Hraničné plodovej vody

ndomini
8. apr 2023

Ahojte, 6.4 som mala TP a presne v ten den som dostala bolesti krizov- take menstruacne. Na urgent som sla lebo sol necitila pohyby babatka. Nehali si ma na pozorovanie nakolko bol termin a bolo uz hranicne plodovej vody. Dodnes sa nic neudialo ja som stale zavreta vobec ziadny posun tak som sa vypytala domov. Doktor povedal ze ma pusti ked chcem ale ze sa nebeha hore dole. Vsetko je v poriadku, citim pohyby len tej vody je hranicne. Boli ste niekto tak ze po termine vody hranicne? Dakujem

ankare
8. apr 2023

@ndomini ja by som ostala preistotu. Isto Ti robia CTG pravidelne a kontrolujú bábo.

nique
8. apr 2023

Určite by som zostala. Ja som mala naopak vela plodovej vody, čakala som v nemocnici 5 dni. Nič so mnou nerobili, len ma pozorovali. A to bol Silvester a ja som mala doma 2,5r dojčené dieťa. Na 5ty deň mi odišla voda a mala bola do hod von. Autom by sme to určite nestihli.

jaga18
8. apr 2023

Mňa nechali v nemocnici po kontrole v 38tt, keď zistili, že mám málo plodovej vody. To bolo poobede a ráno mi mali dat vyvolavacku. Mala sa do rána narodila aj bez toho. Neviem, ja by som si netrufla odísť z nemocnice.

katka2602
8. apr 2023

Mala som máličko plodovej vody,takmer už žiadnu. Dali mi hneď vyvolávačku a syn bol do 20 minút na svete. Osobne by som domov nešla.

mimibabybell
8. apr 2023

Zostala by som.... Držím ti palce, nech to dobre dopadne 🙂

petronellla87
8. apr 2023

@ndomini ahoj ja som mala po termine hranicne hodnoty plodovej vody, v porodnici vraveli ze to je ku koncu tehotenstva normalne, kontrolovali mi este prietoky tie boli ok.

any_soj
9. apr 2023

@ndomini radšej zostaň... Ctg denne je po termíne fajn vec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre