 2017

@zuzanaf31 porad sa s lekarom, on vie najlepsie posudit tvoj zdravotny stav. sama vies tiez posudit, ako tehotenstvo znasas.
ja osobne si mysli, ze sa pocas tehotenstva vystavovat nadmernemu slneniu a vysokym teplotam, nie je mudre. ale zase kazda sme ina.

videla som na dovolenkach aj baby s velkym bruchom, no ci by sa im bolo to malinke vnutry v tom momente za to opekanie podakovalo, to neviem.

sama som na dovolenku nesla. este keby to bolo len niekde blizko, tak fajn, ale urcite nikam daleko.
tehotenstvo sice nie je choroba, ale nevieme kedy sa moze skomplikovat.

je to na tebe.

zuzanaf31
autor
19. jún 2017

ja sa cítim super, len občas krvácam,mimčo je o niečo väčšie ako by mala byť , ale tak doktor povedal že je to bežné, že sa mi zväčšuje maternica.

jasminet
19. jún 2017

bola som v cca 28tt na 2 tyzdne autom na sardinii - najlepsia dovolenka. nic mi nebolo, citila som sa super, 2-3 dni po prichode mi sice opuchla noha na par dni, ale potom to prestalo.. a to bolo tehu s tretim dietatom. ale pred odchodom ma videla gynekologicka a uistila, ze je vsetko ok... nikomu neradim ist, len pisem svoju skusenost...

jasminet
19. jún 2017

@zuzanaf31
to "obcas krvacam" ma celkom desi - podla mna to ok nie je a vtedy by som urcite nesla nikam...

seagul
19. jún 2017

Ja som bola v 18tt na 2 tyzdne v chorvatsku v polke Augusta. Ak nemas rizikove tak v pohode, akurat sme cestou castejsie stali a nechodila som na slnko cez obed. Ale je to samozrejme o tom, na co sa citis lebo kolko ludi tolko odpovedi dostanes.
Ja som rada ze som bola, ale posledna dovca v pohode bez deti 😂. Len odporucam dobre cestovne poistenie pre kazdy pripad.

marty_4
19. jún 2017

ak mas bezproblemove tehotenstvo, tak by som do toho sla. podla mna je to este dobry cas. treba sa len aj cestou viac krat niekde zastavit, natiahnut brusko, nyhy, poriadne sa napit. no a dalsia kapitola je ta, ze si treba davat poriadny pozor na praziace slnko, no to ti asi hovorit netreba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre