Hnedý výtok v 4. týždni

miselll99
1. okt 2015

ahojte zienky. Idem si k vam po radu ci nahodou nemate niektora podobnu skusenost. V pondelok som bola na vysetreni kde mi potvrdili ze sa tam nieco deje nebolo vidno srdiecko este velmi skoro to bolo. Po vysetreni som mala na wc papieri krv sytu cervenu asi ako hrasok od vtedy len taky ruzovo hnedy vytok. Nasadili mi duphaston. Akurat mi to vychadza toto obdobie na menstruaciu. Moze to s tym suvisiet? Zajtra idem na kontrolu zatial to neprechadza vzdy si na toaletnom najdem ten hnedy vytok. Pri prvom tehu som toto vibec nemala. Dakujem za kazdu radu

bosoriak
1. okt 2015

@miselll99 Moze a nemusi to nic znamenat. Mozno ti podrazdili krcok maternice pri vysetrovani alebo je to nejaka prasknuta cievka alebo to moze byt hematom alebo zacinajuci potrat. V takto skorom stadiu nie je vela moznosti nieco ovplyvnit. Bud sa plod urdzi alebo nie, nic ine ako cakanie ti neostava.
Drzim palce.

miselll99
autor
1. okt 2015

dakujem ;) to cakanie je na gulku uz nech je zajtra...

ifoneta
1. okt 2015

Ja som mala podobnu skusenost, no mne hned nasadil duphaston, ascorutin proti krvacaniu a kys. listovu. Mne to preslo asi na druhy den, no duphaston som musela brat do konca 12tt. Tak drzim prsty, nech vsetko dobre dopadne....dolezite je hlavne pozitivne mysliet🙂

miselll99
autor
1. okt 2015

jasne myslim myslim... len co ma mrzi ze duphaston mam od pondelka stvrtok je a stale spinim...

maja099
3. okt 2015

Ja mam rovnaku skusenost. Tiez som dostala duphaston a preslo to. Mala som hematom, ktory sa nastastie vstrebal.
Hlavne teraz menej aktivit, viac oddychu a snad dopadnes rovnako ako ja ☺. Drzim paste! Maly hnedy vytok by mal byt ok a moze to suvisiet aj s tym, ze v tomto obdobi by si za inych okolnosti ocakavala menstruaciu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre