Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Hematóm v tehu

adela147
19. máj 2016

Dobrý deň žienky, chcem sa opýtať aké mate skúsenosti z hematómom som v 13tt včera som bol na 3D a mi nameral hematóm, povedal mi len že mam isť na hematológiu lenže môj gynekológ ho asi nevidel špinila som asi za 4 dni ale gynekológ mi dal len nejaké tabletky do vnútra .. na ktorých je ešte dokonca aj napísane že sa neodporučajú v tehu. Je to moje prvé tehotenstvo a bojím sa o babo .. 😒

vydrnik
19. máj 2016

Aj mne v tehu zistili myom,u ka,dej kontroly moj gyn.aj sledoval,ci sa nezvetsuje inac byohrozil babetko,nastadtie sa myom nezvetsil,ziadne lieky som nebrala,drzim palce nech je vsetko v poriadku

ematko29
19. máj 2016

Ja som zacala spinit v 5tt.doktorka sa tvarila velmi vazne a vazne som sa bala.predpisala mi ascorutin a duphaston.lezala som a o 2tyzdne uz tam nebol.to co ti predpisal je blud.ja neviem ,ale skus ist napriklad na pohotovost,ze mas bolesti lebo tu ide naozaj o vela.strasne drzim prsty

bubinko1506
20. máj 2016

ja som zacala spinit v 6tt, isla som na pohotovost, ale dr. tam nic nevidela, tak ma poslala na druhy den k mojmu lekarovi v CAR (som po IVF). ten zistil, ze mam hematom, takze mi nariadil lezanie, duphaston a pokracovat s fraxiparinom (ten si picham kvoli mutaciam v krvi). o 10 dni na kontrole tam uz hematom nebol, ale spinila som celkovo asi 3 tyzdne.
drzim palce, nech vsetko dobre dopadne

mariajuraj
20. máj 2016

Ahojte. Ja som dnes 6+1 tt. V sobotu som bola na pohotovosti koli spineniu. Hematom nastastie ziaden. No kazdy den bud spinim alebo jemne krvacam, chvilu to je,chvilu nie...picham fraxiparine,beriem utrogestan. Moze sa stat,ze doktor este nevidel ten hematom a mohol sa vytvorit neskor po vysetreni? Ja som z toho uz na nervy,bola som aj vcera u lekara,no nevysetril ma,vraj je este skoro.....

ala82
20. máj 2016

Ahoj.ja som zacala krvacat aspinit okolo 12 tt .mala som hematom velky ako babo sa my zda ze okolo 4cm nepamatam presne.doktor my predpisal duphaston a kludovy rezim,lezanie.brala som ho do 21tt.hematon sa my vstrebal.a este my predpisal aj magnezium

bubinko1506
20. máj 2016

@mariajuraj ahoj, ten hematom tam kludno mohol byt. zalezi na citlivosti ultrazvuku na pohotovosti - ak bol ten hematom mensi, tak ho nemusel ultrazvuk zachytit.
neviem, kde si bola na pohotovosti, ale na antolskej maju dost nekvalitny ultrazvuk - mne tam doktorka nevidela ziaden hematom, len prazdny plodovy vak a na druhy den u mojho lekara v CAR bolo na ultrazvuku vidno maly hematom v dolnej casti maternice a dokonca aj dve bijuce srdiecka.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli